• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zabavit 3 letého kluka, když je venku škaredě?

31. srpna 2010 
Ahojky může mi někdo poradit jak zabavit tříletého kluka když je venku škaredě?Vůbec nic mě nenapadá protože u ničeho vůbec nevydrží.Díky za rady
2. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasemu je teda min ale placame se v tom asi stejne mezi autickama, stavenim z kostek, zkousime malovat, pak knizky rikanky, pisnicky, obcas jdeme do MC nebo na navstevu a v nejhorsim pripade pustim pohadku - kdyz treba potrebuju uvarit rychle...
pak taky se mnou uklizi a jak to jen trosku jde tak jdeme ven...

uz aby bylo hezky!!!!!
2. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
synovce docela bere plastelína nebo tiskátka
2. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej vydrží skoro vždycky "krájet" brambory kolem půl hodiny :grinning: No, sice pomáhá, zas ale nesmíte spěchat s obědem... :sweat_smile: Příborovej nůž a prkýnko jsou jeho kamarádi. Teď zkoušel brambory i strouhat škrabkou, ale má na to ještě malý ručičky a málo síly... :sunglasses:

Jinak zkus ještě foukací fixy, ty byly u nás jednu dobu hitem. Jsou k dostání s šablonkama, který jsem vždycky kolíčky připnula k papíru, aby se nepohnuly a malej foukal, až byl celej rudej :slight_smile: Taky klasický lego už zvládá docela skládat a taky miluje puzzle. Takový ty jednoduchý, co se skládají do kartonovýho rámečku, nejlépe s předtištěným obrázkem na dně... :wink:
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, oživuji téma. :slight_smile:
Jak zabavit skoro tříleté dítě, když je venku tak ošklivo, jako třeba dnes?
:pensive: My dnes kreslily, čmáraly do omalovánek a modelovaly. Máte ještě nějaké jiné tipy? Podotýkám, že nejsem moc výtvarně zručná.. :grinning:
31. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek