Jak uspat novorozence v postýlce?

swee2
15. led 2020

Ahoj chtela bych poradit prosim. Mam tritydenni miminko a vecer bychom chteli aby usinalo v postylce jenze spatne usina i v naruci a to ji musime hooodne dlouho nosit. Ma asi problemy s prdiky. Nevadilo by mi aby spinkala i s nami v postely ale jak? Jinak nekojim bohuzel. Jeste se chci zeptat v jake perince spinka nebo v zavinovacce? Dekuju

tomka25
16. led 2020

@swee2 Nemáš moc velkou dírku v savičce? Malá má tři měsíce a zkoušela jsem savičku s větší dírkou. Nestíhala a teklo jí to přesně tak, jako popisuješ.

swee2
autor
16. led 2020

@tomka25 ma jednicku coz si myslim ze to je ta nejmensi.. tak prave nevim kde je problem

tomka25
16. led 2020

@swee2 Tak zkusit třeba jinou savičku nebo polohu. My máme lovi savičku, jinou na mléko nechtěla. 👍🏻

dekubo
16. led 2020

Mám to stejně... malá bude mít 6 týdnů, sama neusne aní náhodou, uspává v náručí, někdy i 2 hodiny než zabere... Teď zase začala vstávat po 30 minutách co usne... je to boj 😀😀 ale myslím, že na usínání sama má ještě čas, zkusím to tak od 3 měsíců

mariegroth
16. led 2020

@swee2 jeste se delaji “premie”. To Jsme meli od Dr.Brown’s, jestli mas moznost vyzkouset lahvicku

malytlustyhroch
16. led 2020

@swee2 Na usinani novorozence s nafouklym briskem (i v postylce i na kolenou) mi u obou deti fungovalo fenovani briska fenem na vlasy. Teplo ulevi brisku a zvuk pomuze usnout. Ale je samozrejme potreba byt opatrny, aby se dite nepopalilo. Oba meli take radi ruku na hlave nebo na brisku, zavinovacku naopak po prvnich tak deseti dnech nechteli, ale to ma kazde dite jinak. Me takhle aktualne dite v pohode v postylce usne, ale pak se stejne budi, takze nakonec taky skoncilo u me v posteli s monitorem dechu na plenku (protoze ja bych bez monitoru neusnula do rana).