Cucá si palec. Mám to tak nechat?

barusha
28. říj 2008

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat na názory a rady...Můj malej si od chvíle, kdy poznal ruce, cucá palec.Dudlík nechtěl a teď už jsem to znovu nezkoušela.Mám ho nechat, ať si palec cucá,jak dlouho chce nebo mu ruce od pusy pořád oddělávat? To bych totiž asi nedělala nic jinýho 😅 Nebo zkusit přejít na dudlík...

daisy1
31. říj 2008

Nase prdolina ma taky jako nejlepsi hracku, uklidnovadlo a uspavadlo palec, popripade pest, nejlepe obe... dudlik nikdy nechtela a nekdy mam dokonce co delat, abych ji oddelala palec a narvala tam prso 😅

barusha
autor
31. říj 2008

Jo,tak náš malej se vždycky hrozně naštve... 😨 Ale když on pak nemůže dělat nic jinýho 😅

terreza
31. říj 2008

rozhodne dudlik,palecku se nezbavis,sice rozlucka s dudlem taky nebude jen tak,ale jednou ho proste zahodite,date kacenkam,popelarum,sni ho pes..cokoli 😉 navic deti,ktere si cumlaji palecky je pak maji skarede,malinke ty prstiky a celkove se to nedoporucuje..

andy80
31. říj 2008

terreza: některým dětem dudlík nevnutíš a palec neuřízneš. Můj syn měl dudlíček a v 1,5 roce ho odnesl čert a byl pokoj. Malá dudlík nechce a nechce a věř tomu, že máme doma sbírku asi 20ti dudlíků. Každý jiný a ani jeden nechtěla. Jí jí chtěla rvát dudlík už v porodce, ale bylo to !zakázaný!. Možná kdyby ho dostala hned po narození jako můj syn, mohlo to být všechno jinak, ale když jsem ho začala dávat až týden po porodu (pobyt v porodnici se nám protáhnul), tak už si na něj nezvykla. Ale možná by si nezvykla ani kdybych jí ho dala v porodce. V tomhle bude po mě. Máma říkala, že mě se s dudlíku zvedal žaludek a taky jsem si cumlala palec. Odnaučil mě to táta než jsem šla do školky. Nevím jak, ale určitě si potom půjdu pro radu.