3 a více pokračují

daluri
25. kvě 2010

3 a více je od minulého týdne soukromou skupinou, ale ozývají se uživatelky, že by chtěly přidat..Nezlobte se, ale z jistých důvodů nebudeme pouštět nové členy..ale pro ty, které mají více dětí a chtějí si povídat, jsem vytvořila nové téma ..a slibuji za holky, že sem taky nakoukneme 😉

staninka77
26. kvě 2010

Za hodinu valím pro Jiříka do školky a vrátím se asi kolem 13.00.hod nemám řidičák takže to chvílu trvá než dojdu dolu do Blanska a pak jdem na autobus.

staninka77
26. kvě 2010

Jaruš-Dobře pořidte u dr..
A jak budeš moc dojdi. 😉

zuzu82
26. kvě 2010

Stani, my sa este nepozname, tak ahoj. Tak uz som spat. Jeden huncut v bicykli, druhy pochoduje okolo postele, pracka pomaly konci druhu varku, obed sa vari...Pracka doprala, idem vyvesit, naplnit a snad sa sem budem moct este vratit.

staninka77
26. kvě 2010

Zuzu-Tak mně to dnes taky čeká uklízení má se stavit kamarádka z dětima tak chcu jen umýt podlahy a taky něco uvařit ale udělám jen rychlovku ještě nevím ale co.
Koupím v obchodě z tou smetanou a doma mám kuřecí tak udělám to z bramborem.
Zachvílu musím přebalit Šimona je pěkně posranděnej že mu to vše vylezlo plínkou na oblečení usnul tak jsem na něhonechtěla šahat.
Ještě jednou i tobě děkuji za přivítání.
A tobě přeji krásné těhulkování a na konci zdravé miminko a at jsi z celičkou rodinkou štastná.
Necháš si říci co to bude nebo překvápko. 😉 bude.

zuzu82
26. kvě 2010

Tak pracka vyvesena. Boli sme minuly tyzden na USG, tak sme sa dozvedeli, ze budeme mat dievcatko. Ja by som ani nemusela vediet, co to bude, ale moja sestra to chcela vediet a manzel skonstatoval, ze ked sme vedeli pri oboch chalanoch, tak mozeme vediet aj teraz(pri Dominikovi som bola na amniocentezu, takze to som dostala vysledky a tam som sa docitala, ze budeme mat chlapceka, pri Patkovi som dostala pokyn os Gabci - sestra, ze mne to nemusia povedat, len nech jej to doktor napise na papierik a ja jej ho odovzdam, tak pri tretom uz sme nemali co riesit). Tak pri dvoch chlapcoch budeme mat aj dievcatko. Bude to spestrenie pre vsetkych.

lekno
26. kvě 2010

Zuzi, to je tým blbým počasím, mne bola Ninka 3 týždne v kuse chorá, od 3. mája a ešte teraz dobreá posledné (teda dúfam, že posledné) lieky .
Budeš to mať ako ja, po dvoch chlapoch dievčatko 😵 Ešte aj najstaršieho mám presne ako ty, Dominika 😉

Stani, to je fajn, že ste spali dobre 🙂
Tu tiež furt prší, teraz prestalo, no ale na dlho to nevidím 😠
Tak to máš perné, hore dole behať aj s malým, že? Užite si návštevu 😉

staninka77
26. kvě 2010

Zuzu-Tak to je krásné že bude třetí holčička uplně závidím ale hlavní je že vše proběhne pořádku a i kdyby to byl kluk by to bylo krásné.
Tak já už musím jít ještě si dned zaběhnu ke dr.malej se mně nelíbí jak nechce jíst a stále chrčí a má rýmu tak raději zajdu.
Pak napíšu jak budu doma.
Pá děvčata.

staninka77
26. kvě 2010

Lekno-kamarádka nepřijde tak budu trunit na internetu a něco doma kuchnit at mám doma pořádek aby se chlap nelekl že je tu šílenej bordel jak dojde z práce a pak jen narychlo uvařím a bude mít vše uklízené.
Pá už valím.

