4týdenní miminko hodně papá. Co myslíte?

hrkalinda
9. pro 2021

Zdravím holky mám dotaz malej má dneska 4 týdny narodil se větší 3700 a 53 cm. Přijde mi ale že hodně papa pije 120 ml vypije to vždy. Budí se po třech hodinách.. Nebo Teda přes den ani moc nespí max v kočáru nebo na hodku zabere v houpatku. V noci spí 4 někdy 5 hodin někdy ale i po těch 3 hodinách. Přes den se stane že má hlad už po 2,5 hodinách vypije Teda cca 8× 120 ml což je 960 není to nějak moc? Nebo může to být růstový sprut? Má teď už nějakých 4,8 kg. Díky za odpovedi

lidija1234
9. pro 2021

@hrkalinda ahoj, pokud neřekne jinak doktorka tak bych mu dala to o co si žádá má prostě hlad 😃já řešila že můj malý zas vypije málo,teď už to neřeším a necpu to do něho mimco samo ví kolik toho chce. Pokud dítě dobře prospívá tak bych se tím netrápila.

michaela666
9. pro 2021

Miminko, které krásně spí celý den a budí se jen kvůli jídlu je pro mě něco jako Yetti nebo Lochneska. 😃 Nikdy jsem je neviděla, ale někdo to tak určitě má.

makovice88
9. pro 2021

@michaela666 Jednu takovou Lochnesku mam doma 😁 Ale ted mladsi mlade je presny opak, snad aby vyrovnalo sily 😂😂

hrkalinda
autor
9. pro 2021

@lidija1234 k doktorce jdeme až za dva týdny to si myslím že už mu těch 120 na jednu dávku ani nebude stačit :D

michaelarousova
9. pro 2021

@hrkalinda syn taky mel o kilo vix nez porodni vahu☺️ Veme si proste kolik potrebuje ☺️ Me 120 ml ted pije ve 3 mesicich a asi by mel vic a neresim☺️

lidija1234
10. pro 2021

@hrkalinda neřešila bych, dávala bych miminku tolik o kolik si řekne a za 14 dni uvidíš co ti řekne doktorka 🍀

jjasmina
10. pro 2021

@hrkalinda s um zkušenost nemám, ale já kojila prakticky pořád, jinak větší miminko, nu moje měla 4kg a segry dokonce 4,5 🤣

johca
13. pro 2021

podle mě je to v pohodě, souhlasím 🙂

ajja87
13. pro 2021

Asi bycj neřešila, moje se narodila s váhou 3200 a v šesti týdnech měla 5,5kg,doktor nikdy nic neřešil, bud ráda, že papá, až přijde první rymicka, nebude chtít jist, tak aspoň bude mít z čeho trávit 🙂