Výměna Stikeez z Lidlu, neměly byste zájem?

valea
16. říj 2014

Ahoj holky, neměla byste některá zájem povyměňovat postavičky stikeez z Lidlu?

pistalkamoni
21. říj 2014

@pistalkamoni děkuji moc dcera bude mít velikánskou radost 🙂 😉

metusalem
21. říj 2014

@tanak Nabízím Frankeyho za Hip-Hipa. Zaregistroval jsem se prakticky kvůli možnosti této výměny, nevím jak to tu chodí. Podívám se sem jestli bude odpověď, ale myslím, že bychom to následně mohli vyřídit e-mailem a zásilku poštou.

milanozzy
22. říj 2014

Nabízíme plná alba včetně kartiček z penny, z billy, z albertu, dále i samostatné kartičky a samolepky, penny – naše země, za zvířaty kolem světa, simpsny, máme rádi Česko, billa- fascinující pravěk, rekordy z říše zvířat, albert – hrátky a mluvení se zvířátky, prázdniny v jednom kole, obyčejný figurky zvířátek-Ředitelem zoo, samolepky animal kingdoom, tesco obyčejný disney kartičky, interspar – obyčejný RIO 2 kartičky, figurky šmoulové z albertu+zeleninu mám červený jablko a borůvky, zabalenou figurku z olmíků – kráva.,celé obaly od sedity, obaly od čokoládek kraš, body z kauflandu, body na skleničky do penny.

Sháníme-figurky stikeez z lidlu-

NEBO KDYBY NĚKOMU NĚJAKÝ FIGURKY PROSÍM ZBYLY, BUDU RÁDA, KDYBY JSTE SI NA NÁS
VZPOMNĚLI. DCERKA BUDE RÁDA ZA JAKOUKOLIV VĚNOVANOU FIGURKU…

destino149
22. říj 2014

@valea
Dobrý den, sháním Stikeez Chompy a z Vaší fotky bych mohla dodat na výměnu Moody. Šlo by to? Strýhalová

materad
22. říj 2014

Sháním poslední 4 figurky Stikeez - HIP-HIP, BUNNY, CHEEZZ, GLOO-GLOO...

Na výměnu mám : 2x DOLPHY, PUFF-PUFF, GIRY JOE, ELY, CHOMPY, KITTIE..

Nabídněte prosím 🙂

destino149
22. říj 2014

@tanak
Dobrý den, sháním Fida a můžu nabídnout na výměnu Loggy. Šlo by To? Strýhalová

milanozzy
22. říj 2014

MOC A MOC PROSÍME HODNÉ LIDIČKY, nezbyly vám někomu nebo nemáte někdo navíc stejný figurky a mohli by jste nám je nabídnout nebo věnovat? Akce za chvíli končí a my bohužel nestíháme nasbírat
celou sadu..Bohužel ale žádné tyto figurky na výměnu nemáme...

Případně výměnou můžeme nabídnout plná alba včetně kartiček z penny, z billy, z albertu, dále i samostatné kartičky a samolepky, penny – naše země, za zvířaty kolem světa, simpsny, máme rádi Česko, billa- fascinující pravěk, rekordy z říše zvířat, albert – hrátky a mluvení se zvířátky, prázdniny v jednom kole, obyčejný figurky zvířátek-Ředitelem zoo, samolepky animal kingdoom, tesco obyčejný disney kartičky, interspar – obyčejný RIO 2 kartičky, figurky šmoulové z albertu+zeleninu mám červený jablko a borůvky, zabalenou figurku z olmíků – kráva.,celé obaly od sedity, obaly od čokoládek kraš, body z kauflandu, body na skleničky do penny.

Dcerka má lehkou mozkovou dysfunkci a ADHD ale u figurek aspon vydrží a má z nich velkou radost…
DCERKA BUDE RÁDA ZA JAKOUKOLIV VĚNOVANOU FIGURKU…

pavlacie
22. říj 2014

Dobrý den!
Moc prosím, nenašla by se tady nějaká hodná maminka, která by byla ochotná poslat Stikeez za levný peníz nebo za něco jiného co shání, ty které má navíc a nepotřebuje? Máme pouze jednu postavičku a víc jich už nebudeme moci mít :(
Budeme moc vděčni!
Děkuji!

lucinkalulu
22. říj 2014

Ahojky.Sháníme LOGGY, BUNNY, CHEEZZ........navíc máme Fido, Ely...vymění někdo??

tanak
22. říj 2014

@destino149 šlo, napište mi prosím IP a domluvíme se.

destino149
23. říj 2014

@tanak
Dobrý den, moje mailová adresa je "lstryhalova@gmail.com".

destino149
23. říj 2014

@materad

Dobrý den, sháním Chompy a měla bych na výměnu Cheezz. Šlo by to? Pokud ano, moje mailová adresa kvůli domluvě je "lstryhalova@gmail.com". Děkuji.

destino149
23. říj 2014

@pistalkamoni

Dobrý den, ráda bych s Vámi vyměnila Cow za Moody. Šlo by to? Moje mailová adresa pro kontakt je "lstryhalova@gmail.com". Děkuji.

pistalkamoni
23. říj 2014

@destino149 je mi líto ale cow už nemám

pistalkamoni
23. říj 2014

AKTUALIZACE:

Chybí nám toto: •LOGGY, PAPSY

Máme navíc: • GUINNY, 2X ORBY, PUFF-PUFF

kattherinne
23. říj 2014

Ahojky, nemáte někdo náhodou bílou kravičku a černého fida? Mám na výměnu jakékoliv, klidně i přenechám, at to nemusím vyhazovat...🙂

metusalem
23. říj 2014

@tanak Nemáte tedy zájem o Frankeyho?

denca1988
23. říj 2014

Ahojky,klidne daruju,mala este neni na svete;)taky mame este vela zviratek z alberta.Som z Ostravy.

danca21
23. říj 2014

@denca1988 napsala jsem ti IP

valea
autor
23. říj 2014

Holky nemáte některá FRANKEYho? Pokud ano, písněte, za co byste vyměnily 😉

kacatko_1907
23. říj 2014

Máme na výměnu tyto postavičky: Piggy (2x), Loggy, Bunny, Snaky, Papsy, Frankey, Puff - puff, Igor (2x) a Ely (2x)....vVyměníme za chybějící: Kittie, Cow, Fido, Giry Joe a Puffy 😉 díky
@valea Frankeyho máme 😉

valea
autor
23. říj 2014

@kacatko_1907 vyměním frankeyho za zirafu 😉

dagmik
23. říj 2014

@materad Dobrý den, mám hrocha (hip hip) a chtěla bych ho vyměnit za slona (ely). je to možné ještě? pokud ano, tak mi napište adresu do IP

materad
23. říj 2014

@dagmik je mi líto, slona už nemáme, ale nám by se ten hroch hodil 😅 😅 😅 😅 .... chybí vám už jen ten slon?

dagmik
23. říj 2014

@materad ááá škoda, no nám právě chybí už jen slon

dagmik
23. říj 2014

sháním už jen slona ELY
nabízím za něj hrocha HIP-HIP a CHOMPY

kacatko_1907
23. říj 2014

@dagmik slona máme, tak mužem vyměnit za chompyho 🙂

ypssi
23. říj 2014

@valea

ahoj ja bych chtela nejake postavicky vymenit...ake mate?

milanozzy
23. říj 2014

Nabízíme plná alba včetně kartiček z penny, z billy, z albertu, dále i samostatné kartičky a samolepky, penny – naše země, za zvířaty kolem světa, simpsny, máme rádi Česko, billa- fascinující pravěk, rekordy z říše zvířat, albert – hrátky a mluvení se zvířátky, prázdniny v jednom kole, obyčejný figurky zvířátek-Ředitelem zoo, samolepky animal kingdoom, tesco obyčejný disney kartičky, interspar – obyčejný RIO 2 kartičky, figurky šmoulové z albertu+zeleninu mám červený jablko a borůvky, zabalenou figurku z olmíků – kráva.,celé obaly od sedity, obaly od čokoládek kraš, body z kauflandu, body na skleničky do penny.

Sháníme-figurky stikeez z lidlu-dcerka má lehkou mozkovou dysfunkci a ADHD ale u figurek aspon vydrží a má z nich velkou radost…

NEBO KDYBY NĚKOMU NĚJAKÝ FIGURKY PROSÍM ZBYLY, BUDU RÁDA, KDYBY JSTE SI NA NÁS
VZPOMNĚLI. DCERKA BUDE RÁDA ZA JAKOUKOLIV VĚNOVANOU FIGURKU…

mmmko
23. říj 2014

Nemáte prosím někdo Bunny ( Zajíček) a Dolfy (modrá ryba)? Máme spoustu ostatních několikrát- takže rádi vy měníme. Moc děkujeme, kdyžtak prosím pište do IP