zuzu82
26. kvě 2010

Mne by to bolo jedno, aj keby sme mali tretieho chlapceka, hlavne nech je malinke zdrave. Ale dievcatko potesilo. Lekno - aj ja si myslim, ze to bude tym pocasim, raz teplo, raz zima, raz stale prsi a tak dookola. Ja uz len cakam na poriadne pocasie primerane tomuto obdobiu. Stani- tak vsetko pobehaj a v pohode dojdite domov.

jasmia
26. kvě 2010

Ahoj holky, tak bych se ráda přidala k vám. Mám tři úžasné holčičky i když někdy vydají víc jak deset čertů 😀 .

emily76
26. kvě 2010

ahoj.. nam maly zase vecer vracal.. dostal mlieko a ako vypil, vsetko z neho vyletelo. Lucka je uz OK, ta nevracala, nehnackovala uz davno.. takze este nejaky den musime vydzat.. ked v noci je to tazke, lebo oni su zvyknuti este papat aspon raz a z caju je za chvilku hladny.. mala spi obcas aj celu noc... 😒 Asi skusime sojove mlieko.. to by nemalo byt take tazke ako kravske, aj ked im este davame UM.... ja uz neviem, co s nimi.

Zajtra ideme na kontrolu, tak hadam uz nebude mat taku vysoku sedimentaciu... minule mu to trvalo vyse mesiaca, kym sa dostal do normy.. teraz vyzera, ze tiez.. aspon, ze uz nemaju lieky.. mala nam ani lyzicku neda do pusky.. vcera ju musel dedko zabavat s dazdnikom aby si neuvedomovala, ze papa.... 😖

zuzu82
26. kvě 2010

Ahoj, Jasmia, vitaj!

zuzu82
26. kvě 2010

Emily, vydrz, to sa da do poriadku. My sa tiez uz druhy tyzden trochu trapime (aj ked nie az tak ako vy), ale viem, ze aj rodicom nie je vsetko jedno, ked maju chore deticky.

jasmia
26. kvě 2010

Emily to je hrozné s těmi nemoci, my jsme si tím prošli před dvěma lety a to zrovna na vánoce, štědrý večer jsme strávili na střídačku na záchodě, tak vydrž.
Naši Justýnu zas trápí už tři měsíce rýma, má v nose stafylokoka a nemůžem ho ničím vyhnat 😠 , díky tomu se nám stále odkládá operace.

jasmia
26. kvě 2010

@zuzu82 gratuluji k holčičce, bude konečně změna 😀 , my zůstali u stejného pohlaví, aspoň jsem toho nemusela tolik kupovat 😀 .

zuzu82
26. kvě 2010

Jasmia a na aku operaciu sa chystate?

zuzu82
26. kvě 2010

Dominik mi tu prave bombarduje celu detsku, rozhodol sa, ze musi povyberat vsetky hracky, knizky a neviem, co este. Pomaly idem chystat obed a papat a snad si trochu pospi, lebo pri chorobe je niekedy dost umrcany, hlavne, ked mu nieco nevychadza podla jeho predstav. Tak zatial papa, snad sa sem dostanem este poobede a ak nie prajem vsetkym prijemny dnik.

jasmia
26. kvě 2010

@zuzu82 máme jít na odstranění hemangiomu, ale asi se tam nedostanem ☹ , ta rýma nás ničí.

Justýna je dnes tak protivná, jestli to nebude tím počasím, je u nás tma jak někde v krtinci, nic ji nebaví, hrát si nechce, pořád jenom kňučí.

jarus74
26. kvě 2010

no co to co to tu ja mam co citat musela som kuknut ci som v dobrej teme 🙂
idem ja docitat co ste pisali.

tak sme vybavili dnes po doktoroch snad vsetko 🙂 🙂 🙂 aspon zatial 🙂 maly bude mat uz zajtra okuliarky hotove 🙂

emily76
26. kvě 2010

jarus... cit sa ako doma... 🙂 A ake okuliarky ste vybrali? Bude ti to nosit? Lebo pamatam moj brat.. mal tusim 6 ked zacal nosit.. a vecne ich stratil, dolamal... nasi behali kazdy mesiac pre nove alebo do opravy... to bola investicia... 😒

jarus74
26. kvě 2010

emily snad ich bude nosit -lebo musi 🙂 no niesom velmi spokojna s vyberom ale mali sme problem nejake vybrat lebo ziadne mu nesedeli na tvary 😠 furt daco bolo zle uz som bola v koncoch obehala som snad vsetke optiky u nas a hlavne koli jemu nosteku ma ho maly 😀 nakoniec som brala uz plastove lebo aj koli sklam zeby dobre sadli lebo su hrubsie ,no je toho vela asom ztoho na nervy nakoniec som uz nepozerala ci su pekne a pod.len aby mu dobre sedeli.ved aj ja ratam s dalsimi inesticiami lebo on je sinter a neverim ze pri nemu nieco dlhsie vydrzi 😀 /ved ma len 2roky/

jasmia
26. kvě 2010

@jarus74 můj bratránek taky začal nosit brýle ve dvou letech a hned první den, jich zahrabal do písku a už jich nenašli 😀 , museli jít koupit druhý den nové a kupovali tak min. 4 do roka a ještě teď jich stále ničí a to už mu je 18, teta je z něho na mrtvici.

staninka77
26. kvě 2010

Tak už jsem tu i já od dr.A byla jsem pro Jiříka do školky a zase pršelo prostě je to strašné už aby bylo krásné počasí a né se jen pachtit v blatě.
Jinak malej nemocnej není je jen hodně nachlazenej tak máme kapky a ještě jedny musí koupit chlap já už neměla peníze sebou.
A zachvílu to tu musím dát do kupy a kamarádka si to rozmyslela a dorazí kolem 16.00.hod.
Já jdu umývat barák.
Jasmia-Vítej mezi nás. 😉

staninka77
26. kvě 2010

Jarka-Jak stíháš doma když máš tolik krásních dětí.
Tu je jedna paní a podle mého pujde do 6.dítěte to musí někdy bít hodně náročné.
Ale uplně závidím 😉

jarus74
26. kvě 2010

stani uz som si na to zvykla ze musim stihat vsetko a navyse da sa vsetko zvladnut ak si urobis nejaky system 🙂

jasmia tak asi do toho piesku nepojdeme aspon zatial 😀 😀 😀 😀 prepripad zeby ho to napdalo 😀

lekno
27. kvě 2010

Pekné ránko 🙂

Jarka, som zvedavá na malého v tých okuliarkoch 🙂

Emily, ako ste dopadli u dr.? Malému je už lepšie? 😕

Stani, ako návšteva, tak nakoniec dorazila kámoška? 😉

Jasmia vitaj, tak aj ty máš doma 3 princezničky 😵 Kde má malá ten hemangióm? Drobček malý...

Zuzi, ty to budeš mať tiež perné, 3 malé detičky doma, ale hlavne aby boli zdravé 😉

No, idem ja na obed robiť pizzu a aj žehlenie mám, tak sa do toho pustím 😉
Majte sa zatial...

zuzu82
27. kvě 2010

Dobre ranko vsetkym. Noc bola celkom O.K., Domko sa rozkaslal, Pati sa zatial drzi, iba sopli, tak sa trosku odsavame. Najradsej by som poodsavala aj Domka, ale sama ho neudrzim. Dnes ma prist okolo 10-tej krstny, tak mi ho podrzi (to bude placu a hlavne kriku ☹ ). My uz mame pozehlene (vcera poobede sme trochu spali, tak som zatial pozehlila, aj ked u nas si zehlenie vzal na starost moj manzel, ale nemala som co robit, tak som mu to ulahcila 🙂 ). Druhe sa susi na balkone, dufam, ze nezmokne ako vcera. Pomaly uz varime, idem nachystat desiatu (desiatujeme trosku skor, kedze sa zobudzame okolo 5-tej a vstavame okolo pol 6 - 6-tej) a tesime sa na krstneho. Lekno - ja viem, ze to bude perne, ale neberiem to tragicky. Nemyslim si, ze by som to nezvladla (mam uz svoj system, ktory sa sice trosku prichodom tretieho cloviecika zmeni), to skor poniektori ludia si myslia, ze potrebujes neviem aku pomoc, ked mas doma 2 male deti a ze sa musis zblaznit. Mne nikto cez dennepomaha (neratam manzela), svokrovci sa staraju o svagrinu s dcerou (ta by dve deti nezvladla, nezvlada ani toto a nie dve s malym vekovym rozdielom), a moja mamka je odtialto 30 km, pracuje v mieste bydliska a ta mi nemoze pomahat,aj ked velmi chce (no pomaha mi aspon cez vikendy, ked k nej chodime) 🙂 . A tak to bude aj pri tretom babatku. . Tak ja uz idem, nakrmit drobca, vziat Domka z nocnika, lebo uz sa pyta hore, dovarit atd. Neviem, ci sa tu dnes este dostanem, doobeda tu bude krstny, poobede pride sestra, tak aspon trosku s nimi musim vypadnut von (aspon na postu, aby mali prechadzku), aj ked su chori a vecer pracuje na PC manzel, takze ja vas citam len rano alebo doobeda. Inak sa sem nedostanem. Tak sa zatial majte, piste, aby som mala co citat a prajem pekny dnik. 🙂

emily76
27. kvě 2010

ahojte, tak mi sme si dnes rano hned poplakali, ked krvicku brali ale hlavne je, ze uz je to ok... hodnota 8.. oproti tym 80 spred dvoch tyzdnov.. zazrak.. aj dr bol z toho nadseny, ako mu to padlo... lebo minuly tyzden mal este 50.... este keby po mlieku vracat prestal... vcera sme dali na noc kasu, okupali a po caji si trosku blinkol.. ale skor to vyzeralo, ze sa rychlo napil a zabehlo mu... boze.. bez mlieka je to tazke.. takto sme dali flasu a bolo to.. teraz musime vymyslat.. co mozu, co nie... Lucika zda sa je uz OK.. ta mala atb iba tyzden, maly dva... a Vilko ten mi dava riaddne zabrat s jeho skolou.... on je strasny lajdak.. 😎 Ale hlavne je, ze je zdravy.... 😉

lek.. pizzu.. mnaaaaaam.. by som si dala.. ale ja v poslednej dobe nestiham nic... zehlila som v nedelu cca 3 hodiny a teraz rozmyslam, kedy poukladam do skrin.. a este na hodinu by tam bolo dalsie veci... nejake su tie dni strasne kratke... varim len take nahadz do hrnca, uvar do makka, hotovo... 😖 fakt by mli mat dni aspon 60 hodin.. pridem z roboty, chvilku som s malymi, vyskusam Vilka do skoly.. a ked stihnem upratat alebo zapnut pracku/umyvacku, som hotova... keby som na to mala, normalne by som si asi nejaku upratovacku objednala aspon 2x tyzdenne... 😝

idem nieco porobit.. sef isiel na 2 dni na sluzobku a roboty jak keby mesiac mal byt prec mi navalal.. klasika..

staninka77
27. kvě 2010

Ahojky jen vrychlosti.
Dnes tu budumít kamarádku.
Zítra dopoledne jedu taky ke kamrádce pkud bude pěkné počasí.
A taky vezu Jirka do školky.
Ráno at nemusí chlap každej den jezdit i on.
Dnes to tu bude síla 7.dětí tu bude.
Bude tu mazec.
Jarus-Z jedné stránky uplně závidím jak to krásně stíháš já mám co dělat nědky vubec abych vše doma zvládla. 😉

jarus74
27. kvě 2010

ahojky
ja som dnes mala behacky normalne som dostala svalovku 😝 a po obede tu bola brrr burka nesiel ani net ani tv a maly my po prvy krat plakal ze sa boji burky ☹ tak si viete predstavit ako asi hrmelo ☹

zuzi co budete chorucky???

baby aj mne treba zehlit 😠

emily ved to bez mliecka je to tazke pozname to ☹ takze krvicka je uz ok?,tesim sa s tebou nie je nic lepsie ked ma dieta dobre vysledky vtedy zo srdiecka balvan spadne 🙂

len pekne davajte na seba pozor a chorucky rychlo sa uzdravte 🙂 🙂 🙂

stani ja ich mam nonstop 7 😀 😀 😀 ale mozno v inej vekovej kategorii 🙂 napis ako si to zvladla urcite si si vydychla ked sli domov 🙂