Baby kruh do vany

zuzaaaaa
6. zář 2017

Ahoj holky, pouzivate nekdo takovy ten kruh na miminka kolem krcku do vany? Libi se to😉? Diky

ireniq
6. zář 2017

Myslis Baby Ring? Malymu se to libilo, ale pouzili jsme ho parkrat, nechtelo se mi kvuli chvilce napoustet plnou vanu a stejne v ni nemel moc mista, v 5m jsme zacali chodit do bazenu na plavani miminek a na kruh jsme zapomneli uplne.

renca1978
6. zář 2017

@zuzaaaaa Za nas teda neee...Dcera kricela...Strasne ji to vadilo.Meli jsme origo BabyRing a prodala jsem ho...Ted cekame mimco a rozhodne porizovat nebudu.Ale treba kamaradky dcerka byla nadsena...Byt tebou nekde si ho na zkousku pujcim at nekupujes zbytecne kdyby se to mimcu nelibilo...

robin92
6. zář 2017

Jo pouzili jsme ho nekolikrat, akorat jsem musela napoustet vzdycky plnou vanu, aby si mohl maly zaplavat 🙂 ale jo libilo se mu to, maly je vodomil 😀, takze za nas muzu doporucit, ale uvidis jak bude mimco zvladat vodu, nektere deti to nesnesou a na to je jeste cas, kdyz teprve cekas 🙂

nafuka
6. zář 2017

zbytečnost. Přečti si článek na blogu @karol89.

zuzaaaaa
autor
6. zář 2017

Dekuji holky

ela90
6. zář 2017

Mojí dceři se to strašně moc líbilo (používané asi od dvou měsíců)..... a ještě bych pochválila i to, že jak s tím ve vodě hodně kopala nožičkama, tak jí to pomohlo i na prdíky. Ale asi od pátého měsíce jsme to zabalily, už ji stačila troška vody a po čtyřech se brouzdala sem a tam 🙂

cartney
7. zář 2017

U nás velké nadšení používáme často od 4 měsíců a bereme i do termalů

frndafrrr
9. zář 2017

U nas mega uspech, do vaničky teda naprd,ale velké vaně se vyřádila...

frndafrrr
9. zář 2017

Z 1.zkousky...

cartney
10. zář 2017

koupeme v něm několikrát do týdne, krásně si tím posilu svaly na nožkách. Doporučují ho i u nás na kojeneckém plavání takže se nebojte 🙂 Jinak na youtube jsou návody v češtině tak se mrkněte 🙂