Dítě mě někdy po vzbuzení odmítá a chce jen otce. Zkušenosti?

alex_aa
29. kvě 2022

Dobrý deň.
syn má 1,5 Roka a poslednú dobu má častejšie také dni, že keď sa zobudí napríklad (asi aj predčasne) z denného spánku, tak chytí strašne nervy, a asi aj "hysaky" z toho že som za ním prišla do spálne a úplne ma odmieta, ukľudní sa až pri mužovi.. muž pracuje z domu takže sú spolu často.. no úprimne mi vždy z toho prídu smutno, neviem si to vysvetliť prečo je voči mne taký.. 😔 máte niekto podobnú skúsenosť? 🙏

chris_n
29. kvě 2022

Co bych já za to dala .. u nás je to a pětiletou dost opačné .. máma, máma, máma...

limali
29. kvě 2022

@alex_aa obdobie 😊 aj u nás doma to tak bolo, okolo druhého roka, pár mesiacov, teraz je to naopak. Využi ten čas pre seba a nemaj strach, dieťa ťa miluje a je super, že má pekný vzájomný vzťah aj s otcom.

jako_mala_holka
29. kvě 2022

Taky to tak u nás někdy je, ale beru to pozitivně 🙂

klokanka31
29. kvě 2022

@alex_aa To je jen období neboj. U nás bývá víc maminkovský období, teď zrovna tak silný, že se i venku malá nechá nosit jen ode mě, k manželovi nechce (do kočárku taky už nechce).

jjasmina
29. kvě 2022

@alex_aa u nás stejně, malé byli 2r a je to malý tatanek, někdy zamrzi a někdy prohlasim, tak máma si může hodit nožky nahoru... Je třeba to brát sportovně

alex_aa
autor
29. kvě 2022

Ďakujem pekne 🙏 áno ja som rada veľmi za to, že majú taký vzťah a kľudne by som ich mohla nechať aj niekoľko hodín samých a budú s tým obaja v pohode, ale keď syn chyti hystericky záchvat len preto, že keď sa zobudí a prídem ja a nemôžem sa ho ani dotknúť, tak to zamrzi a rozmýšľam kde robím chybu 😪

alex_aa
autor
30. kvě 2022

No už pre zmenu chytil nervy na mňa aj pri zaspávani na obed..z ničoho nič niekoľko minút reval na plné hrdlo.. ukludnil sa až keď prišiel muž v momente 😢