• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

22. března 2017 
na dobrou noc jedna víc jak rok stará fotka! právě jsem ji vyhrabala v hlubinách facebooku :o)))
21. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@ssassi úžasné foto :D :slight_smile:) má parádní dostřel :D
22. zář 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion myslím, že to bylo po probuzení. to pak střílí opravdu daleko :o) ani nemůžu věřit tomu, jak byl malinkej! teď tady pochoduje a "telefonuje" s nějakým instalačním cédéčkem :sunglasses:
22. zář 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Dobra fotka. A fontana teda vyborna.
22. zář 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion nie nepredavaj kociar :grinning: este ho vyuzijes , vies kolko haraburd budes nosit zo sebou? hracky na pieskovisko, desiatu, pitie, oblecenie, aj nakup tam das, aj topanky ajaaaj a este kopu veci co v rukach neodnesies :grinning: :grinning:
22. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majka1981 je mi to jasný :slight_smile: hold teď bude nějakou dobu v koutě stát :D
22. zář 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Ja mam zase v koute MOBY satek, nejsem schopna ji tam dat dobre, aby mi lezela. Za part mesicu ho asi budu prodavat s tim, ze 've vybornem stavu, 2x prany' :(
22. zář 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dnes v noci zase nekakala, pres den teda jeste kaka vickrat, ale vypada to, ze v noci uz prestane. A dneska zase curala do umyvadla, predtim teda mokra plinka.

Kolikrat denne to mimco cura vlastne? Asi bych ji mela zacit zkouset davat po krmeni, ale ja jsem tak lina :(
22. zář 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek neprodávej, zkus kříž s kapsou. když se uváže dobře, můžou v něm být i malé děti. viktor nechtěl v kolíbce vůbec být (mám velká prsa a byl tam jaksi na šišato). tak jsem vázala hodně pevně kříž, aby teda ty záda měl opravdu rovně a šlo to
22. zář 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Myslis tohle? http://www.youtube.com/watch?v=LvSacFkVHHA

To mi prave take nejde, zkousela jsem i na bok teda. Chci prave, aby lezela a nebyla vzprimena.
22. zář 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek myslím tohle http://www.youtube.com/watch?v=3McvFdSySJ4 :sunglasses: s kapsou ven nikdy nedotáhneš tak jako s kapsou uvnitř. kapsa ven je asi spíš pro větší děti. ona ta vertikální poloha nevadí, pokud je dobře uvázaná. jsou děti, které nechtějí v kolíbce být. určitě běž na nějaký kurz. je potřeba si ten šátek správně nařasit na ramenou i na břiše - jakoby poskládat do harmoniky (tak jak to vonzina ukazuje). pak se látka nepřetáčí a jde potom správně přehrnout přes mimi. tím přehrnutím obou pruhů přes zádička dítěte se celý úvaz maximálně zpevní a i přes kecy některých hysterických pediatriček to dětem nijak nevadí. navíc v tomto úvazu jsou v dokonalém postavení kyčle (kolíbka se naopak nedoporučuje při blbých kyčlích). taky dobré pro děti, které hodně ublinkávají atd. určitě zkus nějaký ten kurz. nebo pokud najdeš maminku v okolí, která šátkuje delší dobu - pomůže ti úvaz dokonale dotáhnout, ukáže malé fígle pro pohodlí atd.

a kolik malá váží? ono se taky jinak vázalo to moje festovní děcko a jinak se váže do kříže dítě menší (řekla bych blběji)
22. zář 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jen na skok - já nosím malou od jejího 1. měsíce v kříži s kapsou dovnitř - nikdy v kolíbce a tekom už na boku a jenom v kříži
22. zář 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, ja sa idem trochu pochvalit. Sebastian uz teda chodi mesiac do jasiel a bilancia tohto tyzdna v jasliach bola, ze mal len jedny pocikane nohavice, zvysok isiel na wecko. Super. A pritom nadalej nehovori sam od seba slovicko lulu (cikat po nemecky), tak som velmi hrda ako to zvlada :wink: .
23. zář 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@majka1981 máš šikovného synka!
23. zář 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj asi tu budu málo, mám 38 a nemůžu mluvit uvidíme jak nám to půjde
23. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno si chora? mas horucku? ak ano, tak prajem skore uzdravenie...
23. zář 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno být nemocná s malým děckem je opravdu záviděníhodná lahoda :unamused: brzo se uzdrav, hlavně ať je v pořádku malá!
24. zář 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky brněnské (nebo klidně i mimobrněnské a zahraniční :grinning: ), kdo se tedy zítra přidá do lužánek? v 9:30?
24. zář 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi skoda, zajta som v robote, inak by sme aj my prisli...
24. zář 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
děkuji za přání, teplotu jsme srazili, měla jsem 39 a po paralenu se nesnížila tak se manžel staral celou noc o mě (dával mi ledové obklady) i o malou (já nedělala krom koja nic) a ráno už bez teploty, tak uvidíme...zůstal doma krom jednoho jednání a odpolko jedna telekonference a stará se, jen nemám sílu, mám problém malou udržet nad nočníkem
24. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno a jejej, to je fakt mazec, když ti není dobře a máš se postarat o dítě, manžel je hodnej, že ti pomáhá, držím palce, my měli minulý týden všichni střevní chřipku, já, malej, tatínek, babička...hotovej lazaret....na nočník jsem se vyprdla, nešlo to, dokonce byl malej v papírovkách, posral si všechny svrchňáky a já neměla sílu dát ani prádlo do pračky (ještě že mívám v zásobě papírovky pro případy nějvyšší nouze)
24. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, dočítám poslední 4strany a mezitím sem spálila oběd.
už nevím kdo co psal, ale šátek určitě JO. kolíbkama se netrápit a zkusit kříž s kapsou dovnitř.
Domluvily ste se nakonec nějak konkrétně na ten sraz nebo to necháváte najindy? do lužánek bysme snad dorazili taky.
24. zář 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly zítra 9:30 lužánky. já tam budu. když bude hezky, máme kyblík na písek :o)
24. zář 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi haha máme manducu :D :slight_smile: a malá na zádech spokojená :slight_smile: když nosíš na břiše, tak křížíš, nebo spínáš? :slight_smile: to ještě musím vychytat, jinak super! :slight_smile:
24. zář 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi kde se sejdeme? u hlavní budovy?
24. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak malá už na zádech? já nosím ještě furt na břiše. nekřížím.
jakou máš barvičku? hádej jakou mám já :o))))
@janakkk jasně, na té "horní" cestě před DDM. budu ta v černém :sunglasses: chceš do zpráv moje tel.č.?
24. zář 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi typla bych hnědou nebo modrozelenou? :slight_smile:) ty jsou nejhezčí :slight_smile: my máme hnědou.. vybíral taťka ;) já jsem to chtěla jen zkusit dát na záda.. na doma luxusní :slight_smile: udělám s tím hodně práce.. :slight_smile: na břiše mi už v šátku překážela :slight_smile: ale je to super.. :slight_smile: sice je to předraženej kus hadru ale jsem za ní ráda :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion hnědou??? modrozelenou??? bléééééééééééééé
já přece jedině ČERNOU! :grinning: :grinning: :grinning:

jsem ráda, že jsi s manducou spokojená
24. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssassi no jooo ty jsi černá to žena :D :slight_smile:) my máme i kočára hnědáka :slight_smile: to mi tenkrát když jsme ho kupovali říkala spolužačka, že máme kočár hnědý jako hov*o :D :slight_smile:)
24. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek