Jak zabavit 6týdenní miminko?

anny87
16. dub 2019

Zdravim. Jak si hrat, jak zabavit 6ti tydeni mimino? Zda se mi za dcera place s nudy.

slunecnice358
16. dub 2019

@anny87 🤣🤣 tak to mne fakt pobavilo. Pardon. 6ti týdenní miminko stačí mazlit, chovat, kojit... vždyť ještě ani pořádně nevidí 😁

lilian2111
16. dub 2019

@anny87 Pláče protože chce kontakt 🙂

jaja01k
16. dub 2019

Pochovej, pomazli, mluv na ní, zpívej jí... Takhle malé miminko chce jediné, být u mámy.

diewcatqoo
16. dub 2019

Co potom s dvojrocnym :D zlate 6 tyzdnove mimino :D

pavca1982
16. dub 2019

😉 6 týdnů staré miminko nemá nudu. Jak už tu zaznělo takhle malé miminko potřebuje kontakt, kojení.

bayt
16. dub 2019

@anny87 V tu dobu jsme si nijak nehráli. Akorát jsem sem tam pustila kolotoč nebo ležel chvíli pod hrazdičkou.

biedronka10
16. dub 2019

No tak to sbirej sily na to, az ji bude tak rok a pul. Myslim si, ze nudit se nebudete ani jedna 😀 v dobrym mysleno 🙂...... Ja dnes 21 mesicni certici zatlacovala bouli kdyz si nedala rict a skakala na posteli a ja nemohla za ni honem utect z wc, pak rozsypala susene mliko po zemi a do suplete, takze jsem si poluxovala, no a pak se rozhodla na navsteve, ze mi bude mezi nohy vylivat horky caj. Ja s pupkem v 38 tt. No kde jsou ty casy, kdy brecela, ale nebyla tak nebezpecne radioaktivni 😀 a potrebovala jen pochovat, pomazlit, utesit

dora13
16. dub 2019

Sestitydenni miminko jeste nijak kloudne nezabavis, je rado, ze ti zaostri na oblicej... Muzes zkusit kontrastni karticky, kolotoc nad postylku, hraci deku, hrazdicku, ale u niceho ti nevydrzi dyl nez par minut. Takhle male dite se zabavuje nosenim, kojenim, spanim. Nezoufej, utece to jako voda a bude lip.

ah1234
16. dub 2019

Paci sa mi jak pisete ze 6 tyzdnove miminko chce kontakt. No moj teda kontakt nechcel a plakal aj tak.... nie vzdy chce kontakt 🤦🏻‍♀️

Autorke: Takto male dieta ale fakt z nudy neplace, ono este nema rozvynute take myslenie, place kvoli nejake fyziologickej potrebe, kludne moze aj kvoli tomu ze ho nieco svrbi.. ale z nudy tazko.. ;)

verace81
16. dub 2019

Když potřebuju něco udělat a malá nespinká tak ji dám do houpacího lehátka tam si hoví a já na ní mluvím nakonec tam většinou usne. Je jí 5 týdnů a to letátko je do 9 kg takže zatím mám vystaráno, ale je pravda, že na to houpání musí mít náladu

marlenka34
16. dub 2019

Šátek, nosítko, houpačku.... Ten šátek je nejlepší, máš ho furt u sebe, můžeš být aktivní, mimino tě cítí, bude v klidu a ty taky🙂

normalnimatka
16. dub 2019

co zkusit černobílý věci? obrázky zalaminovat, vyrobit knížku, pořídit černobílý leporelo, tzv. montessori mobil.
jinak viz. výše, no. dost možná to bude spíš o kontaktu. kromě mazlení atd. můžeš zkusit třeba zpívat, jestli to zaujme🙂 nebo říkanky a tak

lnk84
16. dub 2019

@anny87 Náš malý má rád nošení na rameni, houpani na kolenou, vozeni v kočárku, kojení, dudlik, když na nej nekdo mluvi, kolotoč nad postylkou, někdy rád nahý kope nohama..

garfulka78
16. dub 2019

Nase mala brecela prvni 3 msice nonstop, mela trimesicni koliku, nevydrzela sama v postylce vubec, navic je od narozeni nespavec, pres den max 2x20 minut. Od 6 do 10 tydne jsem nonstop doma obihala stanoviste ( jak si z toho delal muz srandu) nakrmit, houpatko, hrazdicka, mic, pohadka, masirovani briska a nanovo u kojeni aspon chvilku vydrzela, ale jinak kazde stanoviste max 5 minut. Nejdele vydrzela nebrecet v kocarku, takze dvouhodinova prochazka, kdy sice neusnula, ale aspon nebrecela, byl nejlepsi relax. Jsem rada, ze to mame za sebou. Ted sice taky buci, ale ted to jsou zoubky a na hraci dece si sama vyhraje i hodinu.

ange_de_la_morte
17. dub 2019

Určitě se nenudí - jen má potřebu kontaktu - mazlit, nosit, zpívat, povídat - klidně si zalezte společně do postele a nedělejte nic - je to paráda a nabije to i tebe

kittyy17
17. dub 2019

@anny87 syn tři měsíce řval kvůli kolice. Dělali jsme letadlo, koukali z okna, prostě blbiny... A hodně ven... Nějak to přežít

kittyy17
17. dub 2019

Hodně se líbilo zrcadlo

amenophus
30. dub 2019

U nas fungovalo taky houpatko, kocarek (ale jen v pohybu) a zpivani. Nejaky kolotoce, cernobily obrazky a podobny voloviny ji zacaly mirne zajimat az ve 3 mesicich (a zahy prestaly,protoze objevila zajimavejsi veci). A v satku se ji nelibilo,to plakala jeste vic.