• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho jste používaly dětský prášek na praní?

17. února 2009 
já prala od mala v lovele,a po 11 měsících začal mít malej ekzém,tak mi dr.řekla at peru v persilu že v Lovele prala ponižky :wink: že to malej může mít z toho,ale po 11 měsících???to se mi zdá jako blbost,tak ted peru v Persilu a v pohodě.
23. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak i já si dovolím přispět s troškou do mlýna :wink:
Máme 6-ti měsíční mimi, do 6-ti nedělí jsem prala jen v prášku Batole. Potom jsem občas vyprala v normálním prášku (Bonux) a všechno bylo v pořádku. Teď již v dětském peru jen plínky,používáme látkové a aviváž používáme taky Lenor Sensitive a to proto, že máme tvrdou vodu. S aviváží je prádlo příjemnější,není tak "tvrdé".
23. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nemáte některá vyzkoušený na praní domol z rossmanna?
24. led 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevěděla jsem kam to napsat tak jsem vybrala toto téma :grinning:
hlásím akci drogerie TETA
LOVELA GEL 3L+50%ZDARMA=4.5L ZA 229Kč!!!
LOVELA PRÁŠEK 5.4KG+50%ZDARMA=8.1KG ZA 399.90 !!!
AKCE PLATÍ OD VŠEREJŠKA DO 21.2.09 JÁ MÁM NAKOUPENO :grinning: , TŘEBA JSEM NĚKOMU UDĚLALA RADOST.
14. únor 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
My používáme minirisk, není moc známý, ale je zcela hypoalerginní. ALe taky by mě zajímalo, kdy mohu používat normální prášek a od kdy aviváž?
14. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
kacenko, my taky používáme bonux, na naše prádlo. A ten lenor sensitiv se tedy může dávat do dětského prádla od kdy asi?
14. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mají tam i persil sensitiv dříve 9kg za 299.90 což je taky dobrá cena
14. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já Lovelu, už nikdy mě se po ní malej osypal a od té doby se pereme s Atopákem, dokud jsem prala v Batoleti, tak nebyl problém :unamused:
15. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
gedgit... tak to jsme na to uplne stejne... :unamused:
15. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já se přidávám mě se po ní dcera taky pěkně osypala a já z ní měla pěkně vysušený ruce lovelu už nikdy víc
15. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, od malicka pouzivam lovelu a lovelu avivaz a bez problemu...
dnes sem ale uz koupila persil sensitiv a avivaz sensitiv silan a budu prat uz v tom, uvidime, snad to bude ok... :wink:
15. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
malému se AE udělal zase po Batoleti a na kožním v Motole mě řekli, že jedině Ariel. Možná, že se dlouho rozkládá, tudíž není ekologický, ale co se týče škodlivosti na pokožku, tak vyšel v testech nejlépe spolu s Persilem. V Arielu jsem prala vždycky i bez dětí, peru v něm i teď a prát v něm budu asi vždycky dokud tady bude. Vypere všechno prádlo fakt super, neopírá barvy a bílá je po něm fakt bílá. Tyyy jo, to je jak z reklamy co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi po Batoleti vč.aviváže Batole neměli probém, teď jsem koupila Persil sensitiv, tak uvidíme :confused: a aviváž jsem přestala kvůli malého exému používat uplně a přidávám máchání :slight_smile:

beru: jojo já vím myslím, že si mi to, už jednou písala :wink: Lovelu, už fakt nikdy :wink:
16. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hele kdyz uz deti takovy srajdy z prasku chytnou, po jaky dobe to uplne prejde?? :unamused:
16. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
andy - díky za radu,ozkouším,protože mně teda nebo spíš Ladíčkovi zůstávají všude fleky po jídle :confounded: no síla
16. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
many na skrvny je pry dobry zlucovy mydlo z DM drogerie, pry de vsecko dolu raz dva, tak mozes vyzkusat :wink:
16. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mallorry - díky :wink: pokusím se sehnat :slight_smile: a ozkouším :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my pereme v persilu sensitive a dobrý, dřív jsme prali v lovele a malý měl vyrážku tak nevím.
No, ale persil mi nevypere mrkvu, tak nevím :unamused:
16. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
skus Batole, po tom malej v pohode a pere super...
16. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
zkus... :angry: materska no... :grinning:
16. únor 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My pereme v Miminu, ale jelikoz mam v koupelne hodne vlhko, ten sypky prasek mi vlhne a hrudkovati :frowning2:... Tak zkusim tu tekutou lovelu... Jinak skvrny Vanishem, nastesti bez reakce nebo uzasne je obycejne lanza mydlo... Vypere fakt vse :slight_smile:...
16. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no já peru v Batole,ale skvrny mi to teda vůbec nevypere :angry:
16. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no zkusím koupit teda i to Lanza mýdlo a uvidíme,jaký budou zázraky :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak já mám lovelu,ale chci ji vyměnit za persil.Zdá se mi,že toho moc nevypere.Hlavně s broskví jsme měli děsný problém :angry: Ale třeba i čaj :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu Lanzu taky zkusím.Dík za typ :wink:
16. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to nevim me typralo Batole i boruvky v pohode a z bily deky !!! :grinning: ale mrkev fleky nechava nekdy ale na krmichich plinach nabo na bryndaku to tak nehrotim :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jednou za cas vyperu i krmici pliny v savu perex a hotovo, bile jak snih :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo t o vim od kamosky ale prijde mi to agresivni :frowning2:
17. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokud jsou to krmici pliny, tak je na pokozce jako takove nema, jen chvili jako bryndacek nebo v nasem pripade jako oblozeni vseho okolo :slight_smile:... A potom samozrejme pridavam machani, mam program, ktery prida machani 3... a v poho :slight_smile:...
17. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo taky mam machani navic u vseho, tak ja to zkusim , kouknu po tom v drogosce zitra :wink:
17. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek