Horší spaní u 5měsíční dcery po očkování

gnozka
3. dub 2016

Ahoj . Vždy jsem a budu pro ockovani . Proro prosim jen o Vase zkušenosti a nepotřebuji přednášky typu ze ockovani je nejhorsi a muze za všechno emoticon A ted k moji otázce .Mate nekdo zkušenost s tim ,ze Vam deti začaly spatne spát po ockovani ? Malé je 5. mes. Uz krasne spala celou noc . Na noc dávám kasi+kojeni . A po druhem ockovani přesně den po se zacala zase budit . Nejdriv ji stačil dat dudlík a spala dal ale ted uz zase kojim sice jednou a parkrat musím podat dudlík . Vim ze je mala a nejak me netrápí ze musím vstavat ale zajimalo by me jestli to muze mít spojitost jestli mate nekdo zkušenost , nebo je to proste shoda náhod a zase nejake období a jako ze deti porad nejake maji emoticon a pokud zkušenost nekdo ma jak to pokračovalo ? Mala
Je totiz docela zmordovana jak nespí dobre . Dekuji za odpovědi emoticon

lv
3. dub 2016

může to být, nebo tou kaší? některé děti ji špatně tráví, když je na noc (je lepší ji dávat dopoledne, kdy tělo i ty sacharidy líp využije, než v době spaní), nebo se může blížit růstový spurt, půl roční, zoubky mohou růst, nervová soustava zraje, tak může spát hůř z toho..

kachnicky
3. dub 2016

Ahoj, mě ted mala taky hůř spí a myslím že to očkovaním není 🙂 Spíš bych to přisuzovala k zoubkum 🙂 , nebo nějakemu spurtu 🙂

gnozka
autor
3. dub 2016

Prave po kasi zacala spát ukázkové 🙂 taky me napadl sprut nebo zuby 🙂 no je toho hodne 🙂 akorat jak rikam . Je chudák rano bez energie jak sebou v noci mele :/

lajla
3. dub 2016

Ano může to být očkováním, zjistíte jak moc se to zhorši, a co se zhorší po dalším očkování... A buď budete očkovat dál a doufat, že se nestane nic vážnějšího... Nebo se na to vykaslete... U nás bylo hůř a hůř, nerada na to vzpomínám, už jsem neockovala... Dlouho trvalo než se to dalo do kupy a stalo nás to hodně peněz
Ale taky to může být zoubky nebo úplně necim jiným...své dítě znáte nejlépe

gnozka
autor
4. dub 2016

Tak musím říct ze krom toho ze je v noci neklidna tak je to hrozny smisek 🙂 cely den viska radosti , směje se a brouka 🙂 taky me napadlo jestli uz nema moc spánku na 5. mes díte . Spí hodku dopoledne , dve hodky po obědě a pak si da jeste v pozdějším odpoledne v kocare tak pul hodky nekdy hodku . Tak jestli neni míč po ni chtít aby spala pak od 20-7 ?

danuskahe
4. dub 2016

Ahoj u me to zacalo od prikrmu. Uz spala krasne a budila se jen 1x v noci na kojeni a od 5m jsem zacala delat 1x prikrm na obed a od ty doby se budila treba 6x za noc na dudlicek..dle meho to je nez si brisko zvykne. A bude to podobne i s tou kasi.

gnozka
autor
4. dub 2016

Hm to je taky mozné . Je pravda ze jak se zacala budit bylo to ne na dudlík ale jak jsme zacali davat mrkev tak ji musím v nicí i nakrmit.

lamia
6. zář 2016

Zdravím, rada bych se zeptala zakladatelky, jestli se spravil spánek s odstupem času po očkování? Malý dostal první dávku ve 4,5 m, do te doby spal pres den luxusně (1,5 h dopol., 1,5 h odpoledne a ještě krátký cca 40 min spánek navečer), v noci se budil v průměru 3x na kojeni. Od očkování v noci je vzhůru po 1-1,5 h, pres den spí malo, zničehonic se vzbudí po 20min apod s hrozným pláčem a už neusne...doteď byl úžasné spokojene miminko, řád je stále unavený,nehraje si, je vzteklý, to předtím prakticky neexistovalo. Zacinam mit obavy,jestli se to vůbec spravi. Bohužel i já mam nyní jiny velký stres, možná se projevuje i to...díky za zkušenosti.
@gnozka