• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste prvně postavili dítě na lyže?

16. února 2012 
já lyžovala poprvé ve 3 letech...
14. únor 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
obě děti poprvé v 5 letech :wink: ,velice rychle se to oba naučili :wink: ,dnes krásně lyžují :slight_smile:
14. únor 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. My jsme tu starší učili od 2,5 let. Ještě na to ale ten mozeček ani nohy nebyly. Snažila se, moc chtěla, ale prostě to nebylo ono. O rok později, v těch 3,5 to bylo najednou úplně o něčem jiném. Parádně se chytla a teď, v 5 letech dá i černou. Tak jsme s mladší začali až letos, to je jí 3,5 let a chytla se hned. Jeden víkend + 1 lekce v lyžařské škole a jezdí sama červenou.
Ty plasťáky nebyly na nic. Myslím, že si to s lyžováním nespojily, nemá to s ním nic společného a navíc se jim v tom vrklaly nohy tak, že to bylo o strach. U obou bylo znát, jak moc jim v učení a lyžování pomohla kvalitní výbava.
14. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám holčina, která má papíry na instruktora říkala že dřív než ve třech letech to nemá cenu, děti se bojí, a každý měsíc po třetím roce je prý znát do plusu.
14. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos v prosinci, to jí byly 3 a čtvrt. Měla pár hodin s instruktorem a pak už s tátou a docela jí to šlo.
16. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s dítětem ještě zkušenost nemám, ale můžu napsat o sobě :slight_smile: Já jsem měla lyže, co se dávají na boty ("kocourky") a prvně jsem na nich stála v necelých dvou - jsem únorová. Od dalšího roku pak každou zimu na hory a lyžuju od mala jak drak :slight_smile: Takže tak :wink:
16. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek