• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy musí mít chlapec přetáhlou předkožku na penisu?

10. listopadu 2016 
Takže malý si to nechává mazat sice u toho mame nejke rikanky atd ze dostane cokoladku atak:slight_smile:už to ma krasne .Takovou jehlickou mu to pichl ten bili maz vzlezl natrel mu to a hotovo:slight_smile:Vubec ho noc neboli a kolikrat dojde a rika maminko namaž mi ho:slight_smile:takže jsme mela velke obavy ale nastesti vse dopadlo ok:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2013 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak aspoň že tak. A to mu nijak neumrtvoval ? To snad ne. Muj syn to měl a časem to samo odešlo.
27. zář 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reynocek mužů se zeptat jakým způsobem to uvolnila? Máme 2 roky a 4 měsíce a porad to máme na jedné straně také přilepené, ale bojím se také z důvodu operace někam chodit, aby nas hned někam neposílali :slight_smile:
9. lis 2016 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beluadam Uvolnila to prostě přetáhnutím. Teď to budu muset asi řešit u druhého syna. Ten teda žádné problémy nemá, ale nejde mu přetáhnout vůbec a občas čůrá "stranou" :slight_smile: Tak se přemlouvám, jestli to konzultovat s dr. nebo ještě počkat. Hlavně na přetahování má každý dr. jiný názor a po přečtení různých příspěvků mám taky trochu obavu, aby nám nevyhrožovali nějakou operací. Na tu se mi teda zatím moc nechce, když jiný problém nemá.
10. lis 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď četla, ze se to ma nechat být, ono se to oddělí samo do těch 3 let.. Ale zase nevim Abych něco nezanedbala, ale jak vidím vývoj toho pindíka, asi je to opravdu jako poupátko, které se samo otevírá a vyvíjí.. Tak našemu je 2,4 roku a ještě nedávno to šlo také pěkně špatně, kord když měl piňďu zvětšenýho tak to nešlo vůbec, jelikož byl ten zalid větší než ta úzká předložka :slight_smile: tak snad se to vše srovná..
10. lis 2016 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
žalud*
10. lis 2016 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
předkožka, samozřejmě *
10. lis 2016 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek