Jak zmenším jednovelikostní kalhotky Mommy's Touch?

ivetapo
26. bře 2014

Prosím radu ja zmenšit jednovelikostní kalhotky na patentky. Snažím se to vymyslet a nějak se nedaří 🙂
Za odpovědi děkuji 🙂

zvalentova
26. bře 2014

měla bys na nich mít svisle patentky (obvykle 3) a jen jakoby plenu ohrneš a zacvakneš. Jak dítě poroste budeš posunovat a nakonec necháš tu největší.

plenkacek
26. bře 2014

Tato plenka zvláštní svislé patentky nemá 😖 Ale jde to taky snadno:
RAZ: přední stranu pleny: ohneš ven a sepneš horní patentky ke 4 v prostřední řadě
DVA: bočnice: spodní patentek zapneš do horního - lem tedy nebude obdélník, ale trojúhelník, aby to netlačilo
TŘI: už jen oblíct na dětátko 🙂

Nejlíp to půjde podle videonávodu

https://www.youtube.com/watch?v=EhC_xkFRXOM
ivetapo
autor
27. bře 2014

Prosím maminky, nějaké jiné rady? Ani jedna z těchto nejde. Jak píše plenkacek svislé patentky tato plenka nemá a rada plenkacek take nejde, nemám na bočnici možnost připnout spodní do horního, aby mi trojúhelník držel ☹

plenkacek
27. bře 2014

Ivčo, a myslíš, že bys tu plenku mohla vyfotit a poslat mi ji na mail? Nevím asi přesně, jakou plínku máš na mysli. Návod je aktuální i pro novou kolekci, tuto plenku jsem měla před několika lety a vše bylo stejné. Tak prosím upřesni. Není třeba něco schované, třeba není ve fleecu kapsa?

ivetapo
autor
27. bře 2014

@plenkacek Prosím tedy o email třeba i do soukromé zprávy a velmi ráda zašlu. Budu velice vděčná, když mi poradíš 🙂

plenkacek
27. bře 2014

@ivetapo Tady je ten mail info@plenka-czech.cz, snad tedy budu umět poradit