• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik mám odečíst při měření teploty v pusince?

17. června 2009 
ahojky,
mame teplomer dudlik a nejak nikde nemuzu najit kolik se odecita stupinku :sweat_smile: :confused: . v zadecku je to pul stupne, jak je to v pusince?
moc dekuju
16. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mam ho taky na obalu je napsano i teploty od do jak je to v poradku je tam do 37,2 ze to je normal pro jistotu se kouknu doma jeste. Popripade vzadu na obalu ty teploty jsou
16. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to budes moc hodna,ja to neuvazene vyhodila,ale myslim ze jsem to tam napsane ani nemela. dekuju moc
16. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
aha a jaky mas? nevim zda je to u vsech stejne ale podivam se k veceru to tu bude :wink:
16. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mam baby temp, ale to by asi u vsech melo byt stejne, si myslim
dekuju,vecer mi to bohate staci,teplotu nemame, to ja jen kdyby nahodou :wink:
16. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
35,7 - 37,2 je normalni teplotka pri mereni v pusince tim dudlankem ted jsem vystrachala na netu ten muj, meri se s nim v leze a teplota na digitalnim displeji naskakuje, ze to muzes sledovat
16. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm,tak kdyz vcera mela 37,6, tak to asi mela zvysenou, co? my jdeme ve ctvrtek na prvni ockovani, proto se ptam,abych vedela dopredu a pak neplasila :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak já zase v chytré knížce vyčetla, že teplota v pusince je 0,2 až 0,3 vyšší než v podpaží.....ale jsem z toho také dost zmatená, máme tři druhy teploměrů a každá naměří něco jiného.....a kromě toho jsem se i v knížce dočetla, že teplota do 37,5 je u dětí normál, já myslela, že je to ale před odečtem, ne?
17. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek