Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

vojtisek2007
29. dub 2013

@napolitano zase bude moct dřív kousat řízek 😀

vojtisek2007
29. dub 2013

jo a k večeři dělám jenom smažák - se mi nic nechce, malý ho nejí, tak jim obalím holandskej salám a seru na to zvysoka dneska, jsem si frajerka do práce vyšlápla v kozačkách a na podpadku jako kráva, pak si chlap vzal moje auto, takže jsem celý den lítala po svých a teď toho mám plný brejle - nohy oteklý, hlavně že jsem byla za frajerku v sukýnce 😀 😀 😀 zítra to jistí tenisky

mataharyy
29. dub 2013

@napolitano Já jsem tu, stále, skoro... 😀 Ty jsi se rozhodla stát vdovou a hodně vytočit sousedy co, že tak zveš 😀 😀 Tak do toho jdu taky 😎 😀 😀
@vojtisek2007 myslím že těmito počty hrdě tu školku trumfneme a to s přehledem 😎

No a ke stěhování stěhovala jsem se z Prahy na Slovensko v šestém měsíci, rodit jsem jela do Čech a pak s měsíčním dítětem a ještě hromadou věcí na Slovensko, pak v rámci Slovenska s tři čtvrtě ročním dítkem, no a ve třetím měsíci ze Slovenska do Prahy a v rámci Prahy v pátém měsíci zas, no a pak jsme jeli ještě na Slovensko pro věci, to jsem byla v šestém... Takže jsem expert na stěhování 😀 Už bych ráda někde zakotvila s jistotou že to bylo poslední stěhování 😵 jo, ale to by mi to finančnictví muselo jináč jít 😀

vojtisek2007
29. dub 2013

@mataharyy tak až v tom budeš - myslím v tom finančnictví - tak něco vytuneluješ nebo tak 😀 😀 😀 . Já se stěhovala poprvé ve 4měsíci, podruhé ve 2měsíci a pak když měl Vojta 2 a Eli 1 a pak přesně za rok - VOjta 3 a ELi 2 a vzhledem k tomu, že opravdu nemáme nikoho na hlídání to bylo na provaz ☹ Jistota posledního stěhovaání mě čeká- až někdo dodělá ten barák - ale už vím dopředu, že ikdyž vím, že je to naposled, tak se mi táááááák nechce, proto už to ani nijak moc nepopoháním....jen to mimi by mě tlačilo k tomu, abych už byla přestěhovaná

napolitano
29. dub 2013

@vojtisek2007 Hele nemusíš se inspirovat,já jsem tak dopadla v pátek,podpatky a lítala jsem jak hadr a večer jsem byla ko a puchýře nepočítám 🙄 .Řízek říkaš jó,oni už jich takhle sežerou mísu 😠
@mataharyy No jasně,že do toho půjdem,chlap přežije po sobotě už všechno a lidi mi jsou u pr... 😀 .Víš jaká bude psina 😀

mataharyy
29. dub 2013

@vojtisek2007 Jo hlídání to znám... 😅
@napolitano ha podpatky, já na tom pořádně neumím chodit, nohy mě z toho bolí jak čert a jak jsem byla na pohovoru, tak jsem si cestou tam musela koupit boty (můj šatník a botník jsou na tom opravdu nadmíru zoufale v tomto směru), jsem myslela že chcípnu, domů jsem z obchodu už šla bosa 😅

Mě jsou taky lidi ukradený a mít kde, tak vás taky všechny i s dětmi sezvu a prohlásím to za letní odpočinkový tábor pro matky 😀

napolitano
29. dub 2013

@mataharyy Šatník,co to je? 😀
Jsem pro nejstarší ratolesti pohlídají malé ratolesti a my se namažem(aby jsme se nespálili) 😀 😀

mataharyy
29. dub 2013

@napolitano No právě nevím co je to šatník a je to bledé (a to opravdu), budu muset nakoupit, ale za co to už nevím 😀 Jo taky vezmu nějaké kloudné mazadlo 😎

napolitano
29. dub 2013

@mataharyy Zbláznila se mi dcera,ta puberta je síla.Když něco potřebuji obrazím sekáče aje vyřešeno 😀

napolitano
29. dub 2013

Jdu se odložit do pelechu,mám toho dost.pá

mataharyy
29. dub 2013

@napolitano Sekáč je fajn, jenže já mám pech, jsem mimokonfekční 😠 Ale taky tam povede první cesta 😀 😀
Jo puberta, to zatím neznám, ale směním za období vzdoru, nechceš...? 😎
Tak dobrou nooooc 😉

napolitano
30. dub 2013

@mataharyy Ahojky,nechci, mám vlastní 😀 ,Verče je 3,5 😀 😀 a u ní si to užívám v plné parádě. 🙄

napolitano
30. dub 2013

Dobré ráno,snad bez deště,všem 🙂

vojtisek2007
30. dub 2013

ahoj holky,
tak už jsem zase v pracovním procesu - v podpatkách - mě tak jako nevadí,ale jak mi vzal to auto -s čímž jsem nepočítala - a tady všude kostky nebo kočičí hlavy, tak fakt potěš koště - dneska auto mám a nedám 😀
šatník taky pořizuju převážně v sekáči, miluju ty hrabárny, já musela doplnit předloni když jsem se vrátila nastálo do práce a letos,když jsem schodila 15kg a počítám,že bude ještě jedna inovace,až schodím další ještě tak 5-6...a vyloženě se na to těším....co je mi malý putuje k ségře, páč ta je s hubnutím pozadu a teprve teď se dostala na moji velikost při nástupu do práce před dvěma lety 😝 😝 😝 ale tak ona v srpnu rodila...císařem,tak jí to jde pomalu,bojí se na břicho....
Jo a u nás zatím bez deště,ale černo je jak hrom....musím odpo ještě k řezníkovi,aby si děťátka večer aspoň opekly buřtíka, na maso kašlu...stejně už to vidím, jak leje a je zima, v rychlosti opečeme buřty a pomažeme domu do tepla a nějaká mazání na večer to bude chtít - mám chuť na svařák 😀

@napolitano jo my se máme - máme období vzdoru i pubertální výjevy 😀 😀 😀 všechno pěkně při jednom

mataharyy
30. dub 2013

@napolitano
@vojtisek2007 u nás slunce 😵

Já chci taky měnit z důvodu zhubnutí, ale sviňucha nechce se tomu hubnout (nejlépe samo) 😀 😀

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy tak ty máš na hubnutí ještě času, prďousovi je tak měsíc, ne ???

vojtisek2007
30. dub 2013

co chystáte na večer dámy ???

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 No měsíc a pár dní, ale i tak, potřebuji začít, mám v plánu cvičení s Jillian, ale... Všude píšou že máš začít pánevním dnem, pak šikmé svalstvo, jenže do toho se mi nechce, pač to je zdlouhavé a jakmile něco trvá dlouho, tak mě to nebaví 😅

Jináč včera jsem si hledala rekvalifikační kurzy na účetnictví/daně, pak asistentku atp. no zajímavé by to bylo, je to rychlé, nahrazuje to školu... Jenže ta cena 😀

Jináč na večer se nechystám nijak, u nás je od 16:00 hodin nějaká akce pořádaná městem (ale nevím kde 😀 ), jináč nic. Musíme si nechat zajít chuť do příštího roku, to už někam vyrazíme pařit, takhle s miminem se mi moc nikam nechce, zvláště když to počasí je jak na apríla 😀

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy Jill ti doporučuju 🙂, mám za sebou 30day Shred a teď cvičím Body revolution. Kolik stojí takovej rekv.kurz ? a nešlo by ti zařídit nějak přes úp ?

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 No ty základní, co dostaneš osvědčení od 5000,- ten kdy komplet ovládáš daně a plně nahrazuje vzdělání 21000 😅 to je obojí mimo můj momentální rozpočet 😀 Já bych chtěla podnikatelský kurz, pak ten "kancelářský" na asistentku a daně pro praxi, pic a toto by mě stálo tak 35 tisíc 🤐 Ale třeba jednou 😎

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy tak to je mazec, to tě vyjde líp dva roky večerního studia na ekonomce....no ale to je na tebe moc dlouho, viď 😀 😀 😀

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 No dva roky jsou dost, otázka je dva roky stačí?? 😕

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 Jináč Jill už bych cvičila, ale pořád mě odrazuje ty rady jak začít... Jill je akční to je pro mě, ale věnovat se předtím neakčnímu cvičení pánevního dna a šikmého svalstva břišního je hrozná představa... Jsem hrozná, sice cílevědomá, ale jak ten cíl je bržděný něčím co mě neba, tak to trvá déle 😀

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy dva roky je minimum, když pak složíš zkoušku, tak no problem. Na rady jak začít se vyprdni, uvidíš, co ti sedí, šikmé svalstvo bych dělala pouze kdybych měla rozestup svalů, jinak ne a nějakou tu 10ti minutovku na pánevní dno můžeš přihodit k Jill

mataharyy
30. dub 2013

@vojtisek2007 Jak poznám že mám rozestup svalů?? 😕

vojtisek2007
30. dub 2013

@mataharyy lehneš si na záda, pokrčíš nohy a pak zvedneš hlavu a ramena - a rukou si nad pupíkem nebo pod pupíkem nahmatáš prohlubeň - to je rozestup břišních svalů - bývá to po vícečetném těhu nebo po těhu rychle jdoucí za sebou...a to se pak nedoporučuje posilovat přímé břišní svaly, protože se ten rozestup zvětšuje,ale právě ty šikmé, píšou na to dr. i rehabilitace

marton
30. dub 2013

@vojtisek2007 ty jsi dobrá,že cvičíš 🙂 .Taky jsem Jill zkoušela,ale nevydržela...klasika.Já mám sice tu vámi zmiňovanou velikost 36,ale taky mám jen 163 cm a pořád vytahanou kůži po dvojčatech.Na plastiku se mi nechce,i když by mi to asi pojišťovna zaplatila,ale stačil mi císař ☹ .
@mataharyy ve Stromovce je od 13,30 majales 😉 .Ale piňďu by to asi moc nebavilo.Jak píše vojtisek,co zkusit ten kurz přes úřad práce?

vojtisek2007
30. dub 2013

@marton musim, když jsem se jednou ráno vzbudila,koukla na sebe v koupelně do zrcadla a tam při výšce 168cm 85kg hora sádla 😝 😝 😝 😝 ...hnus, bylo to v říjnu, okamžitě jsem zahájila "dietu" a začla cvičit, už mám dole 15kg, Jill cvičím od ledna - do tý doby jen alpining, teď jill + alpin + stále dodržuje upravnej jídelníček - až docvičím Body Revolution, tak chci něco na zpevnění, protože třeba břicho mám pořád jako "plandavý" a povolený

napolitano
30. dub 2013

@vojtisek2007 Já bych potřebovala taky začít cvičit,ale mám takový pocit,že jsem líná 😀 😀 ,mám 171cm a 68kg,je to moooc? 🙄