• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy musí mít chlapec přetáhlou předkožku na penisu?

20. března 2017 
Takže malý si to nechává mazat sice u toho mame nejke rikanky atd ze dostane cokoladku atak:slight_smile:už to ma krasne .Takovou jehlickou mu to pichl ten bili maz vzlezl natrel mu to a hotovo:slight_smile:Vubec ho noc neboli a kolikrat dojde a rika maminko namaž mi ho:slight_smile:takže jsme mela velke obavy ale nastesti vse dopadlo ok:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2013 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak aspoň že tak. A to mu nijak neumrtvoval ? To snad ne. Muj syn to měl a časem to samo odešlo.
27. zář 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reynocek mužů se zeptat jakým způsobem to uvolnila? Máme 2 roky a 4 měsíce a porad to máme na jedné straně také přilepené, ale bojím se také z důvodu operace někam chodit, aby nas hned někam neposílali :slight_smile:
9. lis 2016 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beluadam Uvolnila to prostě přetáhnutím. Teď to budu muset asi řešit u druhého syna. Ten teda žádné problémy nemá, ale nejde mu přetáhnout vůbec a občas čůrá "stranou" :slight_smile: Tak se přemlouvám, jestli to konzultovat s dr. nebo ještě počkat. Hlavně na přetahování má každý dr. jiný názor a po přečtení různých příspěvků mám taky trochu obavu, aby nám nevyhrožovali nějakou operací. Na tu se mi teda zatím moc nechce, když jiný problém nemá.
10. lis 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teď četla, ze se to ma nechat být, ono se to oddělí samo do těch 3 let.. Ale zase nevim Abych něco nezanedbala, ale jak vidím vývoj toho pindíka, asi je to opravdu jako poupátko, které se samo otevírá a vyvíjí.. Tak našemu je 2,4 roku a ještě nedávno to šlo také pěkně špatně, kord když měl piňďu zvětšenýho tak to nešlo vůbec, jelikož byl ten zalid větší než ta úzká předložka :slight_smile: tak snad se to vše srovná..
10. lis 2016 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
žalud*
10. lis 2016 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
předkožka, samozřejmě *
10. lis 2016 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tady nějaká mamina, která řeší tento problém i u školáka? Syn byl ve 3 letech na kontrole, dostal mastičku, ta mu předkožku "otevřela", ve 4 letech na kontrole doktorem strženo (bohužel neúplně), takže při kontrole v 5 letech musel strhávat znovu. Po zhojení jsme zjistili, že žalud kouká jen do 3/4. Od tří let přetahujeme každý den, syn si na pinďu sám ale sahat nechce. Doktor říkal, že to chce čas, že se žalud uvolní. Synovi je 8 a nic se teda neuvolnilo. Starost o penis jsem vloni přenechala tatínkovi, tomu se ale ten synův "nelíbí" (že nejde obnažit). Otázka zní, zda vyčkat, až syn zjistí, jak příjemná je hra s penisem, a uvolní si předkožku sám? Či ho opět hnát k urologovi, který to už 2x nedotáhl do konce, a syn se mi strachy zblázní.
25. led v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve vašem případě bude lepší počkat do 12 let. To už se o to kluci zajímají sami a existují pro ně stránky i s poradnou. Tak od 11 let tam sami píší do poradny dotazy. Ten doktor, co vede ty stránky má atestaci na tyto věci.

http://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/
22. únor ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacajam Na vašeho manžela nedejte. Váš syn by po jeho iniciativě mohl dopadnout takto:

Rozhodl jsem tu uvést několik svědectví postižených obřízkou, ať už z toho mají buď fyzické, nebo psychické nebo oba druhy těchto problémů. Na českém a slovenském internetu je sice roztroušeno mnoho podobných svědectví, jenže tam není nic kompletního. Proto je vše přebráno jako většina článků z BVJ. Před dvěma a půl roky bylo založeno na toto téma speciální internetové fórum pro německou jazykovou oblast a zhruba před rokem též fórum pro frankofonní oblast, kde jsou další příběhy postižených. Mám ve výhledu, pokud se mi podaří získat nějaké spolupracovníky, založit podobné fórum pro česko - slovenskou jazykovou oblast. gin

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/svedectvi-petra-j-35-let-otce-dvou-deti-ze-styrskeho-hradce/
22. únor ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gin124 Manžel si právě v dětství takovou částečnou obřízkou prošel, proto si myslí, že syn to po něm podědil, a nechce, aby měl obřízkou absolvovat. Byl by spíš po stržení předkožky, jak v těch 4 letech.
22. únor v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gin124 jak tak koukám na ty stránky pro kluky, tak budu trvat na tom, abychom syna pouze sledovali alespoň do těch 11 let. Nemá žádné potíže. Manželova obřízka v dětství byla zřejmě způsobena právě násilným přetahováním jeho matkou, kdy se mu vytvořila zjizvená tkáň. To bude doma peklo, až jim sdělím nejnovější lékařské poznatky!
22. únor v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacajam jestli mu to jde do 3/4, tak to určitě není žádná tragedie- je potřeba to zkoušet nenásilně! přetahovat ve vaně + i to nějak promazávat. Hlavně mu neudělat jizvy. Je tu i riziko, pokud se mu to povede přetáhnout úplně, že mu předkožka uvízne za žaludem, takže opatrně!... Ale na to, že si to v pubertě rozpohybuje sám bych nespolehal- to si to spíš roztrhá. Stejně vám nikdo na 100% neporadí, tak to určitě zkonzultujte na 9-lete prohlídce a asi vám k tomu měli něco říct i na prohlídce v 7 letech?
19. bře v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luky_5 *Ale na to, že si to v pubertě rozpohybuje sám bych nespolehal- to si to spíš roztrhá.*

Nesmysl, takových bylo a bude. Pubertální kluci na to mají na netu návod.

http://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/
20. bře v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek