18m. holčička ma přímo hysterický záchvaty, když má spát

sabina2009931
3. črc 2015

Ahoj maminky jsem zoufala potrebovala poradit moje 18ti mesicni dite spalo tak od 4 mesicu samo v postylce semtam poplakala ale v podstate krasne usinala v roce a ctyrech mesicich spala na normalni posteli sama vylezala hrala si semtam brecela ale nic hrozneho a pak usla tak pred dvema tydny zacala pred spani dost brecet a tak jsem si k posteli na zem lehla a chytla ji za ruku a do ctvrt hodiny spala takhle to ale vyzadovala kazdy den cca tyden , protoze planujeme druhe miminko tak jsem rekla ze by bylo dobre aby zase spinkala sama tak jsem ji neuspavala ale mela hystericke zachvaty boucha do dveri a breci tak ze se nemuze nadechnout ani ja kdyz prijdu tak se neuklidni vi ze ji du dat zpatky do postele a tak spusti odejdu a opet je u dveri s nesnesitelnym placem opravdu hysterickym az mi je ji lito ☹ .Nevim co delat zkousim Estivillovu metodu ale dokaze plakat az dve hodiny a pak vycerpanim usne nevim jestli je to spravne davam ji plysacka i rytualy ma vecer pred spanim stejny.Potrebuji poradit jsem unavena z toho nechci ji tim nejak psychycky ublizit....dekuji za rady

petruna82
4. črc 2015

@sabina2009931 Taky jsem ji těch 45 min. nenechala plakat v kuse, ale šla se na ni podívat. To by asi nikdo nevydržel. Tak přeji hodně štěstí, ať to společně překonáte🙂.

evulina77
4. črc 2015

@sabina2009931 nečetla jsem žádné odpovědi na tvůj dotaz, ale příjde mi, že to moc hrotíš. Malá potřebuje tebe a nechápu, proč jí to neumožníš. Vždyť o nic nejde, jestli si s malou půjdeš lehnout, aby usínala v pohodě. Je ještě malá a potřebuje to, myslím, že je to rozumnější než jí nechat hysterčit. Ona to nedělá schválně. Já si občas chodím lehnout i s tou prostřední, hned jak uspím naše nejmenší miminko. Když byla naše třetí holčička v peřince, chodily jsme si k prostřední lehnout obě, teď už to nejde. Nejstarší už od malinka dobře spala, lehne a do 5-ti minut je tuhá, druhé to samotné nejde, ale já u ní jsem těch 20-30 minut, usne v klidu a mě to neobtěžuje. Někdy se to sejde a není to u nás úplně vše v pohodě a v klidu, ale většinou je to na pohodu. Pro mě je lepší, když děti usínají s úsměvem na tváři a když jim pomůže se ke mě přitulit, jsem ráda, že můžu pomoci...

niax
4. črc 2015

Ahoj, zkus mrknout na rady a tipy jak na uspávání na stránky www.abymimispalo.cz. Držím palce, ať uspávání v pohodě brzy zvládnete.

dagmarka37
23. črc 2015

@sabina2009931 ja tohle zazivam cca posledni mesic s dcerou. Driv bylo usinani v pohode. Kdyz jsem u ni, je spokojena,ale jakmile se zvednu a chci odejit, tak opet spusti hystericky plac. Nejradsi bych si ji vzala do postele,ale muj partner, otec male, to nema rad a je to akorad dalsi duvod k hadkam ☹ o to je to horsi.... Tak asi budu spat u dcerky. Ma uz velkou postel, protoze jeji plac mi rve srdce a rikam si,ze tohle obdobi prejde. Cas strasne leti a dokud je mala, chci si ji uzit.