• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Denní režim miminek. Máte fígle?

16. února 2010 
Boci to ti veřím :wink: :slight_smile: ale je to krásná beruška :dizzy_face:
Cudli Honzule měl při porodu 2830g a 50cm a v půl roce má 8 kilo :grinning: ale u kluků je to trochu jináč :wink:
14. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cudli, malincí jste byli a jste pořád.... :sweat_smile:

Katka, je krásná... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem z ní hotová...

Jo a osm kilo v půl roce je podle mě v pohodě, sestřenka má chlapečka 3 měsíce a má 8 kilo... :grinning:
14. led 2010 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
boci nelámej si s tím hlavu sice je pro mímo důležité aby si zažilo třeba ve stejnou dobu koupat, kdy vstáváte přímo z postele a jdete se zabývat činostmi, aby vědělo že přes den má být aktivní a na noc už být klidnější...má ještě horu času než si režim vybuduje a hlavně každou chvíli ho bude mít trochu jinak. mě terča třeba dva měsíce chodila dopoledne spát třeba v deset a další měsíc už chtěla o hodinu déle třeba...ale rituály určo dodržuj mají v nich pocit jisoty a bezpečí - potřebují vědět co je čeká... :wink:
14. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci, teď už je z ní normální miminko :slight_smile: Jak byla malinká, tak se všichni báli si ji pochovat, aby jí něco neudělali. Ještě že já jsem měla praxi z práce :grinning:
14. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boci jj věřím :wink: :dizzy_face: to asi každá z nás :slight_smile: mě chvilku trvalo než mi konečně docvaklo že je opravdu můj :sweat_smile: :grinning:
14. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janka, snažíme se, snažíme... :sweat_smile: snad to vyjde... ted jsem posunula koupání - teda malá si ho posunula až k sedmé hodině, jinak jsme koupali před šestou a vypadá spokojeně, takže si ho asi začíná dělat sama... :grinning: že se vůbec stresuju, že jo....
14. led 2010 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlásím, že už máme režim... ťuky ťuk... denní ne, ale večerní a noční ano... :dizzy_face: spinkáme cca od sedmi do tří a pak do osmi... přes den si spinká jak chce, zhruba třikrát denně po hodince... :dizzy_face: ale je to super, usíná sama s dudlíkem a je spokojená a my taky... :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka: tak to zavidim, koukala jsem, ze jste stejne stari jako my, ale u nas zatim zadny usinani kolem osme nehrozi, at se snazime jak se snazime. Respektive kolem osme usne, ale pak jeste klidne nekolikrat musi jist :unamused:. Kdyz to jde dobre, tak usne na noc kolem desate hod, ale nekdy i v jedenact je cilej jak za poledne :angry: A pak se v noci budi podle toho v kolik usne.
15. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem procitala diskusi zpatky a dost me desi to chovani deti "podle rozpisu", ktere praktikujete. Ja prcka chovam hodne a nemam rozhodne problem s tim nechat ho i o samote. Je i presto schopny se sam zabavit az na pul hodiny
15. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neset, to je taky rezim, když to první spaní trvá stejně... ja nechovám podle rozpisu, jen máme prostě určité rituály, že se mazlíme u kojení, u přebalování a tak. samozřejmě, že i mimo tuto dobu, ale je fakt, že kdybych měla malou pořád na rukách, neudělala bych nic, a to na baráku nejde... :unamused: já to spíš beru tak, že pokud je malá pod hrazdičkou a už se nudí a kňourá, tak musí počkat než doumyju nádobí, nebo tak... :wink:
16. únor 2010 ve 03:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bocinka: mozna jsem to jen spatne pochopila :slight_smile:
ale stejne to mate fajne, ze v noci takhle pekne spite, my stale v noci kojime po 3-4hod (5hod vydrzi jen hodne vyjimecne) a ve dne po 2-3 hod :unamused:
16. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neset, přes den kojime co dvě, to dohání na noc... :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek