Batole týden nekakalo. Mám se znepokojovat?

14. dub 2022

Ahoj všem,
dnes jsem si uvědomila, zítra to bude týden, co náš poklad naposledy udělal bobek. Vzhledem k tomu, že jí, pije, lítá jako blázen, denně ujdeme kolem 2km, spí celou noc mi to nepřišlo divné. Ale teď nad tím přemýšlím, jestli nějak pomoci, nebo si tělo řekne samo. Dva dny zpět švestková kapsička.
Mám se znepokojovat? Dříve byl bobek ob den nejdéle za 3 dny.

emillyhk
14. dub 2022

Týden už se mi zdá hodně dlouho. Navíc zítra začínají svátky, doktor určitě nebude ordinovat, takže bych mu dneska aspoň zavolala a domluvila se, co dělat dál.

krisstina93
14. dub 2022

Týdne je hodně dlouho, to je tak na plně kojené dítě, ale u batolete je to moc. Asi bych se mu snažila pomoct, dát něco projímavého, když to nepujde, tak skočit třeba pro čípek do lékárny. Zítra je svátek, tak bych to nenechávala na poslední chvíli.

hojda
14. dub 2022

švestková štáva, povidla s máslem, hodně pít

sirinfirst
14. dub 2022

Lžičku olivového oleje 😉

jjasmina
14. dub 2022

Týden je už hodně no, konzultace xe s pediatrem, vblakninu, pití, svestkova šťáva. Já to nezažila ani u plně kojene teda, u nás jsou to max 2 dny

zmrzlinka
14. dub 2022

Zkus glycerinovy čípek do zadečku.A hodně pít a vlákniny.

darinka84
14. dub 2022

Náš měl takové období.. Plně kojeny.. Vypadal spokojený, vysmátý, takže ja tehdy neřešila... Myslím že to bylo tehdy 10 dní nakonec

jako_mala_holka
14. dub 2022

Doporucuju zkusit avokádo s jogurtem, to je u nás jistota... A případně koupit Easylax nebo glycerinove čípky, doktorovi bych aspoň zavolala... Já byla nervózní už po 2-3 dnech u skoro dvouleté, ale to avokádo zabralo a od té doby zas ok

inssomnia
14. dub 2022

Trochu s tím doma válčíme. Doporučuju borůvky (pro otrlé se šlehačkou). Těch se naše malá může ujíst a následky jsou jisté :D já si dávám pozor, aby něco bylo aspoň 2x týdně. :/

michaela1990xx
14. dub 2022

Hrušková nebo švestkova šťáva a jistota Easylax.