"Chytrá Lola", míček na praní . Co vy na to?

dalilenka
27. zář 2010

Ahoj holky, teď jsem narazila na internetové stránky, kde nabízí míček do praček, který se používá místo prášku. Je až na 1000 praní. Nemusí se používat ani klasický prášek na praní, ani aviváž, ani změkčovač vody .....prostě prý nic. Navíc je prý vhodný i pro alergiky. Máte s tím některá zkušenosti? A doporučila byste ho? Díky za všechny odpovědi.

dalilenka
autor
28. zář 2010

Opravdu to nikdo neznáte? 😕

hlavinka
1. čer 2011

poridil si to nekdo? taky o tom uvazuju....diky

etinka
1. čer 2011

Ahoj, já ho mám. My tomu říkáme prací koule. Dostala jsem jí od známého, objednával to z Anglie. Pere to pěkně, je tam psáno myslím do 60 C, že se smí používat. Já jsem zkoušela zatím pouze na 40C. Aviváž se vůbec nesmí dávat,pouze tu kouli přímo k prádlu. Pokud není prádlo nijak extra zašpiněné, tak to pere moc pěkně ( šmír na montérkách jsem nezkoušela 😒 ) a navíc prádlo krásně přirozeně "prádlově" voní..... 🙂 Já jsem spokojená. 😉

monaleee
6. bře 2015

Ahojky, dnes jsem řešila reklamace z tohoto obchodu.objednala jsem houbu na čištění a míčky do pračky.
Reklamace neuznána,že jsem pozdě zaslala zpět.(narodila se mi dcera o měsíc dříve a byla jsem v nemocnici a opravdu nebyl čas ani nálada řešit reklamace)zasláno o týden později.
Jen chci napsat houba vůbec nefunguje jak slibují.vůbec nic neočistila.molitanová obyčejná houba. A míčky do pračky proti žmolkům prádlo zatrhávají a neodžmolkují. Koupila jsem toho více i pro maminku a babičku.vyhodila jsem 1300kč. Já určitě nedoporučuji.Monika