• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. kvě 2012 v 19:38 • ahojkyy
@janakkk Návleky-ponožky jedny mám - řekla jsem mamce, že nám vyhovují takové delší ponožky, vlastně skoro podkolenky a ona někde koupila nějaké nadkolenky, přý nejmenší velikost, co měli... a je to docela fajn, i když klasický návleky jsou taky dobrý.
@janakkk @rozarka65 Vlňáky mám taky ráda, ale na cesty většinou dávám PULky... Flísáky se mi neosvědčily. Ale mám objednané další vlňáky, takže možná přejdeme jen na ně.

29. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. kvě 2012 v 19:45 • rebelie
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
29. kvě 2012 v 19:45 • ahojkyy
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
29. kvě 2012 v 19:48 • ahojkyy
@rebelie nehádej se...nestojí to za to....:grinning:
Jinak já jsem ostuda a na delší cesty beru jednorázovky,je to pohodlnější...a prože mi plínky většinou zabíraly třičtvrtě batohu a se dvěma dětma se mi tam musí vejít ještě něco jiného....a nejčastěji jezdíme do Lbc a tam se stavujeme ještě v knihovně a kočár taky není nafukovací...:grinning:
Už jsi začala šít odklápěčky? Já si asi od Caramilky koupím tréningové a jednu vkládačku jako mustr...vkládačky snad zvládnu ušít...:grinning:
29. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
29. kvě 2012 ve 20:01 • madlisek
29. kvě 2012 ve 20:02 • rebelie
29. kvě 2012 ve 20:07 • ahojkyy
@rozarka65 Já chodím skoro denně na celý den z domu a nějak to poberu - ony ty čtvercovky zas tak strašně objemné nejsou (ale pravda, nemám 2 dítka). Pro mě jednorázovky pohodlnější nejsou - mnohem víc mi protékaly a hovniska z nich vylézají do všech stran, což se nám s látovkami nestává... Do odklápěček jsem se bohužel ještě nepustila, ale musím/chci.
29. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
29. kvě 2012 ve 20:12 • rebelie
29. kvě 2012 ve 20:14 • ahojkyy
@rebelie já to jen tak zkusila prvně v porodnici a když jsem viděla,že se vyčůrala a vykakala,tak jsem tomu nemohla uvěřit...:slight_smile: A když jsem kolikrát neměla trpělivost stát u umyvadla,tak se Eli radši na zem...:grinning:
To máš pravdu...já jednorázovky jistím svrchňákama...:grinning: A vím,že by se to asi dalo zvládnout,že je to tak trochu o pohodlnosti...že se mi to prostě nechce tahat tím vlakem, zvlášť teď v létě...ale tajně doufám,že brzo budeme bez...Aninka byla na 1,5 bez plenky přes den a to jsme ani nepraktikovala BKM...:slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyxq no, pochybujem ze ked sedite v aute a niekde cestujete tak ju vkuse pozorujes ked soferujes... ci ono ti to to mimino nejak povie ze chce cikat? Ked sa bavis s kamoskou tak tiez vkuse nan pozeras? Prepac ale tomuto sa mi da len tazko uverit.

@rebelie Ja som inak mojho maleho kojila na poziadanie - co bolo mnohokrat viac ako 15x za den a vzdy som ho prebalovala - takze predstav si ze rozoznam co je a co nie je pocikana plienka.
Ja so m teda sa rozpravala len s lekarmy a citala knizky napoeborne myslim, ked som odplienkovavala moju malu a predstavte si ze v ziadnej som sa nedocitala zeby babo vedelo ovladat zvierace skor ako v 15tom mesiaci... ale tak vy mate asi ine zdroje...
Suhlasim s tym ze okrem ekonomickych za Bkm hovoria aj ekologicke argumenty ale zatial som nenasla ni jeden argument pre dieta...
29. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
29. kvě 2012 ve 20:17 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:21 • ahojkyy
Jedna fotka ze soboty - Šárčino první čůrání a kakání v lese :slight_smile:.
29. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
29. kvě 2012 ve 20:23 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:24 • katyxq
29. kvě 2012 ve 20:24 • dai
29. kvě 2012 ve 20:26 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:28 • katyxq
29. kvě 2012 ve 20:28 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:29 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:30 • katyxq
29. kvě 2012 ve 20:32 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:34 • katyxq
29. kvě 2012 ve 20:36 • ahojkyy
29. kvě 2012 ve 20:41 • katyxq
@ahojkyy @dai my mame prvu zimu uspesne za sebou a mozem potvrdit, ze to funguje velmi dobre aj v zime. musim dodat, ze bezplienkujuce dieta kaka väcsinou doma, na cestach to da velmi dobre najavo a ked nie je vhodna prilezitost, tak matka to komunikuje aby trosku vydrzalo dieta - dieta vydrzi, kym matka najde dobre miesto. cikanie v zime nie je problem, absolutne nie. ja som vytrcila zadocek aj v minuse von, rychlo sa syn vycural a pokracovali sme dalej. syn uz von nekakava, iba vynimocne.
lozenie a stvornozkovanie nebol problem. iba ked sa daco nove ucil, tak vtedy bojkotoval par dni, ale to sa upravilo. treba vtedy trpezlivost :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek