• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste poprvé šly s maličkým nebo malou k zubaři?

14. července 2011 
poprvé mě dcerka doprovodila do ordinace už ve 3měs ale na samostatnou prohlídku jsme byli v roce a půl, první zoubek nám vyrostl až v roce :slight_smile:
11. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli ve 2a pul letech ale vubec to nemelo smysl nenecha se tam vubec podívat...
11. črc 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak ja pridam svou zkusenost ja s malym byla v roce je to lepsi i kdyz tam mel par zoubku ale koukla se jestli mu rostou spravne a poradila co delat i doktori doporucuji jit v roce na prvni prohlidku pak uz jen chodit kazdy půl rok na pravidelne kontroly
11. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my už byli 2x - protože ani jednou neotevřela pusu a zuby neukázala :slight_smile: Takže nás čeká další, aby se zubařka jukla :slight_smile: Ale bylo to spíš konzultativní, ptala se, kolik má zoubků, co jíme, co pijeme a tak.. jinak poprvý jsme byli asi v roce a půl..
11. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme v roce a pak vždy po půl roce, chodíme spolu, takže to moc neřeším, jinak v očkovacím průkazu máš i zubní kartu, u nás to teda informativní nebylo, vždy jí koukla do pusy a zkontrolovala zuby, rozhodně bych to nezanedbávala, je tolik dětí co mají už kazy :(
11. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvé v cca 1,5 roce, jelikož do té doby neměla zuby. První až ve 14m. Od té doby 2x ročně
11. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli v roce a půl, protože jsme měli už všech 20 zoubků venku :slight_smile:
11. črc 2011 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v roku
11. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 1 roce a každý půlrok preventivní kontrola.
11. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v roce a od té doby chodíme každého půl roku. Naposledy mi zubařka říkala, že příště vezme i synka (to mu bude 3/4 roku), jestli už bude mít zub, tak že ho taky zkontroluje
14. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek