6měsíční nechce mléko

lucievitackova
18. kvě 2018

Ahoj holky,
Male je 6mesicu a tyden a vypada to,ze nam rostou zuby.
Je protivna,unavena a tak,ale to se da v pohode zvladnout.
Ale nechce vubec jist,mliko do ni nemuzu dostat,strasne u toho breci,vubec si nenecha sahnout do pusy.
Presnidavku a obed mi vcera jakz takz snedla,ale tekutiny vubec.
U dr.jsme byly na 6ti mesi. prohlidce a rekla mi,ze ji mam nechat,az bude mit opravdu hlad,tak si vezme.
Ale nechat ji hlady nechci.
Nemate nekdo radu,co by mohlo pomoct?
Chladivy kousatka,gely a podobny jsem zkousela a bez efektu
Trva to uz 3.den 😕

sobist
18. kvě 2018

Nezažila jsem teda to samé, nicméně když Alex začal ze dne na den odmítat kojení a pil už jen z flašky a za týden už nechtěl ani to, vyřešila jsem to mlíkem ve spánku - to mu nevadilo (prso vadilo a nechtěl, flaška nevadila a vypil klidně 200ml). A mě teda nešlo o to, aby byl vyloženě najedený, ale měla jsem hodně strach, aby nebyl dehydrovaný. Každopádně při tom prvním zoubku jedl podstatně míň i tak, ale zhruba za ty tři dny se to začalo zlepšovat.

lucievitackova
autor
18. kvě 2018

@sobist
Dekuju,Adela se nenaji ani ve spanku,jakmile ji dam flasku do pusy,tak se probudi a rve.
Taky se bojim jen ten dehydratace,ma 6,5kg,takze hlady rozhodne netrpi

bacika
18. kvě 2018

@lucievitackova Zkusila bych jí dát třeba mrkev z ledničky, to jí i trochu zchladí ty zoubky, co třeba jablíčkový kompot, tak můžeš dát ty tekutiny, pokud ti nechce pít, tak bych to nahradila vodnatým ovocem.

zelenaesmolda
18. kvě 2018

nurofen proti bolesti?ja jsem kdysi mela na afty takovy gel,umrtvil mi to abych se mohla najist,zkus se zeptat v lekarne,treba neco takoveho budou mit i pro miminka

lussinka88
18. kvě 2018

Nam pomohly ty homeo cipky - viburcol...

lucievitackova
autor
18. kvě 2018

Holky diky,ja uz vyzkousela snad vsechno,jidlo mi jeste jakz takz pozre,ale u mlika,respektive janile ae priblizim s flaskou,tak dostane zachvat a ani tuk.

mku
18. kvě 2018

@lucievitackova tak mliko nenut a dej ji napit vodu... bud se jeste rozpije nebo holt prejdete plne na prikrmy 🙂 muj bojkotovat mliko od tri mesicu... dneska je mu 10m, basti vse krome mlecnych veci (vyjimecne da jogurt) a konecne je to stastny mimino, kdyz mu nic nenutim