Babyvak. Jak dlouho je možné v něm nosit 7mi t. mimi?

ejcci
23. kvě 2011

Ahoj všichni,
mám 7 týdenní holčičku, ještě moc přes den sama nevydrží, a tak když nespí, chce se chovat. Mám už z toho vytahané ruce a tak chci zkusit něco jiného. Máme koupený babyvak od Chicca, včera a dneska jsme už zkoušeli do něj malou dát, ale i když je v tom malinko zapadlá tak se jí tak líbilo. Teda jednou líbilo, jednou nelíbilo. Ale příjde mi, že na tak malé miminko to není na dlouho, i když tam píšou, že je to vhodné pro děti od 3,5 kg, myslím, že si v tom ničí páteř. Nevíte někdo jaká je maximální doba, po kterou je možné takhle malé miminko v babyvaku nosit?
Dík.

hamma
23. kvě 2011

Já myslím, že jediné omezení je spokojenost děťátka. V Africe mají děti na zádech celý den. 🙂

romcovaklarka
25. kvě 2011

@ejcci Jak dlouho nosit v kuse bych asi přirovnala k sedačce-vajíčku, říká se, že ne přes 2 hodiny. A hlavně to chce střídat strany, pač se trošku kroutí podle tvého těla, tak aby se kroutila jednou na jednu stranu a pak zase na druhou.
@hamma Jojo, v Africe jsou zdravým vývojem dětí pověstní 😀

ejcci
autor
26. čer 2011

@romcovaklarka Ahoj Klarko, tak jsem přešla na nošení v šátku. Verunka už spí jenom v něm. V kočáře za chvilku pláče, v sedátku pláče, v postýlce přes den pláče 🙂 jen když spí na mě nebo když je v šátku, tak se v klidu vyspí 🙂 Ale mám ji tam většinou tak 2x denně, hlavně večer, kdy je unavená a víc uplakaná. No je to mamánek 🙂