Dávají vaši muži synům pusinky?

kristiin
9. led 2018

Dotázek🙂 máme 15ti měsíčního chlapečka a zrovna jsem ho naučila dávat mi pusinku na pusu. Chtěla jsem, aby dal pusinku i manželovi ale ten nechtěl! Prý si chlapi pusy na pusu nedávají. Ani když je to syn. Občas ho líbne do vlásků, ale na pusu pusinku nechce☹

verinikki
10. led 2018

Haha, teď mne napadá, co takové uslintané nebo štípané🙂

petronilkaa
10. led 2018

U nás dáváme oba pusu na pusu, ale ne nějak extra často. Většinou na tvářičky, nos, hlavičku.. Manžel není úplně příznivcem pusinkování dětí pusu na pusu, ale když oni chtějí, nikdy je neodmítne.. Co se týká třeba koupání, taky dceři neumývá jisté partie, namydlí jí celou a řekne, ať si pipinku namydlí sama.. Není to o tom, že by mu to vadilo, že by viděl v dětech něco sexuálního, ale spíš se bojí dnešní doby. Že dcera řekne ve školce, že ji tatínek umýval a pusinkoval, nějaká puritánská učitelka za tím uvidí něco, co v tom není a už nás bude popotahovat sociálka, pomluvy okolí atd.

beruda
10. led 2018

Mám 3,5 letou dcerku. Já si s ní dávám pusu na pusu, táta nechce, dávají si na tvář, nos, čelo. Od malička má ale na starosti koupání a komplet mytí (zvlášť teď, když jsem těhotná a nemůžu už jí tahat z vany), a nemá s tím problém.

susenka77
10. led 2018

Manžel i já dáváme pusinky na pusu oběma dětem a nepřijde mi to divné.Pro mě osobně je spíš divné,že se někdo se svými dětmi nelíbá😁Ale každý má svůj názor a svůj rozum,takže každého věc.A nějaký sexuální podtext by mě ani nenapadl.

dixi86
10. led 2018

Máme 20měsíčního a manžel nemá problém, i když upřímně z rodiny na nějaké citové výlevy zvyklý nebyl, ale teď je rád, že já ho to "učím" za pochodu a malého miluje a pusinky si oplácí. Až bude malej větší, myslím, že si sám řekne dost..a muž naštěstí má svojí hlavu a neřeší ostatní.

babanci
10. led 2018

V rodině mého muže jsou všichni takoví chladnější, tam se nelíbají. Dokonce ani babička nelíbala svou vnučku, mou dceru a ta přitom byla vždycky taková přítulná. Babička jí řekla, že je to nehygienické a vtiskla jí jako pusu do vlasů...přes prsty. Koukala jsem jako puk. Takže si myslím, že ani můj muž dceru na ústa nikdy nepolíbil. Dcera mu dává pusu na tvář, pokaždé, když ho vidí a když se loučí. je jí 22 let. Tak ona sama na to tátu naučila. 🙂

jaja01k
10. led 2018

Nedava, ani ja nedavam detem pusu na pusu. Dam jim pusu na tvar, na nos, na celo, ale na pusu mi to proste nejde. A neprijde mi na tom nic divneho, ani si nemyslim, ze by tim kluci nejak trpeli 🙂

vendelinka08
10. led 2018

Pusinkujeme se..koupeme se...divne nam to neprijde. Nikdy jsme tohle neresili. Kazdy at dela to co je mu prijemne. Je mi jasne ze nastane doba...kdy pusinky ustanou...pak uz se budou libat s holkama.

marton
10. led 2018

Máme 4 syny a tohle nás fakt nikdy nenapadlo. Je to otázka času, ale dvojčatům je 7 a stále si pusu na pusu dáváme všichni. Se staršíma tedy už ne😀.

astyna
11. led 2018

Ahoj, já pusinkování pusa na pusu nemám ráda. Takže ji ani nedávám. Dáváme si pusu na tvář 🙂 Rty jsou pro mě už erotogenní zona, takže ty patří jen manželovi 🙂

sylvka
24. led 2018

U nás je to stejné,MM je stará škola...no adame,ty seš mamánek!(adamovi je 5 let),chlapi se nelíbaj!!!!