• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bije se do hlavičky. Nevíme proč

6. listopadu 2016 
Díky všem...zatím se to pokusím brát z jeho strany jako experiment co jde, a co ne, jelikož žádné indicie nějaké opakující se situace nepozoruju..mezitím budu muset být napozoru a velice rychlá, aby si neublížil...
6. lis v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@wildcat87 Děkuji za tento komentář. To by mě vůbec nenapadlo ale něco na tom bude, protože když se bouchl hlavičkou o zem, tak jsme zrovna měli puštěnou v tv jednu písničku nahlas. Nejdřív na ni jako kdyby do rytmu pokyvoval a pak šup o zem. Od té doby to už neudělal. Dám si na to rozhodně pozor a moc děkuji.
6. lis v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@inakra není vůbec za co... od toho tu přeci jsme :slight_smile: abychom si předali informace a zkušenosti... a pak i sledujte chování prcka i mimo váš byt... protože pokud třeba bude spouštěčem u vás např hudba... ta samá situace se může odehrát u babičky...na návštěvě u kamarádky atd. Pro lepší shrnutí bych to napsala takto: dítě které to dělá pouze doma (i třeba může být na návštěvě babi..) ale pořád je to jen DOMA....a nikde jinde... jde s největší pravdepodobností pouze o získání pozornosti.
Pokud se toto chování objeví jak doma tak i např na těch návštěvách...zkuste se zaměřit jestli obě situace nebyli podobne třeba ta hudba..zvýšený tón v hlase atd.
A pokud to dojde do extremu a dite to dělá prostě všude ať už byt..návštěva...ulice..školka...obchod...pak už by se to mělo řešit s dr...ale jak říkám...nikdo ani dr. s tím nic dělat nebude... mnohdy až v momentě kdy se to stupňuje a hrozí sebepoškozování... a to by jste přeci jen poznali... pridali by se momenty jako že si skube vlasy...škrábe se po obličeji...kouše se atd.
Věřte že vaše dítě je v pořádku a jen si prochází nějakým obdobím..pouze reaguje a zkouší co samo vydrží...co vydržíte vy... ovšem nic to nemění na tom že by bylo lepší zjistit co nejrychleji zda ten spouštěč opravdu je a když ne... rozhodně dítě obejít a nevšímat si ho i kdyz samozřejmě tak aby si co nejméně ublížili.... držím vám všem palečky ať toto období máte co nejrychleji za sebou
6. lis ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek