• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cucá si palec. Mám to tak nechat?

31. října 2008 
Nase prdolina ma taky jako nejlepsi hracku, uklidnovadlo a uspavadlo palec, popripade pest, nejlepe obe... dudlik nikdy nechtela a nekdy mam dokonce co delat, abych ji oddelala palec a narvala tam prso :sweat_smile:
31. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo,tak náš malej se vždycky hrozně naštve... :fearful: Ale když on pak nemůže dělat nic jinýho :sweat_smile:
31. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodne dudlik,palecku se nezbavis,sice rozlucka s dudlem taky nebude jen tak,ale jednou ho proste zahodite,date kacenkam,popelarum,sni ho pes..cokoli :wink: navic deti,ktere si cumlaji palecky je pak maji skarede,malinke ty prstiky a celkove se to nedoporucuje..
31. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
terreza: některým dětem dudlík nevnutíš a palec neuřízneš. Můj syn měl dudlíček a v 1,5 roce ho odnesl čert a byl pokoj. Malá dudlík nechce a nechce a věř tomu, že máme doma sbírku asi 20ti dudlíků. Každý jiný a ani jeden nechtěla. Jí jí chtěla rvát dudlík už v porodce, ale bylo to !zakázaný!. Možná kdyby ho dostala hned po narození jako můj syn, mohlo to být všechno jinak, ale když jsem ho začala dávat až týden po porodu (pobyt v porodnici se nám protáhnul), tak už si na něj nezvykla. Ale možná by si nezvykla ani kdybych jí ho dala v porodce. V tomhle bude po mě. Máma říkala, že mě se s dudlíku zvedal žaludek a taky jsem si cumlala palec. Odnaučil mě to táta než jsem šla do školky. Nevím jak, ale určitě si potom půjdu pro radu.
31. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek