Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
17. dub 2013

Tak začíná pěkné počasí a mému dítku začínají téct zelené nudle a kašle 🙄

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Předky zatím nevím nemám rodokmen,čuba je medvídek. 🙂

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano jde mi hlavně o to, aby děda nebyl arénovej pes a babička cholerik, to by jsme nepotřebovali ani granule, by nás sežral 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Předky mají výstavní šampiony 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano jsi si stále jistá že za náklady? Jak tě tak poslouchám, tak bude mít delší rodokmen jak my všichni dohromady 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy 😀 Jo jsem 😎 ,já se zahojím jinde 😀 😀 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano No dobrá tedy, ale budeš mi dělat technickou podporu. Ty je krmíš tím ProPlanem? A nějaká rada co mít doma, příp. jakou značku. Manžel včera prohlásil že to bude chtít pevnou karabinu na vodítku, aby jí nenarovnal při první cestě ven 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy To víš že jo,misky,2, obojek,vodítko nebo postroj je pohodlnější pro psa ale to až bude velký,jj já krmím proplane pro velký plemena.A budu na tel. neboj 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano Tak OK 😵 😵 No myslím že pár lidí trefí šlak až nás uvidí, už teď jsme za magory s "tolika" dětma a ještě si do toho pořídíme telátko 😀 😀

marton
17. dub 2013

@mataharyy ahoj,mě už trefil šlak a ještě jsem vás neviděla 😀 .Ty jsi normálně dobrodruh,všude o tobě budu vyprávět ,neboť když já někde řeknu,že máme 4 děti a psa,tak vidím v jejich očích bělmo 🙂 .Jinak pejsan je to fakt dle fotky pěknej 😉 .Vrátili jsme se od dr. a s prvními ATB ☹ .Tobík má tu rýmu hnusnou,leze mu očičkama.Prý má být doma,ani ne na zahradu ☹ ☹ .

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Tak teď už se jen modlit aby vše dopadlo ok 😉 .To my jsme taky za exoty,jsme byly na výletě,měla jsem sebou 3 děti,já se kutálela,neapolku,borderku a ve vaku jsem měla skinny morčátko.POHLED PRO BOHY 😀 😀 😀

napolitano
17. dub 2013

@marton Jejky to je mi líto,taky jsme byly u Dr.,Káťa už je lepší ale prcík je na tom hůře,sedí mu to na plicích a průduškách,v pátek zase na kontrolu a plaší mě nemocnicí. 😠

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano tak už koukám po pelechu a vodítkách 😀
@marton pesan je to nádhernej a vesměs strašně zlatej, nesmí ho člověk zmrvit výchovou a pak je to naprosto nedocenitelný hlídač a společník 😵 Všechny co jsem kdy potkala byli rodině strašně oddaný a milovali děti 😵 Proto já miluji velká plemena, oni si nemusí nic dokazovat, oni prostě jsou a jen velký blbec by jim odporoval 😀 A můj sen, hodně dětí, hafan, domeček a zahrada... Pomalu se to začíná naplňovat 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Mluvíš mi z duše. 😵 😵 😵

napolitano
17. dub 2013

Fuj,jsem si to po sobě přečetla....omlouvám se za gramatické chyby 😅

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano No to je taková rodinná idea, na šňůře sušící se pleny, v kočárku spící miminko a kolem pobíhající starší děti se zvířenou 😀 Takže už se musíme jen propracovat zase k domečku se zahradou a bude to vše dokonalé 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Můžu se zeptat...zase???

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano no zase. Ještě v létě jsme měli dům na Slovensku, jenže firma kde pracoval manžel krachla a protože to tam s prací stálo za starou belu, tak jsme se vrátili do Prahy, dům se prodal a teď jsme v nájmu 😉

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Jo a Tobě to chybí,chápu. 😔

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano chybí 😢 Nikdy by mě nenapadlo jak rychle se dá zvyknout a jak pomalu se odvyká 😒 Ale jednou zase bude, jen tu to s ohledem na ceny nemovitostí půjde trochu pomaleji 😅

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Potřebuješ něco u Prahy?

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano No nejlépe, kvůli práci...

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy A co Stradonice u Berouna?

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Je to cca 15min do Prahy

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano máš typ? 😀 Musí to být snadno dostupné MHD, jsme neřidiči 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano ono u nás je potíž ve financování, manžel bude začínat s podnikáním, takže se nemůžeme v dohledné době pouštět do větších akcí... Navíc nám teď ani hypotéku nedají 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy Neřidiči,hm to je horší.Tady je to na auto,ani muž neuvažuje o řidičáku?

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano No já z praktických důvodů překonávám (už pár let) strach a říkám si, že až bude mládě větší, tak bych to zkusila. No a v mezičase lámu muže, aby si ho udělal, kvůli práci atp... Tak uvidíme 😅 Ale zas když jsme přežili bez auta slovensko, tak hádám už přežijeme vše 😀 😀

napolitano
17. dub 2013

@mataharyy 😀 😀 😀 😀 Já překonávám děs už cca 6 let a pořád to ještě nevyšlo.Taky mám pořád nějakou výmluvu. 😀 😀

mataharyy
17. dub 2013

@napolitano No naposledy už jsem šla do autoškoly s přihláškou, potvrzením a když jsem zamykala, volal kamarád, že druhý kamarád se zabil v autě a bylo po odvaze... to je bez mála šest let a od té doby mám taky vždy nějakou výmluvu, která přesvědčí i mě 😀 😀