• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlídání dětí. Co by ste uvítaly?

18. července 2012 
-@consti jasně nemám důvod cenu tajit, 5 dní v měsíci na celý den - otevřeno je 7-17 hodin stojí 2625 Kč, sebou musí mít vlastní plíny
2. zář 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@consti nemám důvod tajit ceny, 5 dní v měsíci na celý den (otevřeno 7-17) stojí 2625 Kč, sebou musí mít vlastní plíny. ale mají tam i výhodné parnamentky, což by taky nebyl špatný nápad zavést že když dítě chodí častěji je sleva, jiné jesle jsem koukala že mají sourozenecké slevy. jinak kdyby tě zajímali další ceny soukromých jeslí tady u nás tak tady jsou http://www.jesle-ostrava.websnadno.cz/Cenik.html
2. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@consti ahoj consti, jak se Ti dari? Obcas si na tebe vzpomenu, a na ostatni snazilky z rijna 2008...

jinak k tematu :
co se tyce hlidani, tak ja bych urcite dala prednost mensimu kolektivu, i ruzne starych deti. Ty mensi se pak uci od starsich a ty starsi se naopak uci brat ohled na moznosti a schopnosti tech mensich.
Priotitou by pro me byl program pro ditko, jake bude mit vyziti pres den.
Primerenou cenu povazuji cca 250-300Kč za pul dne.
2. lis 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak pro mě nejhorší,že si nemůžu najít práci bez toho abych nepřemyšlela kdo mi malou bude vodit ze školky a pak ji pohlídá než se vrátím já nebo manžel z práce.Tak že jedině ranní kterých je málo a hůř placené :unamused:
18. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek