Čtvrté dítě, není to moc?

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc 😮(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano OVB je firma zabývající se finančním poradenstvím, stejně jako Partners a mnoho jiných... Jen v ČR má OVB strašně špatné jméno, což mě celkem překvapilo :-N
Ale po zkušenostech s jejich rádoby poradci (čest těm co jsou jiný) se asi nedivím
marton
3. kvě 2013
U nás taky hnusně a my frčíme do mariánek.Mějte všichni krásný víkend 🙂
@napolitano pomáhá ten lifting?
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano já se ještě nedohrabala k objednávce, co ti budu povídat čekám na zázrak... Pak udělám objednávku, ale nejdříve musím mít jistotu, že přijde výplata, pač dokud nebude na účtě tak tomu neuvěřím :-o 😃
napolitano
3. kvě 2013
@marton Mamka si ho vzala a je spokojená,používá ho 3. týden a zesvětlil jí čumák i pytle pod očima a říká,že pozoruje vypínání pleti,to já jaksi nepostřehnu,to je asi o pocitu majitelky 😃 😃
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy To je jasný,mi právě vyměnili elektroměr a klidně mi vypli elektriku 😃 ,kdo by to byl řekl. :-p
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano to jsou lidi, toto 😃
vojtisek2007
3. kvě 2013
@napolitano OVB je skupina fin.poradců 😉
vojtisek2007
3. kvě 2013
@napolitano
haha - tak s křížkem po funusu - nedočítám do konce
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Jo,drzý 😃
@vojtisek2007 Třeba si to i zapamatuji 😃
napolitano
3. kvě 2013
Se moje neapolka naučila podlést plot, ke slepicím a sežrat vejce,asi jí zabiju,domácí vajíčka mám pro děti a né pro tu bestii ]-(
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano To ti povím 😃 😃

No jináč mám dojem že včerejší pohovor s bratrem, bylo jen mluvení do větru 8-(
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano No to jsem tedy zvědavá na tu filu 😃 Ta taky když má možnost tak žere až neprasken... Ještě že u sousedů nemají slepice, snad, oni se v paneláku špatně pěstují 😃 😃
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Moc jsem ti přála, aby se mu rozsvítilo,ale zázraky se nedějí |-| ,škoda.
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano No zázraky se stávají jen na vánoce, asi 😃 8-(

Což mi připomíná, víte co dělám já takto v květnu... Koukám na dárky k vánocům a vánoční ozdoby... Mě hrabééé 😃
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Já ji snad dám na řetěz,nebo sežere i ten plot,ony všechny tyhle velký bestii papkají za tři 😃 😃 Slepice v paneláku,proč né,ty naše se nechají od holek nosit a přiběhnou na zavolání 😃 😉
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Nehrabe,právě jsem na netu lovila Winx holkám k vánocům 😃 😃 😃 ,nebo hrabe oběma 😉
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano nechci selepice!! (předcházím tvému dotazu 😃 😃 )
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Z čeho mě to podezříváš?By mě ani nenapadlo 😃 😃 😎
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano nějaký nápad na cukroví...? 😃 😃 😃
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano hahaha, tebe vůbec 😃 😎
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy To jistí linecké,ořechy,rohlíčky,perníčky ať žije klasika,rohlíčky můžu po celý rok. 😃
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano rohlíčky neumím, svině se vždy rozpadnou, ořechy jsem nezkoušela a linecké mi taky nefachá 😃 😃
napolitano
3. kvě 2013
Kruci,kde už je to zatracený sluníčko? =-)
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Ti půjčím tchýni,ta umí všechno 😃 😃 😃
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano ne děkuji, mám vlastní, naštěstí daleko 😃 😃
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Já hned ve vedlejším baráku,ale je celkem v pohodě.A umím péci i sama 😉
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano já taky, ale tu klasiku moc ne 😃 já nějakou exotiku, většinou 😎 😃 😃
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy Kruciš co je exotické cukroví? :-|
mataharyy
3. kvě 2013
@napolitano kde co, každý rok najdu miliardu receptů a zkouším 😃
napolitano
3. kvě 2013
@mataharyy To jó,já taky,ale tu klasiku musím,co kdyby novinky nevyšly nebo nechutnaly,se u nás sežere cca 10kg cukroví,většinou ještě před vánocema 😃

Začni psát odpověď...

Odešli