Dětská pokožka - omylem jsem natřela dítěti bříško dezinfekcí, mohlo mu to ublížit?

sfet
11. čer 2019

Ahojte, možno blbá otázka, ale malého som okupala, začala som ho potierať olejčekom ako vždy, potrela som mu trošku bruško a zistila, že je tam etanol, ktorý som používala na potieranie pupika prvé dva týždne!! Okomazite som ho dala znova do vaničky a bruško poriadne umyla i detským mydlom a ošetrila tým správnym olejom. Myslíte, že sa mohlo niečo stať? Mám totiž tieto 2 tekutiny v rovnakých fľaštička a chybička že vlodila.

hanulkaha
11. čer 2019

Ahoj, myslim, ze se stat nic nemuze, maximalne malemu vyskoci par pupinku z podrazdeni pokozky.

lolam10
11. čer 2019

Nic se mu nestane.max by byla pokozka sussi ale jestli jste to oplachla a natrela olejickem tak ani to nehrozi😏

sfet
autor
12. čer 2019

Ďakujem za upokojenie. Naozaj, malý je v pohode a vyzerá to, že ani pokožka nie je nijako podráždená. Lebo zas je pravda, že okamžite ako som zistila ten svoj omyl, tak som mu to spláchla a ošetrila tou správnou kozmetikou. A lieh som preventívne preliala inde, aby ma to nemýlilo.

bayt
12. čer 2019

@sfet Nic se mu nestane, prostě bude trochu víc vydezinfikovaný :D Ale líh bych opravdu skladovala jinde a nejlíp pod zámkem, až bude starší, bude do všeho lozit a vše ochutnávat.

sfet
autor
12. čer 2019

@bayt no toho se obávam. A tiež lieky a vôbec všetko schovať alebo dať hooodne vysoko.

marketanova
12. čer 2019

Ahooj, jaké používáte tělové mléko v létě?