Jak uspáváte měsíční mimčo?

bauskka
13. lis 2017

Holky jak uspáváte nebo jste uspávaly měsicni mimco? Mala mi ted asi 4 dny v noci temer nespi. Porad by se jen nosila a jakmile ji polozim do postylky (spici nebo bdici) tak spusti jecak .. 😔 k mi place a vzteka de tak z toho i ublinkava .. poradte prosim 😔

kika266
14. lis 2017

@bauskka Nejspise ji neni dobre a poloha na zadech si nesedi a nedela dobre. Zkus ji polozit na bok nebo do zvysene polohy, ale vele telicko, ne jen hlavu. Taky jsem zavinovala zo zavinovacky, ale jestli upblinkava, tak az nebude blinkat.

bauskka
autor
14. lis 2017

Holky diky za rady a tipy. Uvidime co mi nakonec bude zabirat. Dneska se osvedcil uspavacek na obliceji. Bily sum mam pusteny kazdy vecer a nejsem si jista ze by ji to uspalo 😬 dnes u me byla znama laktacni poradkyne. Uklidnila me ze ublinkavani je normalni a poradila a ukazala ruzne pokohy na boleni briska a kojeni. Byla jsem si v tom vsem strasne nejista. Mamka mi take radila zavinout pevne do zavinovacky, houpat, chovat, ššš delat a byt ji co nejvice na blizku. Asi na tom fakt neco bude. Tatinek pomaha jak muze. Tak snad si to brzy sedne a bude fajn.

terka_viktorka
19. lis 2017

Chtěla bych jen rict,ze dělám pro svou malou také co ji na očích vidím,nevím jestli jste mě špatně nepochopili ale chtěla ksem jen autorce rict,ze to nelze dělat do nekonečna je jasne,ze kojenec potřebuje 100% pozornost ale koukám,ze vy asi žijete jen tím materstvim a berete každé slovo zde po svém a nejhůř 😂 jaká komunistická výchova???trochu to přehánís ne,jaký Instagram holky nezapomeňte,s tou školku taky přehnane 😂😂 moc čtete a zkoumate nezapomeňte,ze mate i svůj život já dávám své dceři vše lásku,mazleni proste vše ale jsem normalni matka co vychovává svou dceru jako vychovávali mě moje rodiče...a měla jsem vždy kamarády,byla jsem šťastný dite mám velkou šťastnou rodinu,dostudovala jsem porodila si vlasní bydlení.Tak prosím neurazejte někoho nejakou politikou či sociálními sítěmi.Dekuju @drakenn @rajani @joripage

absintka19
19. lis 2017

Tohle je uspavani u nas 🙂 uspi se sama, proste usne 🙂 snad kdyz bude vetsi bude taky usinat hezky. Nasi Adelku dame do postylky, zhasneme, zadne sumy, šššš ani houpani a podobne nesmysly...preji take at si zijete zivot a neblbnete.
Diky terka_viktorka, hezky napsane.

drakenn
19. lis 2017

@terka_viktorka No ja jsem te pochopila moc dobre.. studeny odchov
Hele, kdyz uz neco radis, tak si aspon za tim stuj. Nemusis vysvetlovat, jak jsi to myslela ci nemyslela. A obhajovat se. A vytvaret polemiky o nasich zivotech. A urazet se. Nikdo te neurazel, to jsi zvladla sama 😉
Ja ziju svuj zivot a me deti jsou jeho soucasti. Nikdy me me deti neobtezovaly svymi potrebami. Nemusim samu sebe uprednostnovat...ale to by mohlo byt na jinou diskuzi. Nechci to tu zakladatelce plevelit..