• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dudlík - používat, nepoužívat a proč?

19. března 2014 
... hlavne je to dite od ditete, mamina od maminy jina situce. Dudlik existuje tak proc ho nevyuzit. V situaci kdy mam doma ukricene druhe ditko a starsi ditko se zrovna vehementne neceho dozaduje a oba soucasne jeci a jeci nevidim duvod proc tomu mladsimu neulevit aby se uklidnilo kdyz mi jeste nepovi do ho trapi - zoubky, spanek, hlad, ziskam cas a ditko se uklidni a ja mezitim vyresim starsiho a nepraskne mi hlava. Tohle posoudi az maminka dvou a vice deti :slight_smile: S jednim ditkem navic nedudlikovym a klidnym jsem tez nechapala dudlikove deti ale nijak jsem je nesoudila. Ted uz je chapu, resp. maminy dudlikovych deti. Tez jedno mam.

Takze za me pro klidne nervy a klidne deti dudlickujeme :slight_smile:
18. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jako u vseho plati-dobry sluha, spatny pan :wink: .
Ja jsem ale spise pro dudlik, znam deti, ktere ho nemely a misto toho pouzivaly palec a to hodne dlouho, protoze na rozdil od dudliku byl porad k dispozici.O vlivu palce, ktery na rozdil od dudliku neni ortodonticky tvarovany, nemluve.Kamaradka se neustale kasala, ze jeji dite dudlika nema, ale ze misto nej tahala cely den v puse lahev s oslazenym cajem, o tom jiz radeji pomlcela :wink: .
Je to na tobe.
18. bře 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla taky rozhodnutá dudlík dcerce nedat, ale měla strašně silný sací reflex a když zrovna nespala, pusinkou někde šmejdila a nutila si "prsíčko". Když to na první prohlídce doma viděla naše Mudr., sama mi dudlík doporučila, že by mě prý jinak brzy strhala. :slight_smile:. Po pár týdnech už ho mívala ale jen při nemoci a na spaní, takže to ještě šlo. Nechtěla jsem, aby skončila jako tříletý chlapeček, kterého potkáváme na hřišti s dudlíkem v puse a puškou v ruce.. :unamused:
19. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dudlí používat chtěla, pár dní v porodnici, ho syn měl a nevadil mu, ale po příchodu domů ho začal odmítat, takže jsme bez
19. bře 2014 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek