Jak se má jít spát, tak je řev

ssssseeeee
3. srp 2016

než měl malý zuby cca do 7 měsíce usínal syn systémem, v postýlce, zhasnout zavřít a spinkal... po zubech katastrofa usínal bud na rukou nebo u mléka... ale poslední dobou je to už zoufalství - má se jít spát at už během dne nebo večer a prostě řve, ani se hrát v postýlce ani na zemi ani na rukách prostě nic..... dokáže řvát hodinu v kuse, nevím co se deje, ale je to na zbláznění .... jak zvládnout ho znovu naučit aby usínal sám a co delat ? když to šlo předtím tak to musí jít i ted !!!!

mandala
3. srp 2016

@ssssseeeee No, to nemusí 😉 Děti se mění, mění se jejich zvyky, režim, už více chápou... Takových střídaček jsme měli nespočet a máme do ted, někdy je období, že jde spát s úsměvem, pak zas přijde období, že chodí spát s brekem, bohužel ani při třetím dítěti a přes veškeré možnosti jako je čtení, zpívání apd. jsem nezjistila, jak na to, prostě čekám, až to zase přejde 😉

slunickova123
3. srp 2016

Tak ho uspi kdyz te potrebuje, proc ho nechat plakat?

ssssseeeee
autor
3. srp 2016

@mandala ale u nás je to imr vere, poslední dobou každý den.... a v noci se třeba 3x vzbudí ne že má hlad, ale prostě pláče, na rukách pak usne a spí dál..

ssssseeeee
autor
3. srp 2016

@slunickova123 ani to nepomáhá, nakonec ho dám hrát do obyváku, a tam se hraje třeba do pul 10 a pak už teda jde spát, ale nechci at já skákám jak on píská, je čas spát tak at si třeba hraje v postýlce ještě ale neee takové výmysly

astyna
4. srp 2016

ahoj, můj syn má občas s usínáním problémy, ale my spíš řešili jeho časté buzení. Zkusili jsme pár triků a je to týden, co spí celou noc 🙂 S tím usínám...zkoušela jsi ho nosit v nosítku? já jsem ho tak nosila pár dní před spaním, zazpívala jsem mu pár ukolébavek a hezky usnul...Další noc už usínal zase sám...

mandala
4. srp 2016

Chápu, u nás to období trvá někdy taky dlouho, než se překlene. Hele, vždyt on je ještě malinkej, zřejmě ho i trápí zoubky, já chápu, že to je vyčerpávající, ale tak to prostě s dětmi je, já při první dceři taky všechno řešila a myslela si, že to prostě musí mít nějaké řešení, jak to zlepšit, ale spoustu věcí, a zejména to spaní, se moc ovlivnit prostě nedá. 😒

ssssseeeee
autor
5. srp 2016

holky tak jsem mu dnes objevila 3 nové zuby takže už je všechno jasné,,, já vím božátko moje malé :(