Jaké poporodní kalhotky?

mapla
12. lis 2022

Dobrý den, prosím o radu ohledně poporodních kalhotek. Na kurzu v porodnici nám říkali, že čím větší koupíme, tím lépe - L a klidně i XL. Že velikostně vůbec neodpovídají. A ideálně že mají být síťované a co nejvíce pružné a prodyšné... Našla jsem dobré recenze na tyto poporodní kalhotky: https://www.pilulka.cz/canpol-multifunkcni-kalh.... Máte s nimi zkušenost? Odpovídají požadavkům? A velikostně jít opravdu do těch velkých? Jsem teď aktuálně cca 160cm/70kg. Moc děkuji

jannym
12. lis 2022

Ja mel abri-fix ze zdravotnickych potreb a spokojenost

jako_mala_holka
12. lis 2022

Já měla po prvním porodu nějaké obyč z lékárny, síťované a byly super, velikost extra large
Teď jsem je taky koupila, plus mi padly do oka Canpol babies, jsou tam dva kusy a jedny jsou bílé a jedny černé, ty taky vypadají dobře... A určitě větší velikost, já s tím tehdy měla docela problém, jedny jsem ani na stehna nenatáhla 😄 a to jsem měla tehdy tak max 70kg, teď v druhém těhotenství jsem 34tt a jsem na 80kg 🤭 takže určitě větší, ať je to pohodlné... Plus jsem trochu měla problém, že některé kalhotky byly nižší a tudíž mi sjížděly do jizvy po císaři, takže i na to pozor, aby byly i dost vysoké
Zkusím prohledat ty co mám

jako_mala_holka
12. lis 2022

A tyhle jsem koupila v dm
https://www.dm.cz/bella-mamma-comfort-poporodni...

Akorát vidím, že jsem to spletla, nejsou to Canpol, ty mi poprvé nevyhovovaly

anettkah
12. lis 2022

Mela jsem mimojine prave i tyhle canpol a za me top, prijemne. Z jinych znacek jsem mela podrazdenou kuzi, tyto super 😉

kafr
12. lis 2022

Značku neporadím, ale mám 164cm, u porodu skoro 70kg a vím, že mi byly hodně těsné, sestřička se smála. Já jsem se bála, aby mi nepadaly 🙈. Takže velikost L bude fajn.

krisstina93
12. lis 2022

Ty Canpol jsou hrozné, mrňavé a vůbec nepruží, já nosím velikost S a do M sem se vůbec nemela šanci nasoukat :D pak sem brala síťované přímo z Dr max a spokojenost. Velikost vem radši větší, ono se to přizpůsobí.

g_m
12. lis 2022

Ty z Benu lékárny jsou super. Canpol byl strašný.

arkapo
12. lis 2022

Právě mám na sobě Seni. Vysoké, pružné. Mám 170/aktuálně 83 kg a mám L. Jsou akorát, pokud má někdo silnější stehna, doporučuju vždy o číslo větší. Nebrat Canpol!

jako_mala_holka
12. lis 2022

@krisstina93 žejo, a já si připadala jak velryba, že jsem se do nich nedostala (a to jsem si koupila větší, žádné mrňavé) 🤭

kubesovaadelka
12. lis 2022

@mapla měla jsem síťové obyč z Benu lékárny, 160/72kg před porodem a velikost M tuším a v pohodě, hned po porodu jsem měla štěstí a jen malinké bříško, tak jako třeba v 4-5mesic těhotenství. Měla jsem dvoje na den tuším, ale radši si nakup, to se neztratí ani doma🙂

emillyhk
12. lis 2022

Měla jsem velikost S, 164 cm, před porodem 57 kg. Ty Canpol mi přišly volné přes zadek, ale hodně těsné v nohavičce. Potom jsem měla ještě nějaké jiné, zkusím dohledat značku. Ty mi velikostí seděly dobře, ale po chvilce byly vytahané, po vyprání se zase smrskly.

87pavlina
12. lis 2022

Já měla stejné, jaké doporučuje @bereni a jsou naprosto super. Krásně sedí, nestahují se jako ty síťovaný, jsou prodyšný, nechají se vyprat. Na porodním sále i na šestinedělí je chodily sestřičky obdivovat, že takový ještě neviděly a klidně by je prý nosily i normálně 😀 😀

nina004
13. lis 2022

Ja som bola spokojná s týmito a kupujem si ich aj teraz do pôrodnice. Pri synovi som šla rodiť s váhou 72kg, 170 CM výška a veľkosť M mi bola dobrá.

chlapecektehu
13. lis 2022

@mapla https://www.drmax.cz/molicare-premium-fixpants-...
Tyhle jsou za mě top ! Příjemný na těle, jsou i znovu pratelný a není to ta hrozná síťka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru