Boj s přítelem kvůli druhému miminku

jajinka20
6. led 2016

Dobrý den jsme těhotná, můj přítel dalsi dítě nechce ale já na miniinterubci nemohu skrz to ze jsu nemocna a pak uz je pozde,a na normální nechci jít abych neměla nějaké následky do života. Dítě si chci nechat, chtěla jsem už od začátku ale přítel na mě furt tlačil a nalehal, psychicky mě vydírá přes dceru,že ji zničim život a skrz mě přijde o tátu (malá je na něm závislá )opustí nás skrz druhé dítě....už kdysi nechtěl ani dceru, celé tehu byl velký boj a hádky mezi námi,psaval mi hnusný zprávy a vyhrozoval mi pravnikama a soudama ze nechce mit s dcerou nic spolecneho nemohl překousnout že jsme si ji nechala a když už to pak vypadalo dobře a vrátili jsme se k sobě tak nás vyhodil,vyčítal mi že ji nikdy nechtěl!už je to delší dobu od toho dle incidentu, do nedávná tu občas padlo že ji nechtěl a nechtěl nikdy rodinu ted uz nejaky rok je vse v pohode,dceru miluje a je pro něj všechno a on pro ni ..,nechápe že na mini jít už nemohu a u velké se bojím následků jak na zdravý tak psychiky!vyhrožuje ze me donuti soudne jit na potrat a vše začne řešit přes právnicku že to dítě nechce...Budem muset s dcerou si něco najít a odstěhovat se a já nevím jak pak dal postupovat, v tomhle případě nechci aby moje dítě vědělo kdo je jeho táta když o něj nemá zájem, nechci aby sním byl jakkoliv spojován a neměl žádné právo na něj .omlouvám se musím se někde vypovídat, přítele miluji a jsem velice ráda že nakonec zvládl vše překousnout sice to trvalo ale zvládl. Teď skrz druhé dítě vyvádí a je si úplně jistý že snama nebude a nechce být, vše dává za vinu mě, že ničím rodinu kterou on miluje. ..

veraga
6. led 2016

Pokud bys na interrupci šla, s přítelem bys zůstala? Promiň, ale s takovým člověkem bych nechtěla sdílet ani kupé ve vlaku, natož svůj život. A kvůli takového pitomce si ničit zdraví a nechat si vzít kus sebe? Ne. 😔
Nechci moralizovat, ale neodpustím si - pokud ani první dítě nechtěl, proč sis s ním pořizovala druhé?

evapater89
6. led 2016

Ahoj.. Za prve nezávidím tvoji situaci a absolutně nechápu sobeckost tvého přítele. Pro me je to ubohý chlap a nebyla bych s nim asi uz dávno. Vím, láska dělá hodně, ale chlap, který nechce přijmout svoji zodpovědnost a jeste ti vyhrožuje a za vše obviňuje - to je hrozné. No určitě ti nic právně nemůže, ty jsi matka a mas právo de rozhodnout i bez toho chlapa, kdyz nechce at nechce, dítě bych pryč nedala, jen kvůli tom, ze jemu se to nehodí. Ke všemu máš zdravotní problémy, nevím jak na tom jsi finanče, ale os takového muže bych odešla sama a nenechala si vyhrožovat. Dítě je dar a nova láska do života, ne neco co rodinu "kazí". Zřejmě muž je dost sobecky, nedovedu si představit. Ze by mě někdo tohle řekl. Nebo ano dovedu, ale dalebbych v takovém vztahu být nemohla. Musí to mít i vliv na deti, dceru... Cítit se nechtěná 😓.. Je to smutné a je mi to líto, ze někteří muži se takto dokáži zachovat. Je mi líto tebe, ze něco takové musíš prožívat. Omlouvám se za chyby, to ten chytrý telefon.. Nejontroluji po sobě

