• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bezplenková komunikační metoda II.

9. dubna 2016 
@dandelion taky mam hnědej kočár...a není to tak hrozný :grinning:
24. zář 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já ho mám ráda :D co máš za kočár? :slight_smile: my mutsy urban... :slight_smile:
24. zář 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Teutonia Mistral S, kombinace hnědé a modro-bilo-béžovo proužkované , taky se mi ten náš líbí :slight_smile:
24. zář 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk mám ráda teutonie ;)
24. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a já mám takový polský krám! v-travel od babyworld. pasovala jsem ho na lužánkový kočár, do civilizace jezdím s golfkama. i když, možná, že jestli napadnou v brně závěje, budu ráda za kočár s velkýma nafukovacíma kolama :grinning:
mám černej s bílejma kvítečkama (celočerný mi mrchy vyprodali a jelikož jsem ho potřebovala HNED, moc vymýšlet jsem si nemohla :unamused: moje krásné vysněné a reprezentativn quinny buzz 3 jaksi neprojelo dveřma. prej: to je tříkolka, to vytočíš... :angry: )
24. zář 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Tak jo. my taky doběhneme. Já budu ta se dvěma dětma. hračky na písek sou dobrá připomínka. :grinning:
25. zář 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dneska je krásně, mě už je relativně dobře, ale máme doma manžu kvůli mě, mám ještě bolest krku a bloklý záda a příííšernou rýmu, tak přijít nemůžu :sweat_smile: užijte si to, doufám, že to vyjde příště
25. zář 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno pořádně se vyzdrav! jo, vypadá to, že tohle jsou poslední použitelné dny na pobyt s dětmi venku. pak začnu hledat něco jako dětské kavárny nebo tak něco :sunglasses:
25. zář 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si to uzijte.

Tady je dneska zrovna slunecno, ale vcera lilo cely den, fuj. A to jsme sly pryc, aspon autem teda. A neprselo, kdyz jsem s ni prechazela.

U nas jina stejne, kakani docela vypada vychytane, na separacce ma obcas jen tak trochu uprdnuto. Nekdy ani to ne. Cura teda do plinky, nekdy i do umyvadla, ale nedavam ji dost casto.

Jak to resite venku v zime?
25. zář 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy, potřebuju poradit. Ráda bych zkusila bkm, ale zároveň připravuju výbavičku na látkování...Kolik čeho mám nakoupit, abych toho zase neměla zbytečně moc? Řešila jste některá něco podobného?
25. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar já mám jen čtvercovky a nějaké popin, používám hlavně jako svrchňáky na čtverce dávám 1 plínu, mám jich asi 50 (neplánovala jsem bkm) a peru jich tak 20 jednou za 3 až 4dny...taksi to nějak propočti, ze začátku asi budeš prát víc, ale poradí ti víc Elča :grinning: a ssassi - to jsou staré bkmačky od porodu :grinning: :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno Ehm a popin je co? :confused:
25. zář 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka_brno Jj,už jsem to našla, jen mi nedošlo, že to je název pleny, myslela jsem, že je to nějaká pomůcka :slight_smile:
25. zář 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno no dík za důvěru,
ale asi ti, @sarkar , moc neporadím ohledně počtů plen, páč já bezplenkuju s jednorázovkama.

