Jeden spánek přes den v 8 měsících?

ema93
6. říj 2020

Mamky, ma nekdo zkusenosti s jednim spankem pres den pred prvnim rokem? Vsude ctu, jak by dite melo spat aspon 2x pres den do roka a muj syn si nyni sam presel na jeden spanek. Usina kolem 20:00 vecer a spi do pul 9 do rana s prestavkami na piti, mleko. Pak jde spat po 11hod dopo a spi 2-3 hod v kuse a pak uz vetsinou nespi. Obcas usne po 16hod na pulhodky v kocarku, ale posledni dobou uz moc ne. Asi to stejne nezmenim, ale zajimaji me vase zkusenosti. Diky 😊

verionka
6. říj 2020

Myslím, že je to super režim. Pokud není nijak unavený, rozmrzelý, tak je to prima. Mně třeba spí v 8 měsících přes den 3x, ale v součtu to jsou max. ty tři hodiny, takže tvůj malý to jen naspi v kuse 😉

antoinet
6. říj 2020

V noci i přes den ti spí tak luxusně, že je nereálné chtít ještě víc 🙂 Počet hodin spánku odpovídá věku dítěte.

ema93
autor
6. říj 2020

@verionka Asi mu to tak vyhovuje, dekuji 😊

ema93
autor
6. říj 2020

@antoinet To jsem rada. Ja ani vic nechci, vim, ze je to pekne. Jen jsem myslela, ze by to melo byt rozdeleny, ale asi mu to tak vyhovuje vic 😊 Dekuju.

magdaleshka
6. říj 2020

já bych za takovýto režim byla šťastná 🙂

keksik002
6. říj 2020

@ema93 v tomto věku syn spal celou noc od 7-7 hod bez buzeni a pres den poobede dve hodiny 🙂

nita1984
6. říj 2020

My, co nám stává dítě v pět a spí max 2x denně půl hodiny můžeme jen závidět

jjasmina
6. říj 2020

U nás někdy 1x , někdy 3x

lula86
11. říj 2020

@ema93 tak pokud vydrží a není nějak tvoje mimco nějak rozmrzele nechala bych to. Můj syn chodí spát v 20h. A spí buď do 5 nebo 6hodin většinou celou noc. A přes den spí dopo i odpo 30minut nebo 1hodinu. Málo kdy se stane že 2hodiny v kuse a spí tak od 10m a je nám skoro 12m.

nejstarosti
12. říj 2020

Nas mel tou dobou 3 spanky...ale deti si to zadaji ruzne 🙂)