• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

22. března 2017 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. kvě 2012 v 16:44 • wilikiki
@ssassi já je kupovala v Bráně na Josefské, tam je teda mají za 80,- , ale i to je myslím, celkem přátelská cena :slight_smile:
29. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi taky jsou koupila jezevčíkový :wink:
29. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. kvě 2012 v 17:16 • rebelie
@wilikiki mám dokonalé dítě. ale těch pár dnů, kdy roste nějaký zub, je na zabití :o) potom, co jsem vychovala dva jezevčíky, jsem si nemyslela, že by kdokoli mohl být urputnější, vytrvalejší, tvrdohlavější, vychcanější a neústupnější.... moje dítě je ve "svých dnech" překonává oba!
navíc dnes vypil víc jak půl litra čaje, mlíka tak 400ml.... průtokový ohřívač! masakr:o)
29. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, zkousela jsem BKMkovat (radej s plinkou:slight_smile: s nasi prdolkou a az do pred 14ti dnu to slo vcelku fajn aspon pri prebalovani, semtam i mimo. Pak se mi nejak sprajcla a od te doby jsem nevychytala ani jedno curani ani kadeni:stuck_out_tongue_closed_eyes: a ze to prubezne zkousim aspon pri prebalovani. Tak nevim, jestli jsem slepa, nebo mi to dela schvalne:slight_smile: Nejradej bych byla, kdyby jste mi rekly, ze podobny "bojkot" je normalni:grinning::grinning: Nebo je jeste mala? Prijdu si trosku jak magor, kdyz je uspesnost v tech 14ti dnech fakt nula:slight_smile: ale jeste to nechci vzdat....
29. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk taky mám z brány na josefské :sunglasses:
29. kvě 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lyongirl Nevím, zda už Ti někdo poradil, ale zkusila bych 1) časovat - dávat na nočník po probuzení, po kojení pokud se ještě kojí apod., 2) nechat den, dva rozbaleného a pozorovat kdy čůrá a jak často a kdykoliv spustí čůrání dělat nějaký signál (zvukový, nebo možná už klidně zkusit znakování) - a v dalších dnech zkoušet ten signál dělat, když dáš děcko na nočník. Přeji hodně úspěchů! Mrknu ještě do knížky Bez plenky, jestli tam není nějaký tip pro začínání ve vyšším věku (ono u vás to už není úplně klasická BKM, ale spíš hodně časné učení na nočník, nebo něco mezitím).
Jo, do čtvrtka je akce v Bráně na Babylegs - 2+1 zdarma. Prý jsou skvělé, tak koupíme s kamarádkami každá jedny na zkoušku.
@janakkk Sponks máme taky, s jezevčíkama, ale zatím jsou na nás velké až moc.
29. kvě 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na odreagování a navrácení se k tématu BKM malá anketka: pokud vůbec používáte plenky, jaké se vám nejvíc osvědčily ve funkci "pojistky"?
Já dávám čtercovku na dvanáctiny do nějakých svrchňáků, co jsou zrovna po ruce (obvykle vršek od kapsovky Bum Genius).
29. kvě 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davam teraz stvorcovky normalka do flipiek. Ona je fakt desna, plienku nezaspini, ale jakmile ju necham chvilu s holou prdkou, uz to z nej frci :confused: aale, prezijeme!

@jesca casovo ste na tom super, urcito to nie je brzo! My sme zacali 5.5 mesiaca a to uz bolo pozde. A bojkot je ako vidis totalne normalny :slight_smile:
29. kvě 2012 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie jsou dlouhé, právě jsem si říkala, že je zkusím dole sešít a udělat z toho takový "samodržící punčochy", návleky+ponožky v jednom :slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie já zatím bez plínky nechávám pouze doma na dece, a dávám čtvercovku poskládanou na 12iny do čehokoliv..nejradši flísáky nebo vlňáky. :slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wilikiki holky, tak nevím, ale malej už má taky 3. den průjem....kadí tak 15x denně... roste mu zub... :slight_smile: tak to taky nestiham :slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
29. kvě 2012 v 18:35 • dai
@rebelie Já dávám obvykle Anavy flísáky a do toho srabácky novosklad :wink:, na cesty do šátku a na cvičení Anavy easy a na cesty autem PULky a bambusovou vv. Jsem prostě měkká a ne tak v BKM úspěšná :sweat_smile:.
Jen ten novosklad už se nějak blbě motá, asi natrénuju skládání čtvercovek na draka.
29. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie taky čtvercovka na 12tiny do svrchňáků, většinou pulky Imse nebo Thirsties.
A jezevčíkové sponks máme taky :slight_smile: Ale teprve nedávno jsem se dozvěděla, co v britské anglině znamená sponk a přijde mi to jako hooodně nešťastný název pro dětské návleky :grinning:
29. kvě 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie k malé anketce...jako pojistka 1 čč...:slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie a nejradši mám vlňáky...:slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
29. kvě 2012 v 18:45 • dai
@katyxq malej už se do novoskladu nevejde :slight_smile: ale máš pravdu, draka davam obcas taky :slight_smile:
@madlisek nevím, jestli se mám vůbec ptát...co to teda znamená? :grinning:
29. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2012 v 19:00 • katyxq
@madlisek Mě by to taky zajímalo :wink:
29. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2012 v 19:04 • katyxq
29. kvě 2012 v 19:17 • ahojkyy
29. kvě 2012 v 19:19 • ahojkyy
29. kvě 2012 v 19:28 • rebelie
@janakkk @katyxq je to hovorový výraz pro... ehm... ejakulát :sweat_smile: Slyšela jsem to nedávno v jednom britském pořadu a znělo mi to hodně povědomě, a pak mi došlo, že Sponks jsou ty návleky :grinning:
29. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. kvě 2012 v 19:29 • ahojkyy
29. kvě 2012 v 19:31 • ahojkyy
@madlisek Tak to by mě nenapadlo :sweat_smile:.
Návleky jsme měli DesignSocks, ale začli škrtit kolem stehýnek a z kotníků naopak sklouzávat. Tak jsem k nosítku Beco "nenápadně" manželovi přihodila dvoje BabyLegs a zatím spokojenost :slight_smile: (teda až na tu cenu), asi pořídím ještě nějaké další.
29. kvě 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek