Hlídání dětí, Brno. Máte zkušenost s agenturama?

mauglie
30. lis 2009

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s hlídacíma agentrurama. Občas bych potřebovala pohlídat syna. Nemám z toho moc dobrý pocit nechávat ho s úplně cizím člověkem. Babička je jen jedna, která chodí do práce a manžel je pořád pracovně pryč☹

annaluciapetrzel
25. črc 2016

ahojte holky. Jen jsme vam chtela rict, ze jsem narazila na bezvadni hlidani v Brne za velmi dobre ceny http://www.alfadeck.cz/clovicek-leto-2016/

ilufree
12. led 2017

Ahoj, hledám paní na celodenní hlídání 2,5 letého syna. Místo práce: Nosislav, Brno-venkov. Kontakt ilufree(AT)seznam(tečka)cz

verinikki
12. led 2017

@annaluciapetrzel
Prosím Vás, máte osobní zkušenost? Hlledáme něco dostupného na cca dva dny v týdnu pro malou ( 2 roky). Díky, Verča

annaluciapetrzel
13. led 2017

@verinikki mam zkusenost s jeslema, skolkama i chuvama. Chuvu zadnou momentalne k dispozici neznam. leda agentura a to se nedoplatite. V dvou letech doporucuji urcite uz jeslicky. V Brne jsou jich kvanta, zalezi odkud jste, ja mam zkusenost s jeslickama v centru a na stare osade.

annaluciapetrzel
13. led 2017

nebo pkd lpite na chuve, zkuste ty hlidacky.cz, ale ja byt vam uz jdu do jeslicek. Pkd chcete reference na jednotlive jeslicky napiste mi prosim soukromou zpravu

simonanella
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simonanella
Odpověď byla odstraněná
Zobraz