• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dcera málo čůrá. Co vaše miminka?

7. srpna 2015 
misellll
na 1kg hmotnosti má mít cca 120-160ml tekutin :wink: počítá se UM,MM, voda z kaše, polévky... :wink:
ale jestli opravdu tak málo čůrá, tak bych šla k dr, abych nezanedbala zánět. já jako dítě na to trpěla a mívala jsem i bílkovinu v moči. v těhu se mi to vrátilo :frowning2:
28. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky právě jsem dovolala s doktorem a prý se to občas stává,že miminko méně čůrá mám počkat ještě dva dny a kdyby to bylo stejné nebo horší přijíd.Tak snad se to zlepší
28. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všem děkuji za rady a to pití určitě dávat budu
28. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :wink:
28. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast taky sem na nej kukala ,ale nevim esti vydrzi ..budes ho brat dneska?
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo jo,odpo pro nej skocim. kauf ma vyhodu ze kdyztak bez problemu vrati penize. tak to zkusim a uvidim :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky
mám problém- mám dcerku 7m, teď ji asi trápí zoubky nezdá se mi její stolice vždy, když se pokaká tak je nazelenalá někdy žlutá a je tam jak kdyby sražené mléko (žmolky zdrclého mléka) a strašně to smrdí,je na UM + přikrmy, kašičky, odmítá mi jíst jak mléko tak příkrmy nechce pít vodu, čaj- vypije minimum tak 60 ml tekutin vždy když ji chci nakrmit tak začne plakat a dlouho trvá než ji utěším, horečky nemá čelo má studené a strašně se potí, mám strach, že má nějaké trávicí potíže nemůže mít něco s žaludkem? Doufám že je to jen takové blbé období nebo ty zuby a přejde to brzy, vadí mi že nepapá má něco málo přes 7 kilo je droboučká s jídlem bojujem už od narození . prosím poraďte
7. srp 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek