• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3 letá dcera usrkává kafe. Mám jí to zakázat?

29. ledna 2013 
Milé maminky,

mám takový dotázek - spíš teda kuriozitu a poprosila bych Vás o názor.
Mám 3 letou holčičku a nedávno si oblíbila usrkávání ledového kafe. Tak si říkám - zakázat úplně nebo vyjímečně povolit pár loků? :wink:
Jaké máte názory vy? Určo to má trochu kofeinu, tak se na jednu stranu trochu bojím.
Díky moc.
27. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych teda tak malé holčičce nedávala ani ledovou kávu..když už to musela mít, tak třeba udělat z melty, nebo z nějakého jiného podobného nekofeinového kafe..
27. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam roční holčičku a taky občas usrkava, neřeším to, děla to jen občas. většinou když jsme na navštěvě, :dizzy_face: nic se nema přehanět, takže pokud ji nedělaš děnně kafe, tak to taky neřeš :grinning: :dizzy_face:
27. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dadous: moc díky , máš na to stejný názor. :wink:
27. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarunkaxyz1 no bodejt, určitě ji toho nedavaš moc, my zatím teda jen na lžičku, třeba dvě tři, ale jen prot, že ještě nepije z hrníčku, no písnu ti za dva roky,jak jsme na tom :dizzy_face: :grinning:
27. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous: ona ho nikdy nepila, ale teď v těch vedrech, když si občas to ledový udělám, tak teda usrkne třeba 4x ze skleničky, potvora :wink: Jsou to holt holky zvědavky.
27. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarunkaxyz1 hele ochutnaj horší věci :grinning:
27. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous: právě :wink:
27. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarunkaxyz1 můj Jiřík i teď ochutnal pepsi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a hned chtěl zase :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haskz24: tak i chlapáci jsou labužníci :slight_smile: :wink:
27. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hasky24: tak i chlapáci jsou labužníci :slight_smile: :wink:
27. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous přesně tohle jsem teď chtěla odpovědět :grinning: mě holka v bestřeženém okamžiku i vypila půl hrnku kafe-sice s mlíkem,ale vypila a ne jednou-otočím se k jednomu a druhé už je v luftě jakoby to hráli :grinning: Horký teda nebylo,nejsem v tomhle neopatrná,dávám ho na skříňku na sporák a než se k němu dostanu tak je studený,ale je to malá potvůrka :grinning: A nebylo to jednou,pak mě dooblizujou i hrnek po tom kafi :sweat_smile: i s Colou a Pepsi máme zkušenosti,ale v porovnání s tím,že mě seberou někde na cestě vajgl,nebo šutr nedejbože hovínko..... :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crca :grinning: :grinning: tak my s hovnem mame už zkušenost, naš pes byl dlouho doma sam, tak to hodil na noviny, a ja než jsem se svlíkla z bundy , tak ho mlada už měla v puse, ale takovej zmatek jakej jsem tady udělala, se ted musím smat, ale nebylo to moc příjemny, nejhorší bylo jí to z ty pusy vylovit, pže už měla zuby a za boha tu čokoladku nechtěla pustit :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarunkaxyz1 no můj manžel jí pije pořád tak malej chce dělat to co táta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca a mame teda jorkšira :grinning: :grinning: :grinning: takže to bylo malinky :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24 mě tenkrat dr, doporučila colu na prujem , když byly synovi asi dva roky :dizzy_face: takže jen at si malej da :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udelej ji ho z Cara nebo Melty. Partner daval malemu ochutnavat kafe, ale ja s tim nesouhlasim. Nevidim duvod. To pak muze ochutnavat penu z piva nebo vino? Vim, ze se nic nestane, ale mam rada pravidla.
27. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous no to je pravda tak preventivně :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych byla v klidu,náš malej už ochutnal pivo,mě z hrnku kafe.
Ale hovno teda ještě ne,to nás předběhla slečna,viď
@dadous :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Jíra hovno taky zatim ne ale už po něm šahal několikrát na chodníku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasky24 :grinning: :grinning: :grinning: no tak mě to asi teprve čeká :grinning: :grinning: :grinning: ježiši fůůůj a tady u nás se většinou válej jen takový ty pořádný lejna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky držte se kavy joo? :angry: :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:angry: :grinning: no tak nějaké občasné usrknutí kávy,podle mého názoru,není žádná trága :wink:
27. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous No to je jen pro porovnání,že trocha kafe není zase až takové drama :grinning: :grinning: u nás loni vedli i slimáci,ale to teda mám hodně silnej žaludek,ale tohle jsem docela rozdýchávala :grinning: hlavně ta hlavička v pusince když s tím přišla Míša :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ahojky :wink:
27. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se teda hezky zasmála :slight_smile: co tady řešíte ... už se na to těším .. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
27. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca joo zlatý kafe,co? Brrrrrrrrrr
27. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca fuj, tak to zlaty hovňous :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofieanna se moc nesměj, mě tohle nikita udělala když jí bylo osm měsícu :grinning: :grinning: takže už začni hlídat :dizzy_face:
27. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofieanna o tom to je,se i zasmát a nejenom do sebe rýt :wink: se těším na zítra co tu přibude :grinning:
@marhulinka asi tak nějak jen mě to ale vytočí protože takhle houby spěj,uspávám hodinu,celý den jsou motorové myši a ještě kafe!!! :grinning:
27. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek