• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chteli jste někdy ublížit svému díteti?

18. června 2014 
@jancip - no tak táto téma je konkrétne o skúsenosti s deťmi čo môže k tomu povedať žena ktorá nemá deti, akože nič v zlom ja som mala na vec tiež iný pohľad kým som sama nemala dieťa a nevedela čo to je totálne zúfalstvo a vyčerpanie zo starostlivosti on. Potom nemáš prečo na niekoho útočiť za jeho názory ked sama si si ničim podobným neprešla.
31. led 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
31. led 2012 v 10:49 • estterka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2012 v 10:53 • irriss
diskuzi sem nečetla a ani ji nehodlám v brzké době číst ale ANO mám pocit že to moje zvíře uškrtím :angry: zvlášť když mi v pokoji pomaluje zeď hounem :angry: a ještě mi to ukazuje jako největší malířský um na světě :angry: (mmch to samé dělala její teta :grinning: ), když se vykadí a když nejsem hned poblíž s toaleťákem tak si sundá triko a utře si dupu tím trikem, když se vyčůrá do kyblíku v pokoji a naleje si to do kuchyňky do dřezu a vše v tom umyje, když si donese židli vyleze na přebalovák vezme tam olejíček na tělo a vylije ho po celém pokoji na koberec, na zdi, na svoje vlasy, a jde s tím vařit,když se vyčůrá do nočníku podívá se na mě, když si myslí že se nedívám tak si tam namočí rohlík a šup s tím do huby, a ještě řve že sem ji viděla a z pusy jí to sebrala,když když kdy............... ale i tak ji miluju a NIKDY bych ji naublížila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mmych teď to vypadá že moje dítě je prase ale není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen sem vybrala to nejhorší :sweat_smile:
31. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Ahoj,
Necitala som sice celu diskusiu.... iba niektore prispevky....a poviem vam, triast s babom alebo ho hodit o postel nieje normalne!!!! A moze to mat smrtelne nasledky :cry:
ALE... na druhej strane chapem ako sa niektore mamicky citia. Ja som si tym tiez presla. Mat narocne dieta je neskutocne tazke na psychiku mamicky. Moja dcerka prerevala svojich prvych 9 mesiacov....non stop, den noc. Nemohla som sa od nej vzdialit na pol metra. Ani jej ocko ju nemohol drzat na rukach kym som ja len isla na WC.... A tie hrozne noci. Ked ona len revala a revala....potom zacala vrcat a vydavat take strasidelne zvuky....z toho uz cista pranoja... vtedy vam zacnu hlavou virit neskutocne myslienky. Ked tak sedite vedla postielky a vase babo nehybne lezi, pozera na vas tymi velkymi ocami (moja ich mala cierne ked sa narodila) a vydava niekedy az neludske zvuky...... a potom pride neskutocny rev...a kazda sekunda je ako tyzden. Tak vam vseliake veci napadnu. Ja som mala normalne vidiny ako ublizujem svojej dcerke. Bdela som a pritom som snivala (nocnu moru)....ako ju bucham o stenu alebo drzim za nohy a plieskam ju o roh postielky len aby uz bola ticho!!! Samozrejme som nikdy nic take neurobila. Nikdy som ju neudrela.... ale chcelo to vela premahania. Vzdy som ju len zobrala na ruky, objala a bola znechutena sama zo seba..... :frowning2: Cize ja chapem, ze ak ma niektora mamka slabsie nervy a velmi narocne babo je to tazke. A preto by sa nemala hanbit a vyhladat pomoc. Skor ako bude neskoro.
31. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
31. led 2012 v 10:57 • estterka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2012 v 10:58 • irriss
31. led 2012 v 11:03 • dreamgirlxxx
@rubinka Útočím na někoho? Právě přesně naopak a za to jsem ještě byla napadena a osočena, že hájím bití dětí, dokonce, že je sama asi i biji....Těch zkušeností mám poměrně hodně, o kterých se vám mnohým ani nemůže zdát, proto k tomuto tématu mohu říci hodně. Mnohem více než ty, co mají pokojný život. Ty zkušenosti nejsou naštěstí z osobního života.
31. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irriss Pro Tebe je odpověď také v mém předchozím příspěvku.
31. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. led 2012 v 11:12 • estterka
@jancip - stojím si za svojim, je iné mať to dieťa doma a iné vidieť príklady u niekoho iného. Ja reagujem len na to čo písala irriss že ty nemáš deti a nechápe čo potom chceš k tejto téme povedať, v tomto sa s ňou asi zhodneme. Nikoho nevyhadzujem len nechápem. :grinning:
31. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rubinka To nevadí, člověk nechápe hodně věcí..všemu nemůže rozumět :wink:
31. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. led 2012 v 11:24 • anjelicek26
31. led 2012 v 11:27 • estterka
No a k teme, isteze ma napadlo vsetko od uskrtenia, rozstvrtenia, utopenia, upalenia, napichnutia na kol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale vdaka bohu su to len preblesky hlavou a potom ma vzdy osvieti, ze tie male certicata su este vo vyvoji a naschval to nerobia :sweat_smile: Nikdy by som im neublizila, tak zoskratovat sa im ma este nepodarilo. Hlavne ten okadeny koberec, postel, izba ma zabija posledne dni, ale drzime sa :grinning:
31. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. led 2012 v 11:30 • anjelicek26
31. led 2012 v 11:33 • estterka
Ach jo, tady se to zas hádá :confounded:

Jinak já jsem párkrát měla chuť malým zatřást, když brečel a brečel a nic nepomáhalo... Ale protože vím, jak je to nebezpečné, tak jsem se vždy ovládla. Ale umím si představit, že když o tom někdo neslyšel, tak to ve zkratu může udělat. Já jsem na něj párkrát zakřičela :pensive: a pak jsem měla hrozné výčitky, vždyť vím, že za to nemůže ani to nedělá schválně... Jo psychika je potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. led 2012 v 11:35 • jancip
@jancip - šak to že aj ty si človek a nemôžeš všetkému rozumieť, napríklad tomu čo chce @irriss svojimi príspevkami povedať :grinning:
31. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 - pevne dúfam že tie príklady si myslela len ironicky a nie naozaj...
31. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 mne je jasné že nie naozaj :wink:
31. led 2012 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobsent - tak už tu boli kadejaké príspevky tak človek potom nevie čomu veriť, jedna chcela decko zaškrtiť druhá z okna vyhodiť, tretia s ním triasla tak čo si mám myslieť? Choré je toto. :confused:
31. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lillah tak presne takúto situáciu som mala na mysli!!! aj tie vidiny ako si to nazvala...ale neurobila som to ani nikto z tohto fóra...som preto netvor?!
31. led 2012 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 pockaj si takych 50 rokov, potom budu mat tvoje decka take myslienky, ked sa budu starat o teba :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rubinka asi skôr že nie chcela ale prebehlo jej to hlavou...to je iné. presne to opísala
@lillah .
nechceš mu ublížiť ale odrazu ťa napadne taká myšlienka, až sa zľakneš sama seba že preboha ako si to môžem pomyslieť?
@lillah ešte ma napadlo že tie zvuky ako píšeš to bol asi najhoršie...bez prestávky také chrčanie alebo čo
31. led 2012 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rubinka - jejda skrtit ich rozhodne nebudem, na to bolo prilis tazke ich porodit a vypiplat :sweat_smile: Tak ale mne sa keca, ked moje deti su spravanim fakt zlate, bezproblemove, ze ano... poznam aj ine a tie maminy aj chapem, ked su z nich na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mal to byt trosku nadlahceny prispevok... taka myslienka zahreje na dusi, clovek sa usmeje, predycha a hned je lepsie..
31. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
podla mna taketo myslienky nie su zle, skor pomahaju prekonat danu situaciu...Niekto si nieco pomysli, iny si ulavi nadavkami, zlost prejde a to predsa ide, nie?
31. led 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@anjelicek26 Akorat ze spousta lidi nadsazku nechape, takze se to tu po case zacne mydlit :slight_smile: .
31. led 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek