Zvířátkové kartičky Albert - U nás na farmě

gingera
10. bře 2015

Ahoj,
s dcerkou nadšeně sbíráme zvířátka z Albertu a do farmičky nám jich ještě pár chybí. Naopak nám jich hodně přebývá a tak budeme rády, kdyby se našel někdo s kým bychom mohly zvířátka vyměnit.
Chybí nám: kachna, králíčci, prasátko a bandasky s mlékem
Máme navíc: slepičky (2x), hrušeň (2x), pejska, kozu, husy, kohouta, plot, zeleninu, bedýnku s jablíčky.

Kdyby jste měl někdo na výměnu budu moc ráda. Díky 🙂

he2
7. dub 2015

@zmuzle chybí nám plot a jablka, mohla byste pro mě rezervovat?

zmuzle
7. dub 2015

@he2 Jasne 🙂 Tak pak pisni IP a domluvime se.

bhlavacek
7. dub 2015

@cizu rozhodne se najdou napis ma adresu

korticka
8. dub 2015

sháním slepice, prase, husu, kohouta, mléko konve, osla nebo zajíce....výměnou nabízím plot s ptáčkem, krávu, zelí dýně květák, farmářku s košem pečiva, bednu s jablky, ovečku 🙂

ladie
8. dub 2015

Holky, my už máme všechno a mám doma hromadu kartiček navíc. Jen nebudu posílat poštou. Kdyby byl někdo z vás z Prahy (konkrétně okolí M Budějovická), tak kartičky ráda věnuju. Buď dopoledne k vyzvednutí u nás doma nebo po,st,čt na metru kolem 15 hod. a v pá kolem 12 hod.

ivvi
8. dub 2015

Už mi chybí jen králíci a mléko, nemáte někdo prosím?
Jinak mám na výměnu jestě strašáka, farmářku, kozu, krávu.

naturela88
8. dub 2015

Nemá ještě někdo vozík, koně, osla, ovce (klidně vícekrát), zeleninu (vícekrát), kačeny?? Celou farmu už máme, ale některá zvířátka jsou tak pěkná, že si chceme udělat větší farmu. Kdo by daroval za poštovné? 🙂

evvina
8. dub 2015

Děkuji všem maminkám za spolupráci, dnes dorazil poslední balíček a farma je hotová. kdyby někdo chtěl bednu s ovocem 2x, slepici,prase,kohouta,strašáka,krávu,králíky, psa,kachny2x, vůz mlékáren, a seno napište ráda pošlu.

pavlacie
8. dub 2015

Nemáte, prosím, někdo navíc tu hrací podložku? Děkuji

danny36
8. dub 2015

@evvina moc prosím, ráda bych si od vás vzala nabízené kartičky prasátko, psa, 2x kachnu Jestli je to možné, poprosím o IP a napíšu adresu a zašlu poštovné, děkuji 🙂

danny36
8. dub 2015

@zmuzle mohla bych poprosit o 2x pejska a 1x to prasátko? Pokud máte volné, dejte vědět, zašlu IP, děkuji 🙂

danny36
8. dub 2015

Maminky, moc prosím, nemáte někdo koníky a konve na mléko navíc? Sháním i pro kamarádku. na výměnu už nemám, ale ráda zaplatím. Děkuji moc předem 🙂

danny36
8. dub 2015

@martinadok1986 moc prosím, nemáte ještě 3x ty bandasky na mléko? Na výměnu nemám, ale zaplatím. Děkuji 🙂

he2
8. dub 2015

Ahoj, podložku nemám, ale na fb Alberta mají jednotlivé díly ke stažení, dají se barevně vytisknout a slepit k sobě. Taky se na to chystám 😉

hanelka
11. dub 2015

zdravim, kdyby mel naaahodou nekdo jeste slepicku, kohoutka, pejska, kozu, kravicku, farmarku, mleko konve...budem radi 😉 zacali jsme sbirat pozde...tragedie 😉 😒

naturela88
11. dub 2015

Nemá ještě někdo koně, osla, ovce, zeleninu nebo konve na mléko? 🙂 Děkuju

bhlavacek
11. dub 2015

@hanelka muzu poslat slepicku, kohouta, pejska kravicku a konve, farmarku a kozu nemam

bhlavacek
11. dub 2015

@naturela88 kone, osla ovce zeleninu i konve muzeme poslat

naturela88
11. dub 2015

@bhlavacek Jé, to byste byla hodná. Píšu IP

ajny123
12. dub 2015

A nemá konev na mléko ještě někdo?

mpavlinka
13. dub 2015

@evvina dobrý den, budu moci poprosit o slepičku a prasátko 🙂 Byla byste moc hodná. Prosím napište mi do SZ. Děkuju.

maileliska
13. dub 2015

Dobrý den sháním tyto kartičky ovce, traktor, kachny a farmáře. Mám několikrát:hrušeň, vidle a seno, ptačí budka, kůň, kráva, farmářka, zelenina (zelí, květák, dýně), bedna s jablky, prasata. Děkuji

maileliska
13. dub 2015

@naturela88
mám koně, zeleninu - chybí farmář, traktor, kachny

bhlavacek
14. dub 2015

@ajny123 konev mame muzu poslat

bhlavacek
14. dub 2015

@maileliska ovce a kachny mame, traktor a farmare pouze vyloupaneho ale mame jich vyloupanych vic muzeme poslat pokud byste mela zajem

ria80
14. dub 2015

Můžu poslat za poštovné kachny,seno, strašáka,a přívěs, kdybyste měly někdo zájem.

naturela88
14. dub 2015

@maileliska Zelenina i kůň by se mi hodili, akorát už nemám nic na výměnu, leda prase, strašáka nebo psa.

jarmila001
15. dub 2015

Ahoj,sháním do Farmy jen poslední 4 kusy jsou to kachny,husy,kráva,hrušen.Mam na výměnu :osla,kozu,ovečku,prase,slámu,vozík,farmářku,farmáře.

naturela88
15. dub 2015

Nemá ještě někdo kachny, zeleninu, vozík a strom? Můžu nabídnout 2x psa, husu a prase.