lajla
6. led 2016

@jajinka20 přečetla SIS to po sobě??? Tam není jedno jediné pozitivum... Chlap nanic už od začátku...tak proč si s ním zůstávala? Dle toho co pises je fakt na hlavu...no co radit? Kopnout ho do zadku... Pokud se nechces nechat nadále vydírat a za pár let skončit mnohem hur

sapinek
6. led 2016

ahoj, teda je mi z Tvého příběhu smutno :( ale určitě nesoudím, stát se může ledacos. Můj názor je ten, že soudně Tě nikdo nemůže donutit jít na potrat. To především. A pak taky mi nesedí, že by přítel "zvládl vše překousnout", když se donedávna zmiňoval, že dcerku nechtěl. Chápu, že si ji teď už zamiloval, ale přeci jen. Nechtěla bych, abych byla dcera někoho, kdo zvládl překousnout, že jsem se narodila.. Nevím, kolik vám obou je let, ale od určitého věku by měl člověk být schopen se vědomě rozhodnout, co chce a co ne a také hlavně podle toho jednat. A pokud se s přítelem milujete - fyzicky, musí hold počítat s tím, že to nese následky. Jestliže by v životě nechtěl mít děti, tož měl držet celibát.. Mimochodem, znám lidi, kteří mají 2 děti - jejich otec ani jedno z nich nechtěl, ale nakonec přes nátlak maminky dětí, to tedy překousl. Teď je nejmladšímu 25let a i když s otcem celý život žije a zřejmě si nijak neubližují apod. určitě nelze říci, že k němu má normální, pěkný vztah jako dítě s rodičem. Spíš jen žijí vedle sebe, empatie, autorita, taková ta láska žádná. A to je podle mě bohužel ta lepší varianta v takových případech. Děti nejsou hloupé a jsou velmi citlivé. Vnímají, co kdo k nim cítí a pokud je v lásce faleš nebo sobeckost, na dítěti se to dříve či později projeví. Být na Tvém místě, dělám to, co by bylo nejlepší pro děti. Protože si neumím představit být s člověkem, který se chová jako Tvůj přítel. Nedovezu si představit, že bych mohla milovat někoho, kdo nechce nechat žít naše společné dítě o to více, jestli se jeho chování opakuje.. Každopádně držím pěsti, ať je zase dobře a věci se vyřeší tak, jak mají!

verunka771993
6. led 2016

Ale vrznout si,to chtěl...takový kopanec bych mu dala,že by nestačil počítat schody.. :-/

teeerez
6. led 2016

@jajinka20 ze s takvym člověkem vůbec sdilis domácnost mi nepřísluší komentovat, ale 1) když dítě nechtěl mel se snažit on sám zabránit početí 2) neexistuje cestajak by te právně mohl donutit k potratu. Ani s milionem pravniku 3) odstehuj se

terry1512
6. led 2016

K tvojí situaci ti řeknu asi jen dvě věci.Za první:Nechápu proč sním máš dítě když ho nechtěl?Na to přece musí být dva.Nebo jsi to udělala bez jeho vědomí.Vysadila si prášky a neřekla mu o tom.Pak bych se nedivila jeho přístupu.
Za druhé:pokud děti chtěl a teď se chová takhle rychle se sbal a vypadni.Lepší to nikdy nebude a děti to cítí.Budou nešťastné a ty taky.Takovej chlap jestli se tak dá o něm mluvit si nezaslouží aby měl doma vůbec nějakou rodinu.

zandi
6. led 2016

Honem pryc od nej. Ze ti vycita, ze dcera bude vyrustat bez taty? To je jen JEHO rozhodnuti. Pravne ti nic naridit nemůže. Radsi azylak a zivot bez nej, muzes potkat nekoho nornalniho a byt stastna. Ver, ze to co predvadi neni normalni a s takovou povahou nemuze tvym detem předat ani zadne hezke vlastnosti.

mogwaika
6. led 2016

@jajinka20 nutit Tě interupci nemůže, rozhodně ani lidsky ani právně, to se mu právnička vysměje. Pokud jsi neotěhotněla podvodem, tak si měl dávat pozor a měl by za své činy nést následky a to i finanční. Pokud ho neuvedeš do RL, může se tam časem nechat dopsat soudně, až mu jednou rupne v bedně. Situaci Ti teda opravdu nezávidím :-/

tesorino1234
6. led 2016

@jajinka20 A on nevi jak se sexuje bez nasledku?s*kat to by chtel kazdej,ale nasledky si nest-to teda ne...velkej frajer...kopanec do guli,ze by se nezastavil nejblizsi kilometr

elu
6. led 2016

ty brdo, jeho matka měla jit na interupci s nim, debil

ladyhacek
6. led 2016

od 10 let (a sestra od 7 ) jsem vyrůstali bez táty - proč rozepisovat nebudu - za mě ano chyběl mi, ale né ten co mám. Je těžké být na dvě děti sama, ale moje mamka to také zvládla a dodnes jí za to moc obdivuji a nechápu jak - my s jedním a společně s manželem máme co dělat.
Máš kam jít? K rodičům? Nebo pak jedině vyhledat azyl dům. On nejeví zájem on bude litovat že Vás neměl on bude mí opuštěný a smutný život - asi to vyplynulo - pryč od něj. Celý život by tě psychicky týral a vyčítal by ti to a především děti vycítí když jsou nemilované ☹ . Hodně štěstí a sil a zdravé miminko.

cukrik123
6. led 2016

omlouvám se za upřímnost ale nedá mi to nereagovat.
1) se mě nechat sterilizovat když děti nechce debil jeden, ale to NÉÉÉÉ na svoje nádobíčko si šahat nenechá a Vás nutí na "výškrab"!!! ... co k tomu říct.
2) pokud to byla "nehoda" a těhotenství je neplánované tak zahodit zamilovanost a lásku a vzít nohy na ramena protože s takovým bude jen hůř a konec konců zvládly to jiné mamči samotné tak Vy taky
3) pokud to nebyla zas taková náhoda ... tak bych se být Vámi zamyslela nad tím jestli Vám to za to stálo - nemyslím tím mimčo jako takové ale spíš to těhotenství celkově když už víte jak se k tomu stavěl dřív

pavlinar
7. led 2016

Zajimali by me i okolnosti, jak k poceti doslo.. jestli to byla nehoda, nedbalost nebo dokonce plan.. pokud on by jasne rikal, ze deti nechce, a ohledne anti by se domluvili, ze to ma autorka pod kontrolou.. tak se da tato reakce trochu pochopit.. pokud on to vubec neresil, tak souhlasim s tim, ze by mel nest nasledky za nechraneny sex..
Nechci se ho zastavat, podle popisu zadna vyhra do zivota.. ale 2 krat nehoda, selhani anti..?

natalikastan
7. led 2016

Ahoj, presne jak pisou..s takovym zit a jeste s detma? Rychle se odstehuj a bude vam samotnym lip nez s nim..ano mozna financne to bude horsi ale to date!!! Nez aby prisel domu a uz si rikali, jee nee..uz je doma a bylo dusno, rev a vycitky..je to tezsi byt s detma sama ale ještě hur vam bude pokud s nim zůstanete. Ze bude bez taty, tak daleko lepsi nez blby tata.Drzim palce at mate mnoho sil a kopnout ho do prdele aby odesel.Mate nekoho kdo by vam pomohl? Rodinu? Kamarady? Nebudte s nim jen kvuli zvyku, nebo ze nechcete byt sama, budete daleko stastnejsi s dvema detma 😉

jajinka20
autor
7. led 2016

Tak taková potvora nejsu že bych udělala tohle schválně! bohužel mi řekli v 15 letech že dítě mít nemohu a že je tam max 1%že otehotnim ,tím jsem přišla k dceři kterou jsem nechtěla dat pryč za nic na světě, skrz ní a skrz zdravotní problémy. ..teď to byla úplná náhoda,brala jsem anitinu normálně vysadila po skončení pracovního platicka ale MS nedošla, nebrala jsme na to ohled ale když už to byl týden udělala jsme si test a byl pozitivní. ...Já už nad ti uvažuji nejdál že odejdu,výčitky abychtěl měla na talíři tak stim žít nechci !bohužel nevím si nějak s přítelem rady,prvně řekne že nechce atd,..a pak že to zvládneme atd..

somalicats
7. led 2016

@pavlinar Kámoška mojí ségry má 3 děti, pokaždé otěhotněla i přesto, že brala antikoncepci... A to nepatří k těm, co by to braní flákaly... Po třetím porodu se nechala sterilizovat, protože měla strach, že příště selže znova...
Stává se to, sice ne moc často, ale stává.

jajinka20
autor
7. led 2016

Bohužel, teď i došla tchyně stim téže v tom případě se mámě odstěhovat! Takže s takovou furii bych už nechtěla žít, byla jsme ráda že se odstěhovala dolů a dělá peklo i teď a přitom ji po tom vůbec nic není

arilas
7. led 2016

@somalicats Taky mám takovou kámošku.

jajinka20
autor
7. led 2016

Já brala pravidelně a najednou toto, nechápala jsem a ani nečekala ale určitě kvůli tomuhle dítě dát pryč nechci,sice nejsme v dobré finanční situaci a domácnost táhne já ale vím že se to dá zvládnout ...přítel to nějak pobírá, promluvili jsme si a chápe mě i když to pro něj není lehké, teď je další probílém s tchyni

pavlinar
8. led 2016

Aha, tak to je spis zazrak, ze pres takovou prognozu deti prisly. Hned to vice dava smysl. A o to vic chapu, ze nechces na potrat. To tchyni vadi vnoucata..? A teda bydlite u ni... pokud dokazes partnerovi odpustit jeho chovani, tak preju, abyste se s tim spolu vyporadali.. jinak zvazuj jine moznosti, mohli byste bydlet u nekoho z rodiny? Atd...

dendulevrtule
8. led 2016

Máme v rodině jednu co se dostala do velice podobně situace.Nůž na krk buď já nebo dítě ji tehdy dal partner,taky spolu měli jedno dítě,které bylo neplánovaně.Rozhodla se pro chlapa.Je to cca 20let a jednou se mi přiznala že toho lituje(cca do 4let zůstala stejně sama s ditem).Držím palce ať to dopadne jak ty si přeješ🙂

jajinka20
autor
9. led 2016

Takhle to řekl přítel i mě a teď když jsme mu řekla že na žádnej vyskrab dělohy prostě nepůjdu že tedy budu radši bez něj nějak to pochopil.u dcery to byl boj dali jsme se dohromady až po porodu ...já vím že jít na potrat tak sní dále nedokážu žít :( kvůli zdravotním problémům jsme byla ráda že vůbec malou mám i když po porodu mi řekli že je vše v pořádku a tím mi i zmizeli problémy s vaječníky a dělohou ale určitě bych se nenechala zmrzacit, miminko jsem časem chtěla i když to přišlo nečekaně tak to malí za to nemůže. ..Tchyně byla kdysi i proti tomu ať si nechám malou že mě údaje k soudu atd...je to sní boj moc se nemusíme už nejdyl,nevím jestli se stim smiri nebo to už mysli vážně, ale ona občas je fakt na zabití a zavhvilku dělá jako by nic, dost nám pomáhala s malou atd...no nevím přítel se začal chovat jinak a snad by to mohlo jít normální cestou bohužel pokud ne tak než odejít mi nic jiného nezbude, on o nás přijít nechce a já bych nerada přišla o něj a i malá je na něm závislá. ..tak uvidím. ..děkuji všem musela jsme se někde vypovídat