• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po sexe v prvom trimestri ma bolí vagína, čím to je?

13. února 2014 
ahojte možno je toto téma dosť chúlostivá ale predsa len potrebujem nejaké názory ci rady alebo mozno to ma/mal niekto rovnako. som v 7tt a bývalo mi posledné 5dni zle takže žiaden sex nebol. Dnes po 5 dňoch mi bolo lepšie a tak proste k tomu došlo ved nebudem vám to tu dopodrobna rozoberať :grinning: No lenže po "tom" sa stalo čo sa mi ešte nikdy nestalo. Neskutočne ma začala moja vagína bolieť, štípať, páliť, nevedela som poriadne chodiť .. neviem poriadne sediet a trvá to uz asi pól hodinu ked nie viac. Skúsila som si sadnúť na chvilu do teplej vane ale nepomohlo :frowning2: neviete čím to moze byt? (aby bolo jasne nebolo to nic divoke čiže z toho to určite nebude) je to bežné? môžem mať vôbec sex v prvom trimestri?
12. únor 2014 ve 20:44  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matikeks to se mi taky stává někdy ale neporadim, vždy to přetrpím. jinak sex samozřejmě můžeš :grinning:
12. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžeš mít kvasinky? Já si je protrpěla během obou těhotenství :confounded: Jinak samozřejmě sex můžeš horem dolem :slight_smile:
12. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hadroslava nee kvasinky to určite niesu :grinning: neviem stalo sa mi to prvý krát a vobec nechapem koli comu to je. no musim povedať ze bolesť pomaličky ustupuje no partner sa tak vylakal a ospravedlnoval sa mi 20min. ze on nechcel :grinning:
12. únor 2014 ve 20:56  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, těhotnenstwím se trošku změní podmínky a pH w pochwě, takže to wšechno může být od toho, já jsem sice neměla úplně co ty popisuješ ale jiné pocity jsem po sexu w těhotenstwí měla. Doktorka mi na to doporučila jakési probiotika we formě kapsí přímo do pochwy, ale názew si už nepamatuju, my jsme pak měli i jiné problémy takže pak už jsme sex neměli . Každopádně pokud nemáš žádné další problémy - křeče w břiše, krwácení apod. tak klidně můžete prowozowat sex i dále a na to swědění a pálení bych se na další poradně zeptala gyndařky ( omlouwám se za ,w,)
13. únor 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek