Jaké dáváte snídaně 7měsíčnímu dítěti?

gabrieka
18. kvě 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak řešíte dopolední jídlo? Malému je 7 měsíců a je stále kojen. Vstává kolem 6, to ho kojím a pak v 7 jdu snídat a on na mě kouká jako mami dej mi taky. Po snídani ho zase nakojím a kolem 8 už zase spí tak do půl 10. Pak dostane svačinku. Myslíte, že bych mu už měla začít dávat nějakou větší snídani než jen MM? Díky.

olakolesnikova
18. kvě 2016

davala jsem uz trochu kase v tomto veku. nemlecne.

karlajasmine
18. kvě 2016

@gabrieka já dávám malému (6,5 měsíců) ráno kaši, pak v poledne oběd (maso, zeleninu, vajíčka, jak kdy) a kolem páté ovoce.. Ale je to individuální, můj malej je velké a hladové dítě.. Jiným stačí jen MM.. Mýmu už od 5. měsíce ne.. Je to na tobě 🙂

gabrieka
autor
18. kvě 2016

My to máme právě tak: ráno to kojení, dopo ovoce, oběd - maso - zelenina, odpo svačina - přesnídávka, jogurt atd. Teď už jsem zkoušela i chleba, a večer právě ta kaše. Kojení je místo pití, ale postupně zařazuji vodu.

saryana
18. kvě 2016

Pokud v klidu v 8h usne po kojení, tak mu to asi stačí a je spokojený 🙂 prospívá-li, nepláče-li hlady, tak bych u toho zůstala. To, že tě pozoruje jak snídáš, je znamení, že má zájem o pevnou stravu, což je dobře. Já musela zavést větší snídani, protože ho už MM nezasytí a dopoledne by mi to probrečel, máme to dopolko následující: hned po probuzení MM ( kolem 7:00-7:30 ), kolem 9:00 ovocný příkrm ( 100g-190g ) pak spí, kolem 11:30h oběd ( zeleninový, masový mix + vajíčko, oliv.olej 190g vše prokládám čajem nebo vodou.

dezyre
18. kvě 2016

@gabrieka Dcera má rok a 3 měsíce a stále snídá to stejné co v 7dmi měsících :D 250 ml Sunaru :D .. No a vlastně po tom roce si k tomu dává piškoty :D Takže u nás je to sunar a pár piškotů a za dvě hodiny jí dávám na svačinku nějaké ovoce..

gabrieka
autor
20. kvě 2016

@saryana o pevnou stravu zájem má, snědl by všechno co jím já 😀...po kojení usne, ale musím ho nakojit tak 4x za sebou, tak proto jsem si říkala, že mu asi postupně začnu dávat něco víc.

saryana
20. kvě 2016

@gabrieka tak pokud zkusíš nějaký ovocný příkrm + MM, tak tím nic nepokazíš 🙂 To je skvělé, že má dobrý apetit, ten náš taky zdlábne všechno 🙂)

katushka82
9. črc 2016

ja davám na snídani 6:30-7:00 mléčnou kaši, 10:00 přesnídávka má 7 měsíců 🙂 😉

kariii
9. črc 2016

V 7 měsíci měl i k snídani i k večeři jen MM, oběd a odpoledne ovoce nebo jogurt a stačilo mu to, teď až v 10 měsících začínám dávat snídani většinou chleba, ale moc toho stejně nesní a chce prso 😀

ladyhacek
9. črc 2016

V 7m jsem dávala asi jen oběd a jinak kojila . teď má 15,5m a ráno kojím (6 kojení, 9 svačina 12, oběd, 13 kojení, 15 svačina, 18 večeře, 20 kojení > časy orientačně )
kolem 7-8 snídám já a dávám rohlík na ožužlání > ožužlá špičku)

lenkas1982
12. črc 2016

Dcera ma 7,5 měsíce a zatim ma z prikrmu maso-zeleninu k obědu a ovoce na odpolední svačinu. Rano mame velmi podobný režim a zatim ji taky takhle kojím a asi u toho jeste nějakou dobu vydrzim, protože v noci kojime naposled tak v 22-23h a rano mam pak hodně nality prsa. Kdybych rano nekojila, budu muset odsavat. Taky řeším, co zavést jako třetí prikrm, kaši navečer dávat nechci, to spis rano, ale asi počkám az tak na 9.-10. měsíc. Zatim bych řekla, ze ji to takhle stačí.

ssandy
13. črc 2016

Davam rano bily jogurt, nekdy s ovocem, da si k tomu zdibicek peciva ode me a je spokojena

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabrieka
autor
9. lis 2016

Dobrý den, já jsem sem žádnou reklamu nedávala.