Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hysterický pláč při koupání. Máte zkušenost?

mmm1982
20. srp 2011

Maminky, potřebuji poradit - můj Honzík (10 týdnů) - se od narození rád koupal, vždycky se smál užíval si to, užíval si i masáž po koupání - posledních 14 dnů je ale všechno jinak - když ho svlékám tak se ještě směje, ale jakmile ho ponořím do vaničky, velké vany, nebo dám pod sprchu křičí jako bychom ho dávali do kyseliny ☹ . Zkoušeli jsme hračky, málo vody, hodně vody, teplejší studenější ale je to pořád stejné. Když ho z vody vyndáme křik po chvíli přestane, ale při oblékání je to nanovo. Máte některá podobnou zkušenost? Povedlo se Vám to nějak zvládnout? Máte nějakou radu? Díky,...

berenika39
21. srp 2011

ahoj, myslm, že si tím projde dost mimnek, nejřív paráda,pak pláč, tak se tím nedej znervoznit, je to běžné. když budeš ty ve stresu před koupáním, mimčo to spolehlivě vycítí.
můžeš zkusit změnit hodinu koupání,třeba u je v tu vaši dobu unavený a nespokojený. nemusíš koupat denně, dnska se to tak dělá 😉 😉 , nebo můžeš zkusit na pár dnů vynechat vanu a jen ho omývat....pak se to zase změní.
Petr se v době, kdy začal při koupání bulet, koupal s tátou. Ten si dal nejdřív sprchu, pak si napustili vanu vody a u táty v náručí byl spokjený.
Tím, ja roste a uvědomuje si některé věci, se třeba bojí volného prostoru, vody jako takové....a neboj, u malinkých se pořád všechno mění, přejde to 😒 . Tak at je to brzo 😒

Sem začni psát odpověď...

Odešli