Kdy jste přestali budit miminko na večerní kojení?

lolasimakova
7. čer 2019

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat ohledně krmení 4 měsíčního miminka.. Kdy jste přestali budit mimi na večerní papání?? A v kolik hodin dáváte poslední papu před spaním?? Mám první dítě 😌tak se omlouvám za blbý dotaz.. Děkuji za info 🙂

leilinka1234
7. čer 2019

Mimi, papání a papu? 🤦‍♀️😂😂 Tomu říkám vyjadřování dospělého člověka 😃 nicméně (nepíšeš, zda je dítě kojené nebo na um) čtyřměsíční jsem měla ještě nedávno a dostává v 19h, když jde spát a usíná u prsa a pak jsem nabídla když jsem šla spát já, cca 22-23h. Chtěla, dostala, nechtěla, dala si později v noci

kepu
7. čer 2019

@lolasimakova pokud dítě normálně přibírá nebudila bych ho vůbec... Syn naposledy jí kolem 19:00 u toho usne ... Když byla malý tak spal celou noc teď už se v noci budí na kojení... 😊

codal
7. čer 2019

Nikdy jsem malou nebudila, vždycky jsem kojila, jak si řekla ona.

ladyhacek
7. čer 2019

Nebudila jsem, poslední kojení jak si řekl a jak vychází den cca kolem 19:30-20:30 budí se 1x + k ránu id narození takto je mu 9mesicu a stále je ro podobné.
První syn byl těžší oříšek budíl se co 3h sám a kojila jsem pořád

Pokud kojis, koj ja požádání pokud je na UM tak bych se držela cca 3h ale nebudila bych

verace81
7. čer 2019

Naší malé jsou 3 měsíce dostává kolem 8 hodiny a pak až se vzbudí sama. Někdy stává ve 3 někdy už spí celou noc. Myslím, že určitě budit nemusíš, když bude mít potřebu tak si Tě v noci vzbudí👶

miba10
7. čer 2019

@lolasimakova nebudila jsem a nebudim ani u jednoho dítěte. Oni se ozvou sami

lolasimakova
autor
7. čer 2019

@leilinka1234 Vím, ale nemůžu si pomoct jsem z něho úplně hotová 😀 tak si mě dostal že jinak se ani vyjadřovat nejde 😌 tak tedy bohužel jsme na um od začátku.. bohužel nedostačující mléko 😟 právě že mi spinká krásně celou noc a budí se mi ráno cca 5:00.. Váhu máme krásnou tak jsem právě že byla zvědavá na názory jiných jak to mají s krmením 🙂

lolasimakova
autor
7. čer 2019

@verace81 děkuji.. Dnes ho ještě nakrmim a zítra zkusím dát poslední mlíčko třeba v 21:00 😊 jinak jsem na UM

lolasimakova
autor
7. čer 2019

Holky všem moc děkuji za odpověď 🙂 dnes ještě budu budit, ale zítra zkusím kdy se mi sám vzbudí prdelka moje 😊

mku
7. čer 2019

Jestli ti dobre pribira tak bych nebudila... aspon se vyspis 🙂

lolasimakova
autor
7. čer 2019

@mku přibira mi krásně.. Když se mi narodil tak to byl drobeček🙂 ale teď papá jak blázinek a jde to vidět 😀

bayt
8. čer 2019

@lolasimakova Nebudila jsem nikdy a syn pil tesne pred spanim, u kojeni usina.

merope
9. čer 2019

Buď jí v devět večer nebo pokud to má posunuté, tak budím typicky buď klasicky v 3-4 hodinovém rytmu nebo než jdu spát. Prostě proto, aby se mi v noci vzbudil kolem 4-5 a ne třeba hned ve 2. Ale to beru prostě podle pediatry "v noci nebudit, ve dne budit po max 3,5 hodinách, aby si neprohodil noc a den" a já mám noc 21-9 resp. 24-9, takže se prostě snažím to tak nacpat, ať tu v šest ráno "neblbne", že už je ráno. Kdybych byla zvyklá vstávat v 6, tak to budu mít o ty 3 hodiny posunuté.

darimil
20. čer 2019

Hned v den, kdy jsme přišly s malou z porodnice domů, jsem jí nikdy nebudila. Vždy si řekla sama. 😊

tercasv
20. čer 2019

V noci taky nebudim🙂 poslední UM má před spaním okolo 20.00 a pak se malá sama vzbudí mezi 3 a 4 ráno 🙂

klaruskaholubinka
20. čer 2019

Máme um už od 14 dní, malá už od 6ti neděli dostala večer ve 20 a pak až ráno kolem půl 7. Spinká mi celou noc. Pokud přibírá tak buď ráda že spí a vůbec bych nebudila. Budila jsme první dvě noci co jsme přišli z porodnice a pak jsme se na to vyprdla a byla ráda že mi hezky spinká 🙂.

v_ero_ni_ka
20. čer 2019

Nikdy som nebudila.
Priberala, prospievala, nevidela som dovod budit spiace dieta 🙄