Jídelníček vašich dětí

klematis
9. lis 2009

Ahoj maminy, můžu se zeptat na jídelníček vašich zlatíček? Já dávám ráno 2x týdně jogurt, jinak ovocnou přesnídávku, na svačinu buď zase přesnídávku nebo kaši, na oběd zeleninu nebo zeleninu s masem a 1-2x týdně se žloutkem, na svačinu buď banán nebo zase přesnídávku a večer kaše. Chtěla bych se zeptat na ty svačiny, mám pocit, že mu dávám moc sladkého, je něco čím bych mu mohla nahradit ty ovocné přesnídávky? (Příkrmy papáme už dva měsíce) 🙂

rimmel
9. lis 2009

tak som to nemyslela! 🙂 uvarenu mrkvu ja napr nedavam..skus radsej ten banan ale daj pozor aby bol dost makky nie zelenkasty...

momin
9. lis 2009

aha.. Ok tak zitra vyzkousime .... 😉

rimmel
9. lis 2009

a pozoruj ho pri tom kebyze nahodou si "odkusne vacsi kus" a kasle, dusi sa tym, nahni to hlavou dole a po chrbatiku tlapkaj..a nestresuj :D moj muz z toho ma horory a stalo sa to iba dvakrat ale to k tomu patri...dieta sa tak uci ze co a ako 😉 vela stastia daj potom vediet ako mu to islo 😉

momin
9. lis 2009

Urcite dam vedet.. Mam mu ten banan dat do rucky at papa sam? 😀

klematis
autor
9. lis 2009

já malému střídám domácí s kupovaným, doma mu mixuju na kaši a v některých kupovaných jsou kousíčky, zezačátku měl malý problém, dávil se tím, ale už si zvyká. Jen doma mu vařím zatím zeleninu bez masa, zkusila jsem uvařit zeleninu s kuřecím prsem a i když jsem to rozmixovala, tak z masa mi tam zůstaly takové "vlásky" a to malého dráždí, tak nevím jestli mu to mám pořád zkoušet dávat než si zvykne nebo s tím ještě počkat, zatím to mám v mražáku

momin
9. lis 2009

Tak ty vlasky masa malemu nevadi. A neslo by to rozmixovat jeste vice? 😨

rimmel
9. lis 2009

ano daj mu ho nech si sam uchopi aj spapa uvidis ako mu to pojde som si ista 😉 ak sa mu bude klzat, dopomoz mu ale stale ho nechaj nech si ho chyta i ked bude vsaaade spinavy :D

klematis
autor
9. lis 2009

momin to maso mi bohužel už víc rozmixovat nejde, ale zkusím mu to dát znovu, naposled jsem to zkoušela asi před dvěma týdny, třeba na to už změní názor, když už mu jdou papat ty kousíčky a s tím banánem to vyzkouším taky 😀

klematis
autor
30. lis 2009

Ahoj, tak jsem zkusila přehodit kaši z večeře na snídani a večer jsem začla dávat zeleninu, ale bohužel nám to nepasuje, ráno kaše odmítá a večer zelenině taky moc nedá, ale poslední dobou teda sabotuje všechny jída, nějak přestal jíst. Ráno sní pár lžiček jogurtu, na svačinky pár lžiček přesnídávky a obědu ani večeři taky moc nedá. Tak nevím jestli to nemám popřehazovat ještě nějak jinak 🙂