@janinek mám zvlášť bundu/kabátek a kalhoty, aby to šlo rychle sundat a nandat a když je potřeba aktuální, dítě za těch 10 vteřin neomrzne. a kdyžtak plánuju cesty tak, aby bylo v dohledu nějaké nákupní středisko, KFC nebo něco, kam se může na záchod. pokud není personál banda pitomců, vyjdou vstříc. a když budou mrazy, stejně asi moc dlouho venku nebudete
25. zář 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar To se těžko dopředu odhaduje - záleží, jak bude mimčo učůrané (jak často a kolik) a jak vám bezplenkování půjde a jestli budete bezplenkovat i v noci. Naštěstí látkový plíny se dají na bazaru slušně prodat.
25. zář 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ako dopadlo stretnutie? :slight_smile:
25. zář 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka1981 no myslím, že jsme si s @janakkk , @zlilly a našima drobečkama užili jedno z posledních slunečných dopolední. a viktor se nepočural, takže jsme si neuhnali ostudu :sunglasses:
mělas přijet :grinning:
25. zář 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssassi
@majka1981 myslím, že setkání se povedlo, my jsme si ostudu snad taky moc neutrhli, Honzik se počural, až na zastávce, když jsme odjíždeli :grinning:
25. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janakkk ale tys nezmínila zásadní okamžik v životě tvého syna! byl přece poprvé na písku :sunglasses: to mi připomíná - jaký bylo hovínko? :grinning:
26. zář 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssassi no pravda, já jsem se tak upnula na to, že jsme si neudělali čurací ostudu, že jsem na písek zapomněla....na hovínko si nestěžoval, asi bude muset sníst příště toho písku víc, aby to mělo efekt :D ale já jsem vysypávala písek i z podprsenky, o kočárku a malýho oblečkách ani nemluvím :grinning: :grinning:
26. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi @janakkk Hehe. mě miminko ztrapňilo a ani jednou se do hrnečku nevyčuralo :angry: ale dneska okouzloval čuráním maminky na hříšti u nás :slight_smile: velkej ďábel zase nechtěl odejít z toho dřevěnýho hradu.
26. zář 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlilly jaké ztrapnění? máš úžasné děti! a upřímně - obsah nádoby jsem opravdu nezkoumala:o)
@janakkk tak to musíme napravit! a vezmi mu na to lžíci :o)

dneska jsem v parku na písku potkala bezplenkující maminku. 11 měsíční chlapeček. tak jsme si vyměnily pár poznatků - a všude je to stejný :o)

moje zlaté dítě bylo dneska poprvé u zubařky. celé to proběhlo podezřele v klidu a se spoustou okouzlujících úsměvů a s naučeným ÁÁÁÁ. a to všechno nejspíš proto, že je paní zubařka blondýnka :wink:
26. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Vím! sou skvělý po mně :grinning:
26. zář 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno.
Holky malá dneska spala bez plíny....než jsme ji uspaly a zklidnili z hysteráku byl horor, pak se o půl 10 vzbudila v hysteráku, tak jsem ji dala na záchod a nic, tak ležela na hrací dece a kňourala, rozbalená, dostala prso a usla naprosto v klidu, tak jsme ji spící daly pod bodýno jednu vkládačku, oblekly tepláčky tenké a přemístili do postýlky a daly podní plínu a spala nekecám až do půl 3, kdy čůrala a dostala mlíko a vzbudila se po páté jako každý den opět suchá :grinning: :grinning: neuvěřitelné, asi jí v noci v té plíně vedro nebo nevím....víte co asi budu psát na imvevimse ať nám ušijou tréninkové gaťky od 6-9kil :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takhle naše malá trůní a kadí večer na "záchodě" :grinning:
27. zář 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@katka_brno dobrá fotka! :sunglasses:
27. zář 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssassi dík, zkoušela jsem jestli můžu udělat společnou nás všech, co se tam vleze a je z toho snad nejlepší foto - a poslední, pak se ten puch co z toho šel nedal dýchat a už dokadila :grinning:
27. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme rýmičku! takže je dítě celé vláčné, nevyspalé a nenaložené. a dásně napuchnuté tak, že mu snad polezou i osmičky! a paradoxně přes tohle všechno se nám daří podezřele dobře. včera jen jedna mokrá plenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_brno já společné fotky dělat nemůžu, když chodí tatínek domů, když uspávám dítě :unamused:
možná tak o víkendu. i když společný víkend asi zase nebude, dítě onemocnělo a muž můj chtěl na chatu dodělat gril :o(
skáču jak milostpán píská, jestli chci někam já, je mu jedno. vždycky se jede nebo jde tam, kam chce on. a teď se ještě cítím provinile, když má děcko rýmu, že bude drahoušek naštvanej, že se nemůže realizovat v dílně. jestli mě nechá samotnou tři dny s nemocným děckem, tak to už bude fakt pecka
27. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek